Niemcy zdecydowali o umieszczeniu części uchodźców w dawnych nazistowskich obozach koncentracyjnych

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Rzeczywistość potrafi być dziwniejsza od fikcji i jeszcze niedawno wszystkim wydawało się, że frazy o nowych niemieckich obozach koncentracyjnych to raczej złośliwości w stosunku do proponowanego tam huraoptymizmu w przyjmowaniu obcych kulturowo imigrantów. Okazuje się jednak, że Niemcy rzeczywiście mają w planach umieszczenie części z nich w dawnych nazistowskich obozach koncentracyjnych Dachau i Buchenwald.

 

Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie już zaczęli być tam umieszczani pierwsi uchodźcy. Na początek zamieszka tam kilkadziesiąt osób, ale napływ nowych imigrantów jest tak apokaliptyczny, że wkrótce mogą tam być ulokowane tysiące osób, z którymi nie wiadomo co zrobić. Służby niemieckie powiedziały, że do Buchenwaldu trafią przede wszystkim uchodźcy z Erytrei i z Algierii.

 

Z kolei w Bawarii planuje się umieszczenie nawału islamistów w zabudowaniach dawnego nazistowskiego obozu KL Dachau. Zbliża się koniec lata i nastanie temperatur nieznanych większości uchodźców. Zdaniem Niemców nie ma wyjścia i gdzieś tę nawałę ludzką trzeba zmieścić.

 

Brytyjska prasa uznała to za niedopuszczalną niezręczność. Wytknięto Niemcom, że te same hangary, w których teraz planuje się umieścić uchodźców, w czasie II wojny służyły do przetrzymywania więźniów nazistowskiego obozu koncentracyjnego. Jednak zdaniem władz niemieckich jest to rozwiązanie awaryjne i w obecnej sytuacji nieuniknione.

 

W latach 1937-1945 w KL Buchenwald więziono niemal ćwierć miliona osób z wielu europejskich krajów. Według oficjalnych danych zginęło tam około 56 tysięcy umieszczonych tam więźniów.

 

 

 

Na podstawie : Daily Mail

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika N1KT

To wszystko są bajeczki do

To wszystko są bajeczki do przesłaniania prawdziwego problemu jakim jest skażenie całego świata tj. wody i jedzenia przez Fukushimę Daiichi. Tysiące razy są podniesione normy na jedzenie i picie wszędzie - tylko po to żeby markety i wszystko funkcjonowało jak gdyby nigdy nic się nie stało. 22'C o 2 w nocy w Polsce nad morzem to chyba nie za normalny objaw? Plony w ogródkach i działkach wyglądają tak jak zawsze ? NIE NIE WYGLĄDAJĄ. Słoneczniki mają po 3 a nawet 4 metry pełno odrostów jakich nigdy nie widziałem a jadąc przez pół Polski kukurydza wszędzie zaraczona i spleśniała nawet młode kolby. Brak normalnych ilości owadów - mało pszczół mało os to wszystko mówi samo za siebie. Jeszcze teraz ta cała płukanka  w Japonii całą tą radiacje poniosło w pizdu z wodą która wyparuje i dołoży nam w każdym kolejnym deszczu.
Wojna będzie na bank ale spowodowana ona będzie z innego powodu i to celowo a tak naprawdę to powodem jest nieodwracalne upierdolenie wszystkiego Fukushimą - nie było od ponad 4.5 roku żadnej wiadomości pozytywnej w związku z Fukushimą a teraz jeszcze spuszczają te potworne skażone ścieki prosto do oceanu a to wszystko są gorące cząsteczki które mają potworną i nieskończoną  energię w sobie która pójdzie do góry aż dostanie się do wszystkiego obojętnie czy do jabłka, kartofla czy do ryby czy do trawy i do mleka krowiego czy żółtego sera - ostatecznie filtrem tego gówna jesteś ty bo twoje ciało to taki filtr który zatrzyma to w sobie aż zrobi ci to raka. Wszystkie małe dzieci nie powinny pić wody kranowej i jeść nabiału - za brak takich informacji rządy powinny byc ukarane i to surowo bo nie mówienie tego to tak jak skazywanie ludzi na powolną i straszną śmierć na raka lub raki o niewyobrażalny ból rodziców bo to nie dzieci powinny umierać przed rodzicami a tak właśnie się na to zanosi. Mądry człowiek powiedział: "Przyjdzie jeszcze pora że nikt już nie będzie się dziwnie uśmiechał z niedowierzaniem w to co słyszy - będzie się mówiło o tym kto jeszcze żyje i nie ma raka bo dużo ludzi odejdzie i będą umierać w beznadziei i wiary że da się z tym coś jeszcze zrobić.
Na koniec dodam od siebie - cała ta zmowa milczenia rządów i mediów na temat Fukushimy jest posunięciem kryminalnym bo nie daje nawet szans ludziom normalnym i mądrym aby myśleli nad tym jak rozwiązać ten problem bo co 7 miliardów ludzi to nie jakaś garstka z tepco którzy nie robią nic poza okłamywaniem i laniem wody do reaktorów...
https://www.youtube.com/results?filters=today&search_query=fukushima&lclk=today
 

