Niemcy w ostatniej chwili udaremniły zamach terrorystyczny na jarmark bożonarodzeniowy! Islamista chciał rozjechać ludzi ciężarówką

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemcy były o krok od kolejnej wielkiej tragedii. Islamista inspirowany propagandą ISIS zaplanował sobie atak terrorystyczny na jarmark bożonarodzeniowy w miejscowości Karlsruhe. Na szczęście tym razem służby prawidłowo zareagowały na zagrożenie i na czas dokonały zatrzymania.

 

Niedoszły zamachowiec to 29-letni Dasbar W. Jego celem byli ludzie na lodowisku przy jarmarku bożonarodzeniowym. Już od sierpnia islamista dokładnie przyglądał się temu miejscu i opracowywał plan ataku, zaś od września ubiegał się o pracę w firmach kurierskich. W ten sposób miałby dostęp do ciężarówki, którą mógłby wykorzystać do zamachu.

 

Dasbar W. został aresztowany w środę. Służby przeszukały jego mieszkanie, gdzie znaleziono dowody na jego współpracę z Państwem Islamskim. Dokładnie monitorowano jego aktywność. Wiadomo, że w latach 2015-2017 dwukrotnie wyjechał do ISIS w Iraku i przechodził przez szkolenia z obsługi broni palnej..

Podejrzanego aresztowano dokładnie rok i jeden dzień po ostatnim głośnym zamachu na jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie. Islamista z Tunezji Anis Amri uprowadził wtedy ciężarówkę wraz z polskim kierowcą, Łukaszem Urbanem, który zginął w walce z dżihadystą. Terrorysta zdołał wjechać w tłum ludzi, zabijając 12 osób i został namierzony dopiero po kilku dniach w Mediolanie, gdzie został zastrzelony przez włoską policję.

 

Jak widać grudzień to nie tylko okres świąt chrześcijańskich, ale także zwiększone zagrożenie islamskim terroryzmem w całej systematycznie islamizowanej Europie Zachodniej, dlatego należy zachować czujność i ostrożność.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Adminie ciekawy news !

Adminie ciekawy news ! "Dziennikarka niemieckiej regionalnej telewizji państwowej WDR w transmitowanym przez ogólnokrajowe telewizje ARD i ZDF głównym wydaniu wiadomości wezwała Polskę, Czechy i Węgry do wystąpienia z UE, skoro środkowoeuropejskie kraje nie podporządkowują się decyzji o relokacji imigrantów.Komentatorka Isabel Schayani, która jest pół Niemką i pół Iranką (jej ojciec przyjechał do Niemiec Zachodnich w latach 50.) oświadczyła przed kamerami wpływowych publicznych telewizji m.in.: Opowiadam się za silną Unią. Ci którzy są tego samego zdania powinni zostać „na pokładzie”, przeciwnicy tego założenia już teraz powinni „wysiąść”.50-letnia dziennikarka o irańskich korzeniach od dwóch lat jest mocno zaangażowana w działalność na rzecz uchodźców. Schayani prowadzi emitowany w kilku językach program „WDR for You”. To audycja skierowana przede wszystkim do odbiorców muzułmańskich.  Była też współautorką programu dla uchodźców Cosmo TV. http://www.pch24.pl/jesli-polska-nie-chce-imigrantow--niech-opusci-unie--niemiecka-dziennikarka-odkryla-karty,57057,i.html#ixzz51zpjtPGY

ten mem jest straszny i pokazuje co sięstanie z zachodnią europą ! tam będzie niedługo wojna ! straszne że tak zniszczyli sołeczeństwa przez tą ideologię NWO !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

"Wyjechała ze Sztokholmu i

"Wyjechała ze Sztokholmu i przeprowadziła się do Szczecina. Powód? W stolicy jej ojczystego kraju jest zbyt niebezpiecznie, by normalnie funkcjonować! Miasto za sprawą imigrantów przestało przypominać europejską metropolię. Greta Magnusson wybrała Rzeczpospolitą. Teraz przyznaje, że szwedzki rząd przedstawia Polskę i nasze władze w sposób nieprawdziwy, zdeformowany i po prostu niesprawiedliwy.Greta Magnusson przeprowadziła się z Goeteborgu do Sztokholmu w roku 1995. Jak przyznaje w rozmowie z Radiem Szczecin, wtedy stolica Szwecji była dobrym miejscem do życia. – Niestety, te kilka ostatnich lat nie były już tak przyjemne. Sztokholm, moim zdaniem, stał się za bardzo wielokulturowy. Zrobiło się niebezpiecznie, zdecydowanie za dużo razy dochodziło do strzelanin. Stał się jednym z wielu niebezpiecznych miejsc w Szwecji – mówi w rozmowie z Przemysławem Gołyńskim.": http://www.pch24.pl/z-powodu-imigrantow-opuscila-ojczysta-szwecje--jako-miejsce-do-zycia-wybrala-te-zla-polske,57047,i.html#ixzz51ybbrOXj

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika rtty4

Chyba oficer prowadzący

Chyba oficer prowadzący niechcący za bardzo go nakręcił, że nie mógł się doczekać i sam się wyrwał do akcji bez błogosławieństwa służb - więc go zdjęli.
Albo ten misiu allacha chiał samodzielnie zasłużyć na dziewice i swoją spontanicznością psuł szyki służbom przed planowanym przez nich jakimś naprawdę spektakularnym wyczynem.
Innymi słowy: nie wierzę, że jakieś sparszywiałe służby nie kręcą tym terrorystycznym majdanem.

Portret użytkownika Orlowsky-oficer prowadzacy

Dokładnie tak jest, nie

Dokładnie tak jest, nie byloby zadnego zamachu jakby sluzby specijalne tego nie chcialy i nie dlay przyzwolenia. to takie proste... Dlatego patrzcie sie w Polszy jak sa zarzadzane sluzby. bedzie zezwolenie to bedzie sie dzielo...

 

Portret użytkownika Odważniak

Jakim idiotą trzeba być, żeby

Jakim idiotą trzeba być, żeby uwierzyć, że ten palant od sierpnia gapił się na plac, a we wrześniu zatrudnił jako kurier, zamiast tydzień temu obserwować, a furę ukraść dzień przed, czy tam godzinę.. przestaję wierzyć w cokolwiek.

Choć, jak palanty mają IQ 30, to będzie łatwizna, o ile się wylewieni ogarną.

Portret użytkownika Akamai

Potwierdza się więc, że

Potwierdza się więc, że ogromne nakłady na policję i inne służby były ze wszech miar zasadne.

Przynajmniej w odczuciu durnych niemiaszków.

Tak samo wierzę w ten planowany zamach jak w chęć poprawy bytu narodu polskiego przez premiera Morawieckiego.

Obłuda, fałsz i prymitywna manipulacja. Tym się teraz karmi bezmózgie bydełko.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Max 1983

Tak na marginesie, dziś 

Tak na marginesie, dziś  sędzine jednego sądów okręgowych kobietę z 21 letnim stażem pracy,na stanowisku prezesa tego sądu zastapiła osoba z 2 letnim stażem pracy, która egzamin na sędziego oblała w swoim życiu....52 razy.Zwolniona została powiadomiona o tym faksem, było tam jedno zdanie bez uzasadnienia decyzji o zwolnieniu.Mniej więcej tak o losie ludzi decyduję się w Korei Północnej....macię swoją reformę.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj