Niemcy "zagubili" gdzieś 130 tysięcy imigrantów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niemieckie władze, które zaprosiły do Europy hordy islamistów, teraz z rozbrajającą szczerością oświadczyły, że około 130 tysięcy zarejestrowanych uchodźców, którzy przybyli do ich kraju, znajduje się w nieznanym miejscu.

 

Spośród ponad miliona tak zwanych uchodźców, zarejestrowanych w Niemczech w 2015 roku, 13% nie pojawiają się już w ośrodkach dla imigrantów, do których zostali wysłani. Ponadto władze oficjalnie przyznają, że w kraju jest około 400 tysięcy osób, których tożsamość nie jest znana.

Już chyba tylko nieliczni uważają, że ktokolwiek ma jakąkolwiek kontrolę nad tą islamską inwazją trwającą w Europie. Kolejne kraje zamykają granice i na poważnie rozważają budowę wysokiego muru granicznego na kierunkach migracyjnych. Jak żart przy tym brzmią pohukiwania najbogatszych krajów Unii, że zamkną strefę Schengen ograniczając ją tylko do kilku najstarszych państw członkowskich dawnego EWG.

 

Strefa Schengen już nie istnieje, a to groteska, że Niemcy najpierw kierują do Europy przez Grecję i Włochy nieprzebrane rzesze żądnych pieniędzy z socjalu cwaniaków, a gdy Niemcy zaczęły kapitulować pod naporem szturmujących ten kraj islamistów grożą zamknięciem granic.

Jak na razie Angela Merkel została sama ze swoim szaleństwem, bo jej obsesyjną islamizację przestali popierać nawet entuzjastycznie dotychczas nastawieni Francuzi. Dobrym znakiem jest też to, że 23 lutego Belgia podjęła decyzję o czasowym zamknięciu granicy z Francją w związku z niekontrolowanym napływem imigrantów.

 

Sytuacja w Europie robi się coraz bardziej napięta, a na dodatek nadchodzi wiosna co może tylko spotęgować napór imigracyjny na Unię Europejską. Nadchodzące miesiące mogą się okazać kluczowe dla przetrwania tej dziwacznej organizacji, której Polska ma nieszczęście być członkiem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Back from the past

Tak ! Ida wlasnie do Polski.

Tak ! Ida wlasnie do Polski. Pewien jestem, ze jeszcze w tym roku do Polski przybedzie grubo ponad milion uchodzcow ! Kto logicznie potrafi myslec ten wie, ze jest to nieuniknione !
Niektorzy se cieszyli, ze Austriacy chca ukarac Czechy, Slowacje i Wegry, pomijajac lub zapominajac o Polsce.
 
Nic mylnego !
 
Polska swoja arogancka i klamliwa postawa ukarala sie sama !!!
Austria CELOWO nie wspominala o karaniu Polski.
 
Ci, ktorzy potrafia myslec, wiedza o czym pisze.
 
 

Portret użytkownika rudi74

Absolutna zgoda , zarowno co

Absolutna zgoda , zarowno co do uzytych w artykule okreslen tej imigranckiej holoty , jak i co do oceny tego rozpadajacego sie w oczach kolochozowego syfu !
UE to kleska ; zarowno ekonomiczna jak i naukowo-technologiczna , lecz nade wszystko i przedewszystkim - spoleczna i polityczna !
Precz z UE !
 
 
Ps : 13 lat temu i ja dalem sie omamic i w referendum akcesyjnym glosowalem za czlonkostwem Polski tym upiornym monstrum...nigdy sobie tego nie wybacze...nigdy.

Portret użytkownika Akamai

Natknąłem się kiedyś w

Natknąłem się kiedyś w internecie na informację o wydanym przez ONZ w 2002 roku dokumencie, w którym "szacowano", że do 2050 roku Europę ma zasiedlić 200 milionów muzułmanów. Niestety, jak wiele innych "niewygodnych" informacji, i ta została usunięta z sieci. Ale szacunki ONZ z ubiegłego roku, o napływie do Europy ok. 3 milionów imigrantów rocznie, można już znaleźć bez trudu.
Większość czytelników tego portalu wie o tym, że ONZ nie jest instytucją powołaną do tego by służyć ludzkości, ale po to by realizować interesy wąskiej grupy "elit". Dlatego nie powinna dziwić ostatnia wypowiedź "Wysokiego Komisarza ds Uchodźców" Filippo Grandiego, który skrytykował ideę zamykania granic wzdłuż trasy bałkańskiej twierdząc, że najprawdopodobniej zwiększy to napływ imigrantów do Europy. Logika Grandiego wskazuje na to, że jeśli ten "wysoki komisarz" zakręci zawór w kranie, to zacznie mu z niego wypływać więcej wody.
Wiem, że chemtralis, fluor w wodzie i paście do zębów, modyfikowana genetycznie żywność, szczepionki i odpowiednie lekarstwa (szczególnie antydepresanty), robią swoje. Wiem, że Katyń, Ostaszków, Starobielsk, Miednoje i Palmiry, też zrobiły swoje. Dodatkowo ludzie implantują w swoich umysłach, jako prawdę, wielokrotnie powtarzane kłamstwa. Większość z nich nie jest już zdolna do samodzielnego myślenia, a niektórzy po prostu nie chcą o niczym słyszeć, bo żyje się im względnie dobrze. Ale myślę, że warto jednak próbować budzić ludzkie umysły. Bo być może, niebawem, ludzie ci staną przed drzwiami do "komory gazowej" z przeświadczeniem, że trzeba ich "zagazować" dla ich własnego dobra.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika mikqus

Czyli co, zmieniły im się

Czyli co, zmieniły im się szacunki? Skoro dokument był w necie na pewno można go odnaleść. Szacować to sobie można, tylko nie rozumiem trochę zdania "szacują że ma zasiedlić" jak szacujesz to może  zasiedlić a nie ma zasiedlić. Także nie bardzo wierze że w dokumencie było użyte właśnie to zdanie.

Portret użytkownika Akamai

Czepiasz się słówek. Nudzi Ci

Czepiasz się słówek. Nudzi Ci się, czy chcesz pokazać jaki z Ciebie bystrzak ? Skupiasz się na drobiazgach, a nie ogarniasz całości.
A czy w to wierzysz czy nie, specjalnie mnie nie interesuje.
P.S.
Poprawnie pisze się odnaleźć, a nie odnaleść.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj