Niemieccy islamiści będą nawracać Polaków na swoją religię

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Praktycznie w całej Zachodniej Europie obecność muzułmanów stała się już czymś zupełnie normalnym i wygląda na to, że islam właśnie zapukał do Polski. Niemieccy salafici, którzy powiązani są z organizacjami terrorystycznymi, zapowiadają szerzenie swojej wiary w naszym kraju.

 

Plany nawracania Polaków zostały ogłoszone przez Svena Lau, jednego z najbardziej znanych salafitów w Niemczech. Oświadczył on, że jego "bracia i siostry" nagrywają już odpowiednie filmy w języku polskim, które będą publikowane w internecie. Mowa jest o polskich imigrantach, którzy przyjęli islam i będą nawracać Polaków na swoją religię.

 

Warto dodać, że ten sam Sven Lau był organizatorem tzw. patroli muzułmańskich w mieście Wuppertal w Nadrenii Północnej-Westfalii na zachodzie Niemiec. Dotychczas istnienie islamskiej policji było kojarzone jedynie z Wielką Brytanią ale jak widać, w ostatnim czasie dokonano znacznych postępów.

 

Czy Polskę czeka podobny los? Czy Polacy, podobnie jak Brytyjczycy i Niemcy, będą na ulicach swojego kraju spotykać muzułmanów, którzy będą nam rozkazywać jak należy się ubierać i zachowywać? Czy muzułmanie będą z czasem demonstrować swoją siłę w naszym kraju i domagać się wprowadzenia prawa szariatu?

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/niemieccy-salafici-chca-nawracac-polakow-na-islam/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Aressss

ZAPRASZAM LUZACZKÓW

ZAPRASZAM LUZACZKÓW SZARACZKÓW z kolonii karnej - helmutowo na ŚLĄSK! Jak będziecie tak kozaczyć i choć tykniecie nasze kobity to wyjedzieta nogami do przodu rumcajsy je..ne! Asfalt ma swoje miejsce!

Portret użytkownika Anne

Faktem jest, że zarówno w

Faktem jest, że zarówno w Koranie jak i Starym Testamencie są słowa, które można odbierać jako nawoływanie do nienawiści. Chrześcijanie też zabijali - kamienowali, krzyżowali za nie przestrzeganie reguł. Żadna wiara nie jest idelna. Chrześcijaństwo działało dawniej jak teraz islam. Może za 500-1000 lat oni też ewoluują i będą postępować z zasadami zgodnymi z założeniami Europy. Na wszystko trzeba czasu. Ale póki się nie dostosują, niech jadą do siebie. W końcu goście powinni dostosować się do panujących norm u gospodarza. A jeśli się nie dostosują, kibole im pomogą znaleźć drogę do siebie. Polacy, to dziwny naród, kłócą się, walczą. A w chwilach dla narodu trudnych jednoczą się, nawet kibole różnych klubów. Muzułmanie mogą sobie u nas żyć, nie mam nic przeciwko. Ale jak pójdą do pracy i zarobią na swoje utrzymanie. A pasożytów i darmozjadów w Polsce nie potrzeba.
Jestem katoliczką, Polką mieszkającą w Niemczech. Ale możliwe, że wrócę do Polski. Wierzę, że Polska nie pozwoli na powtórkę z Niemiec czy Francji, gdzie rodowici mieszkańcy boją się wyjść na ulicę.
http://zyciewniemczech.info/blog.html#9_Uchodzcy
 

Portret użytkownika kasia

Anne,

Anne,

to było cos z naklejona etykietką:chrzescijanie ale nie miało nic z PRAWDZIWYM chrzescijaństwem do czynienia .

chrześcijanin ma prawo do obrony siebie i kraju ale nie do napasci i mordowania 

Portret użytkownika Rojalista1410

"Chrześcijaństwo działało

"Chrześcijaństwo działało dawniej jak teraz islam"
Przedstawm mi jakąkolwiek publikację naukową lub inny dowód historyczny na powyższe stwierdzenie. Chrześcijanie nie podbijali Iraku i Syropalestyny mieczem, a jednak do VII wieku były w większości zdominowane przez Chrześcijan, a Irak w połowie był chrześcijański, a wpołowie judaistyczny. Gdy przyszli muzułamnie, podbili mieczem, paląc i gwałcąc miejscową lodność, a córkę ostatniego szaha perskiego wzięli sobie za nałożnicę. Nie porównój Chrześciajstwa do Islamu, bo to bardzo duże nadużycie, które ewidentnie mija się z faktografią historyczną.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Sławomir Sarncki

Ci co dopatrują się różnicy

Ci co dopatrują się różnicy pomiędzy chrześcijaństwem a islamem to niebezpieczne durnie, głupki... brak słów na ich głupotę! - To zaraza o zasięgu światowych za powstanie której odpowiedzialne jest upadające imperium rzymskie!..  Głupki, resztę dośpiewajćie sobie  sami - wy łachudry przemądrzałe...

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika WKURWIONY POLAK

wojna kurwa bracia

wojna kurwa bracia chszescijanie woja powiadam puki jeszcze jest czas kibice wszystkich klubów czas kurwa skonczyć z wojną miendzy sobą a gonić tych islamskich kundli bo tylko w nas siła meczety rosną jest jusz chyba 5
 

Portret użytkownika Polaczek

Powiem tak , jeżeli moje

Powiem tak , jeżeli moje dziecko islamista zacznie nawracać w szkole , będzie to jego ostatnie nawracanie kogokolwiek. Ci psychopaci , muzułmanie / islamiści , chcą przejąć cały świat. Poślubią wasze córki a potem będą się na nich znęcać. Fanatycy do piachu.!

Portret użytkownika Zielu

dopoki w polsce bedzie zyl

dopoki w polsce bedzie zyl ostatni kibic to te ciemne scierwa beda czuly zimny oddech strachu na plecach, w niemczech ostatnio w Koloni odbyl sie protest antyislamski to na grupe 5 tys ludzi napuszczono oddzialy prewencyjne a w syjonistycznej niemieckiej telewizji podano ze byli to kibole szukajacy zaczepki... co jest calkowitym klamstwem, w niemczech i holandi muzulmanie nie sa tolerowani na stadionach pilkarskich

"Antysemitą nie jest ten kto nie lubi żydów, lecz ten kogo nie lubią żydzi"

Portret użytkownika Wlodi

Hahaha juz uch widze np jak

Hahaha juz uch widze np jak chodza w Poznaniu po rynku i kozacza ze swoim prawem szariatu. Daje im 15 min a potem soczyste okopanie mordy. Sam pojde ich gonic jak tylko zaczna tu kozaczyc z jakimis ich porabanymi zasadami

Zadne ciapaty tu nie beda podskakiwac. Jak sie nie podoba to won do siebie

Portret użytkownika Pantałyk

A potem przyjedzie patrol

A potem przyjedzie patrol piesków, dostaniesz pałami po grzbiecie i zapakują cię do suki. Postawią zarzut napaści na cudzoziemców i szerzenia nietolerancji rasowej, religijnej i mowę nienawiści. Trafisz pod sąd, który odgórnym nakazem syjonistycznych panów, takowe przypadki każe surowo karać. I albo pójdziesz z miejca do pierdla, albo na procesie poproszą o przebadanie cię pod kątem niepoczytalności. Przepłacony doktorek lub dwóch wydadzą odpowiedni werdykt i pójdziesz pierdzieć w kaftan na resztę twojego marnego żywota.
 
Tak się skończy kozacznie niejakiego wlodiego, który jak widać ma błędną ocenę rzeczywistości, skoro wypisuje takie kretynizmy.

Strony

Skomentuj