Niemcy wygrały II wojnę, a UE jest realizacją planów Hitlera?

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Wielkiej Brytanii ukazała się właśnie książka, która dowodzi, że stworzenie Unii Europejskiej w jej obecnej formie, czyli zmierzającej do federalizacji, to droga do spełnienia planów Adolfa Hitlera.

 

Książka pod tytułem "UE: Prawda na temat Czwartej Rzeszy: Jak Adolf Hitler wygrał Drugą Wojnę Światową" została napisana przez parę autorów Daniela J Beddowesa i Falvio Cipolliniego. Dowodzą oni, że gdy zada się fundamentalne pytanie, czyli kto zyskuje na Unii Europejskiej to wychodzi na to, że Niemcy.

 

Ich zdaniem to nie jest przypadek, że okoliczne narody biednieją, a Niemcy wciąż się bogacą. Prowadzi ich to do intrygującego wniosku - ci, którzy myślą, że wygrali wojnę w istocie ją przegrali i nagle obudziliśmy się w Czwartej Rzeszy.

Swój wywód na temat pierwocin UE zaczynają od Napoleona, który miał rzekomo inspirować Hitlera do stworzenia federacji na kształt USA, ale z wiodącą rolą Berlina. To wymarzone państwo miało powstać po wygranej przez Niemcy wojnie i powstało, ale już bez Hitlera.

 

Autorzy dowodzą, że kiedyś można było podejrzewać zbytnią korelację realizowanych planów z tymi założonymi jeszcze przez Nazistów, ale ich zdaniem jasne stało się to w momencie gdy o federalizacji UE zaczęła mówić Viviane Reading, wiceszefowa Komisji Europejskiej. Jak twierdzą celem jest stworzenie Stanów Zjednoczonych Europy, a tak zwana UE to tylko etap pośredni.

Zdaniem autorów publikacji próby normowania każdej dziedziny życia jakie widzimy na codzień w postaci kolejnych opresyjnych dyrektyw zmuszających ludzi do coraz większych absurdów, takich jak kupowanie rzekomo ekologicznych świetlówek niszczących wzrok i pełnych rtęci i elektroniki.

 

Unia Europejska jeszcze bardziej rozwinęła pierwotne formy "wspólnej polityki rolnej", która za III Rzeszy sprowadzała się raczej do odgórnego planowania kto, gdzie i co ma produkować dany "bauer'. Obecnie rozmaite kwoty mleczne, limity połowów są twórczym rozwinięciem tych idei z lat 30-tych.

 

Warto nadmienić, że w Wielkiej Brytanii cyklicznie pojawiają się głosy, wedle których Unia Europejska jest przystankiem w planie Niemiec na opanowanie całej Europy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika fest-best

NAZISTOWSKIE KORZENIE

NAZISTOWSKIE KORZENIE „BRUKSELSKIEJ UE”
http://www.relay-of-life.org/pl/index.html
http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html - Cała książka do pobrania w pdf.
Od ponad 60 lat panuje na świecie przekonanie, że II Wojna Światowa wywołana została przez psychopatę Adolfa Hitlera i jego rasistowskich popleczników – nazistów. W rzeczywistości jednak II Wojna Światowa była wojną podbojową w imieniu kartelu chemiczno – naftowo – farmaceutycznego, której celem było kontrolowanie nowo powstających miliardowych rynków patentowanych produktów chemicznych.

Portret użytkownika Nostra Damus

MASAKRA napisał:Do

MASAKRA wrote:
Do Nostradamusa : Nie poddawaj sie Wink Fajny Avatar ! Miejmy nadzieje ze do tego nie dojdzie. Ty wiesz, ze jestem przeciwnikiem wszelkich wojen :-). PS: Dziekuje za Tel. Smile Pozdrowienia :-)

Wiem, ale muszę odpocząć. Sił ubywa. Duch ochoczy, ale ciało mdłe...
Pzdr.
 
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika nkwd

Tu trzeba wielkiej mądrości i

Tu trzeba wielkiej mądrości i rozumu Co nauczał Chrystus Czego żąda Bóg od Ludzi
Miłuj Bliźniego swego jak Siebie samego
Bóg żąda Miłosierdzia Baranki 
Nagle oświeciło Franciszka że kościół ma być biedny po upływie 1700 lat jak Cesarz Konstanty przyjął Chrześcijaństwo
A co pisze w Apokalipsie Sąd nad Wielką Nierządnicą i narodami które z nią nierząd uprawiały Szkarłat Purpura Upici w Kielichu Swoich świętych 
KOŚCIÓŁ BOGU SIĘ SPRZENIEWIERZYŁ DLA MAMONY
BENEDYKT POWIEDZIAŁ W WYWIADZIE ŻE PIEKŁA NIE MA BO KOŚCIÓŁ JE WYMYŚLIŁ 
PRZEKONA SIĘ JAK ZAMKNIE OCZY
JA NIE POTRZEBUJE ŚWIĄTYŃ BO JESTEM WSZECH OBECNY
CHCESZ SIĘ WYSPOWIADAĆ POMODLIĆ NIE CZY TEGO W SYNAGOGACH NA POKAZ ALE W DOMU POROZMAWIAJ ZE MNĄ A JA CIĘ WYSŁUCHAM
Przypominam że Jan Paweł Drugi Promował Ideologie Niemiec Jak piszę Syn Hansa Franka w książce ŻE OD 1933 ROKU KAŻDY NIEMIEC MA DWA NAZWISKA SWOJE I NAZISTA ŻE GDY WIESZALI JEGO OJCA
 POWIEDZIAŁ ŻE MUSI MINĄĆ 1000 LAT HISTORII BY ZATARŁY SIĘ GRZECHY NAZIZMU 
WIELKI ŚWIR NARKOMAN OD MORFINY UZALEŻNIONY ADOLF POWIEDZIAŁ ŻE NIEMA WIĘKSZEJ GŁUPOTY W HISTORII LUDZKOŚCI JAK CHRZEŚCIJANIE 
ŻE JEGO NARÓD ŻĄDA PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ
 

Portret użytkownika Nostra Damus

@Dobra wiadomość   Dszedłem

@Dobra wiadomość
 
Dszedłem do wniosku, że w obliczu takiego zacofania i zakłamania jakie reprezentują sobą tutaj kolega Wlod, Sceptyk i im podobni - moja działaność jest tutaj niepotrzebna. Prędzej nauczę psa gadać niż głupiego myśleć.
Ich postawa jest identyczna z postawą tych, którzy pchają Polskę ku przepaści. To postawa brania, a nie dawania, postawa wzmacniania nienawiści, a nie propagowania Pokoju. To krótkowzroczność z premedytacją, zamykanie oczów przed problemami jakie stoją przed Ludzkością. To wygodnictwo i lizanie doopy komu treba.
To postawa anty-chrzścijańska, anty-demokratyczna. To zdrada Praw Człowieka, to wyrzeczenie się nauk chrześcijańskich. To zaprzeczenie 10 Przykazań Mojżeszowych.
 
Jednocześnie dziękuję kolegom Chronos, Brutal, Agelus, achilles38 i wszystkim tym, którzy wraz ze mną włożyli wkład w propagowanie zrozumienia obecnych problemów z  którymi obecnie mamy do czynienia,  oraz we wskazywaniu możliwych rozwiązań.
Uważam, że dzięki "dzielnej postawie" takich jak Wlod, Sceptyk i im podobnych, Polska nie ma namiejszych szans by wyjść z obecnej sytuacji z podniesonym czołem, a przyszłość pokaże, że zawiedliśmy jako całość.
 
Nie jestem Jezusem, by ślepym otwierać oczy, i szczerze mówiąc mam po dziurki w nosie dyskutować z palantami.
Każdemu zwolennikowi USraela życzę by postawili mu bazę wojskową na jego ulicy. Wzywam też obecny rząd do wprowadzenia w Polsce takich zdobyczy Unii Gejropejskej jak islamizacja kraju, homosexulaizm w szkołach, więcej nakotyków, no i oczywiście do przyjęcia (za niedługo) 5 milionów uchodźców wojennych z Ukrainy.
Niech żyje i nie umiera Unia Gejropejska.
 
Proszę mi nie odpisywać, mnie tu już nie ma.
 
Pozdrawiam logicznie myślących.
NA
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika konrad 00

Nostra nigdzie nie odchodz bo

Nostra nigdzie nie odchodz bo przez rezygnacji z walki ludzi takich jak ty te wszy i mendy żądzą nami .Wielu z nas zrezygnowało z walki o prawde i o polskę i przez to ta zgnilizna i rak toczy ten kraj.wracaj na stanowisko i walcz .

Strony

Skomentuj