Portret użytkownika zaduma

To niezwykle smakowita

To niezwykle smakowita informacja. Teraz Niemce zamkną nadmiar przybyszów w swoich strupieszałych Buchenwaldach a same, rozwiną zasieki na swoich granicach i odgrodzą się od świata jak XVII-wieczna Japonia, nie przymierzając. I Świenty Spokój od nich będzie.

Portret użytkownika cezary

do >> Mojeimię44, >> i masz

do >> Mojeimię44, >> i masz racje. choc trudno to udowodnić . ale sprawa jest bardziej skomplikowana. .... To że wybuchła wielka wojna na Ziemi to jest fakt, ale też wystąpiły bardzo duże zmiany klimatyczne na Ziemii. starodawne zapiski zostały celowo usunięte a mowa jest o płytach kamiennych  z tego co wyciekło z ZSRR to mowa jest o wielkim bombardowaniu egiptu . zapanowała bieda głód . nastapił upadek Egiptu. Ukrainscy i radzieccy badacze ( tamtego okresu rosji radzieckiej ) mieli wiekszy dostęp do obiektów historycznych zarówno w Egipcie jak i w Libi. wywnioskowali że niektóre obiekty i piramidy zostały zniszczone z powietrza . Siła ataku była tak duża że znaleziono piramidy zniszczone az do fundamentów. po tych drastycznych zmianach ludzi udali sie na wielką imigracje  na północ czyli do Europy. można poszukać ( choć to trudne ) jak postępowały wędrówki ludzi na bazie DNA.  będziecie zaskoczeni.  dzisiejsi  Egipcjanie nie sa w żadnym stopniu spadkobiercami tamtych Egipcjan, nie maja z nimi NIC wspólnego.  szukacjcie warto i nie szkalujcie inny. bo niektórym brak jest wiedzy . 

Portret użytkownika tomasz26

annunaki lubią zabawę z DNA

annunaki lubią zabawę z DNA klony i inne , lobią też podbijać i zniewalać lobią siać zamęt,wojny , lobią krew i mięso(także ludzkie?) ,lobią sex, pedofile ,orgie,sodomie itp. inne takie zwierzęce prymitywne odruchy ...czas cyklu i zmiany klimatu wskazują na to ze cykl dobiega końca ..wyznaczając inne położenie gwiazd wedle?.a to ze wykorzystują jako mięso nieświadome spędy(religie,wyznania) to nie od dziś wiadomo... a ilu z nich panuje nad przestraszonymi marionetkami(RZĄDY) tego nie wiem sadze ze sakla jest porażająca:(co do technologi to od dawien dawna była ona powodem do wojen czy była mnij czy bardziej zaawansowana służyła do jednego ...do unicestwiania ludzi ... zapewne tez będzie i teraz ...

Portret użytkownika niepoprawny

A 44 poruszył ciekawą sprawę.

A 44 poruszył ciekawą sprawę. Owszem sprawdziłem , analogie się zgadzają. 
Zawsze myślę, trzeba mieć otwarty umysł i czasem brać najbardziej nieprawdopodobne , które może być właśnie prawdą. A nie zaraz wysyłać do lekarza. Jak mówiłem, swego czasu , że ZSRR się skończy też byłem krytykowany, teraz kilka lat temu wstecz o końcu UE tak samo. A też się kończy. Jednak nie jestem żaden idygo, oświecony, czy tp. Pewne rzeczy jakbym wiedział bez logicznych i technicznych przesłanek. Tyle !
Pozdrawiam
 
 
 

Strony

Skomentuj