Niemcy wykopali gigantyczną swastykę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Niemczech dokonano niezwykłego znaleziska. Jak donoszą tamtejsze media, pracownicy budowlani odnaleźli ogromną swastykę, zakopaną pod ziemią. Znalezisko odkryto w Hamburgu, podczas budowy nowego stadionu.

 

Budowniczowie stadionu w niemieckim Hamburgu znaleźli pod ziemią ogromną swastykę. Robotnicy z użyciem ciężkiego sprzętu kopali doły pod fundamenty przyszłej szatni i natknęli się na nazistowski symbol mierzący cztery na cztery metry. Według agencji AP, swastyka stanowiła cokół wielkiego pomnika, zniszczonego dziesiątki lat temu po wojnie.

 

Władze miasta oświadczyły, że chcą jak najszybciej zdemontować symbol, ponieważ swastyka jest zbyt ciężka do transportu. Podstawa monumentu zostanie zniszczona przez młoty pneumatyczne. Niemcy dość efektywnie i szybko potrafią eliminować symbole, które nie przynoszą im chluby i chwały. Warto przypomnieć, że w maju br. w niemieckiej armii namierzono grupę neonazistów. Podczas śledztwa w jednym z koszar w mieście Donaueschingen odkryto symbole nazistowskich Niemiec, a także hełmy Wehrmachtu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Niemcy-złodzieje nie oddali

Niemcy-złodzieje nie oddali nam skradzionych dzieł sztuki i nie odbudowali zburzonych domów i szpitali, a nawet synagog, i nie zapłacili za życie zamordowanych obywateli polskich różnych narodowości, za co miłują ich teraz Żydzi.

Skomentuj