Niemieccy naukowcy sugerują, aby zmienić nastawienie społeczeństwa wobec migrantów z pomocą oksytocyny

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po wielu dekadach Niemcy znów eksperymentują na ludziach. Jednak tym razem są to ochotnicy i sprawdzano wpływ konkretnego związku chemicznego na postawę człowieka wobec imigrantów. Wyniki badań pokazały, że podawanie oksytocyny może okazać się pomocne w walce z niechęcią wobec uchodźców, czy jak kto woli - "islamofobią" oraz rasizmem.

 

Niemieccy naukowcy z Uniwersytetu w Bonn i Uniwersytetu Lubeka oraz amerykańskiego Laureate Institute for Brain Research przeprowadzili eksperyment na 183 ochotnikach. Każdy z nich otrzymał 50 euro - kwotę mogli przyznać lokalnym potrzebującym, lub wydać ją na rzecz migrantów. Uczeni ostatecznie wykazali, że uczestnicy będący pod wpływem oksytocyny, tzw. hormonu miłości, przeznaczali zdecydowanie większe ilości pieniędzy na uchodźców. Eksperymentatorzy wskazali, że uzyskany efekt jest jeszcze większy gdy poszczególne osoby działają pod wpływem odpowiedniego otoczenia.

 

Na podstawie wyników stwierdzono, że oksytocyna oraz wywieranie wpływu na ludzi, którzy wykazują negatywną postawę wobec uchodźców, pomoże zmienić ogólne nastawienie społeczeństwa. W ten sposób można dosłownie wymusić akceptację wobec nielegalnych islamskich imigrantów.

 

Eksperyment może oczywiście wyglądać zupełnie niewinnie, lecz kto wie czy kraj, który w nie tak odległej przeszłości testował różne substancje chemiczne na ludziach, nie ma zamiaru "narkotyzować" mieszkańców, dodając oksytocynę np. do żywności. Skoro do wody pitnej dodawany jest fluor, który został uznany za neurotoksynę powodującą choroby psychiczne należy stwierdzić, że wszystko jest możliwe - zwłaszcza, że kwestia imigrantów dotyczy państwa niemieckiego, które dosłownie zwariowało na punkcie "pomagania" obcokrajowcom.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Takitam

Oksytocyna działa w ten

Oksytocyna działa w ten sposób że wyzwala nieuzasadnione pozytywne nastawienie do wszystkiego co cię otacza. Nawet policjanta który wystawia Tobie właśnie mandat postrzegasz jako dobrego anioła - nawet zaproponujesz mu by zastosował jak najwyższy jego wymiar. Patrzysz na "be" a widzisz "cacy". Jak wprowadzą ją do obiegu tak jak popularne leki na nadciśnienie czy salicylany to zgwałcona niemka będzie prosiła policjantów by gwałcicielowi nie robili krzywdy bo przecież nic się nie stało. Jej mąż też nie będzie widział w tym gwałcie niczego złego - przecież dzięki temu jego żona doznała orgazmu stulecia. A jak jemu dziecku poderżną gardło, no to cóż - widocznie mieli taką potrzebę i nie można ich za to winić. HORROR...

Portret użytkownika Kimbur

A u nas w Polsce nadal

A u nas w Polsce nadal rozsiewają chemtraile. W mieście Łodzi bardzo intensywnie i towarzyszy temu rozchodzący się po nocy i potem za dnia... zapach obornika. Sprawa na tyle już zauważalna, że mieszkańcy poinformowali Radio Łódź - temat został poruszony ale, oczywiście, nadal jest niewyjaśniony.

Portret użytkownika inzynier magister

Wkońcu masoństwo lewackie

Wkońcu masoństwo lewackie ujawniło swój plan ! Chcą oskarżać o hitleryzm obrońców życia i chrześcijan ! Oczywiście rasa biała to też hitlerowcy w opinii masońskich lewaków NWO ! "„Antyfaszystowska” organizacja „The Southern Poverty Law Center”, a za nią CNN opublikowali listę grup szerzących nienawiść. Znajdują się na niej organizacje broniące życia i rodziny wraz z rasistami, w tym narodowymi socjalistami. Działacze pro-life są oburzeni. Lista i sposób jej przedstawienia przez liberalne medium rodzą bowiem wrażenie, jakoby obrona tradycyjnego małżeństwa czy sprzeciw wobec aborcji wiązał się z nienawiścią do osób o innym kolorze skóry.Do organizacji szerzących mowę nienawiści (hate groups) SPLC zaliczyło między innymi Ku Klux Klan, „Aryjską Siłę Uderzeniową”, „Sojusz Supremacji Białych” czy „Amerykańską Partię Nazistowską”.W ich towarzystwie znalazły się organizacje chrześcijańskie, broniące wolności sumienia i tradycyjnej rodziny. Jedna z nich to „Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrów” („American College of Pediatricians”). Organizacja ta przeciwstawia się operacjom zmiany płci u dzieci oraz wspomaganemu samobójstwu." http://www.pch24.pl/czarna-lista-amerykanskich-lewakow--obroncy-zycia-i-rodziny-zrownani-z-nazistami,53909,i.html#ixzz4q7omJZCu

ludzi chorych psychicznie nazywa się zdrowymi a zdrowych psychicznie oskraża o choroby umysłowe i nienawiść ! Sami przeczytajcie !

http://popotopie.blogspot.com/2017/08/ludzie-acheiropoietos-nie-ludzka-reka.html

tu lewacki terorysta zaatakował Alexa Jonsa

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Leszek z Krakowa

Po depopulacji mamy akcje

Po depopulacji mamy akcje oczyszczania swiata z odchodow, wypierdow Enko podobnym upadlych aniolow i ich ludzi biorobotow.

Dla zainteresowanych podaje fakt: DNA boskich istot jest zabezpieczone i podlega regeneracji po zatknieciu sie z czysta energia. Ten kto nie zaprzedal swojej duszy elita, zachowal klucz zycia czyli specjalna konfiguracje energetyczna ktora pod wplywem wysokich energi zacznie sie aktywowac. Kto sie sprzedal, np ezobajarze i inni mistrzowie duchowi, ojcowie i przewodnicy rozpadna sie w gwiezdny pyl i zaczna od nowa. Dlatego Niemcy moga sobie nawet dosypywac do wody laksigen i tak nie ma to znaczenia dla boskiej istoty. Smierc jest tylko przejsciem do nowej formy istnienia, a klucz zycia pozwala isc dalej.

Portret użytkownika OMEN

Taa..".Szwabskie elity"

Taa..".Szwabskie elity" naprawdę chca wykończyć szwabski naród! A nie pomyśleli, by szczepić obowiązkowo oksytocyną nachodźców? A prawda. Skończyłyby się gwałty i zamachy.A do tego "elity" dopuścić nie mogą!

Portret użytkownika Dr Piotr

No tak, czyli kobiety w ciąży

No tak, czyli kobiety w ciąży mogą czuć się bezepiecznie, bo oksytocyna wywołuje sztuczne przyspieszenie porodu u kobiety ciężarnej. Jest podawana dla przyspieszenia i zwiększenia tempa skurczy porodowych.

Oksytocyny jako takiej nie podaje się doustnie, tylko w formie zastrzyków lub kroplówek, nie słyszałem o formie doustnej. Podobnie jest z testosteronem, podawanie go w formie tabletek jest praktycznie nieskuteczne. Więc musieliby nas przymusowo szprycować, nie wiem, może pod pretekstem regularnych szczepień.

Dla podniesienia morale powiem, że mężczyźni z wysokim poziomem testosteronu są dużo bardziej nieczuli na działanie oksytocyny. Więc prewencyjnie możemy się już wszyscy zapisywać na terapie TRT, czyli uzupełnianie niedoborów testosteronu poprzez cykliczne zastrzyki z testosteronu, albo zacząć brać go samodzielnie od dilerów sterydów na siłowniach i jazda ćwiczyć, przynajmniej podskoczy ilość sprawnych, silnych i dobrze zbudowanych, męskich samców alfa w społeczeństwie...czyli same plusy.

Strony

Skomentuj