Niemcy uruchomią obozy koncentracyjne dla ludzi nieprzestrzegających obostrzeń z powodu COVID

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Niemcy stali się pionierami w COVIDowym zamordyzmie. Niedawno wprowadzili godzinę policyjna po 21:00, w niektórych landach wprowadzają też obowiązek korzystania z masek FFP2, ale to nie wszystko. Ustalono, że Niemcy, którzy nie poddadzą się kwarantannie, będą przetrzymywani w obozach koncentracyjnych!

Niemcy mają zmienić przeznaczenie niektórych obozów dla uchodźców w celu przetrzymywania ludzi, którzy wielokrotnie lekceważą zasady restrykci COVIDowych. Chodzi o ludzi, którzy nie stosują się do izolacji wychodząc z domu wtedy, gdy powinni przejść kwarantannę. Obywatele, którzy odmówią poddania się kwarantannie po kontakcie z wirusem, będą przetrzymywani w ośrodkach zatrzymań na nowych zasadach przygotowanych przez władze regionalne.

 

Kolejne landy decydują się na uruchomienie swoich własnych obozów koncentracyjnych. Wschodnia Saksonia potwierdziła plany przetrzymywania ludzi odmawiających kwarantanny na odgrodzonej części obozu dla uchodźców, która ma zostać zbudowana w przyszłym tygodniu. Rzekomo obiekt będzie używany tylko dla osób, które wielokrotnie łamały zasady blokady związane z potrzebą samoizolacji.

 

Również land Badenia-Wirtembergia będzie utrzymywać niepokornych pod kluczem. Planują do tego wykorzystać dwie sale szpitalne gdzie delikwenci będą pozostawać pod obserwacją niemieckiej policji. Z kolei land Szlezwik-Holsztyn będzie wykorzystywał do przetrzymywania ludzi ośrodki dla nieletnich. Gdy wspomni się historyczne analogie dotyczące obozów koncentracyjnych to skóra cierpnie na myśl tego do czego Niemcy moga dojść tym razem.

 

Te szokujące rzeczy rozgrywają się u naszych zachodnich sąsiadów akurat wtedy gdy kanclerz Angela Merkel rozważała narzucenie tak zwanej „mega-blokady” czyli zamknięcia absolutnie wszystkiego, zawieszenie transportu publicznego i umieszczenia ludzi w areszcie domowym. Dodatkowo wprowadzane są obostrzenia transportowe, które mogą prowadzić do załamania łańcuchów dostaw i niedoborów towaru.

 

Strach pomyśleć co nam zaprezentują w związku z tym w najbliższym czasie nasi rządzący, którzy ostatnio ślepo wzorują się na tym co robią Niemcy. Prawie na pewno będziemy podążać tą drogą. Oznacza to, że w najbliższym czasie należy się spodziewać jeszcze większej ilosci represji ze strony władz. Kto wie być może u nas też powstaną obozy dla niepokornych, na przykład odmawiających zaszczepienia się.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Doktor Włodzimierz Bodnar,

Doktor Włodzimierz Bodnar, który za pomocą amantadyny wyleczył już z Covid-19 ponad tysiąc osób, niebawem opublikuje za granicą pracę naukową na temat skuteczności tej terapii. W kraju napotyka na ciągłe utrudnienia ze strony gremiów, które teoretycznie powinny być żywotnie zainteresowane wdrożeniem skutecznego sposobu leczenia chorych.

Lekarz udzielił obszernej wypowiedzi portalowi SuperNowości24. Przedstawił między innymi swój punkt widzenia na to, jak sterujący służbą zdrowia w Polsce traktują temat niezwykle skutecznej terapii. Kontekstem jest tutaj podjęta pierwotnie przez resort zdrowia decyzja, że dwa ośrodki zajmą się badaniami nad zastosowaniem amantadyny.

– Zostałem odsunięty od prowadzenia badań (…), nie mam wiedzy, jaki schemat podawania leków będzie sprawdzany, ani gwarancji, że będą to rzetelne badania. Mam wręcz informacje od personelu ośrodków, w których mają być prowadzone badania, że jest tam skrajnie negatywne nastawienie do terapii tym lekiem. Jaki sens mają więc badania? Ja amantadyną leczę COVID-19 od blisko roku i mam ponad tysiąc wyleczonych pacjentów – powiedział dr Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc i pediatra z przemyskiej przychodni „Optima”.

Lekarz, o którym z wielkim uznaniem mówią pacjenci, poinformował, że Ministerstwo Zdrowia wycofało się ze złożonej w połowie grudnia zapowiedzi, iż badania amantadyny prowadzone będą w dwóch ośrodkach. Już tydzień po tej deklaracji okazało się, że jednak tylko w jednym. Katowicki szpital, w którym uczestniczyć w pracach miał właśnie dr Bodnar, używający amantadynę z bardzo dobrym skutkiem, nie weźmie jednak udziału w projekcie.
– Został wykluczony, mimo wcześniejszego przygotowania dokumentacji projektu, kosztorysu i złożonego wniosku do Komisji Bioetycznej wraz z protokołem leczenia. Dokumentacja została także przesłana do Ministerstwa Zdrowia. Wiem też, że prof. Rejdak, który kieruje projektem, ma inne spostrzeżenia dotyczące amantadyny, które znacznie różnią się od moich – podkreślił lekarz.

Doktor Bodnar jest przekonany, iż przechorowanie Covid-19 uodparnia na chorobę w takim samym stopniu jak odpowiednia szczepionka. Z kolei nikt do szczepień nie powinien być zmuszany. – Chyba że nie żyjemy już w wolnym kraju. Zresztą pytanie o chęć szczepienia osoby, która jest ostatnia w kolejce w tej procedurze nic nie wnosi, bo nawet nie wiadomo kiedy to nastąpi. Taka osoba może dzisiaj liczyć tylko na leczenie. Tak jak miliony Polaków – zauważył.

- Amantadyna działa nie tylko przeciwwirusowo, ale i przeciwobrzękowo, przeciwbakteryjnie i regenerująco na płuca. Satysfakcję daje mi to, że mimo oporu tylu gremiów profesorskich ludzie mi ufają i chcą się nadal u mnie leczyć. A ja przyjmuję i nadal będę ich leczył zgodnie z moją najlepszą wiedzą i 30-letnią praktyką – zapowiedział.

Niedługo w zagranicznym piśmie naukowym ukaże się artykuł opisujący przypadki wyleczenia amantadyną chorych na COVID-19. „Być może publikując schemat leczenia i konsultując pacjentów z całej Polski, badając i odpowiednio diagnozując pomogłem wielu osobom. Myślę, że teraz czas na społeczeństwo. Społeczność ma wiele różnych narzędzi do działania. Sam starałem się zrobić co w mojej mocy. Dopóki stanowisko Ministerstwa Zdrowia w powyższych kwestiach się nie zmieni, nie będzie woli politycznej, skłaniam się do tego, by powoli wyłączyć się z konsultacji osób chorych na COVID-19 z całej Polski, bo poświęcam na to swoje całe życie prywatne” – napisał lekarz na stronie internetowej swojej przychodni.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika CzłowiekPolak

Tylko modlitwa pozostała.

Tylko modlitwa pozostała. Wielki ucisk już trwa w najlepsze, codziennie bliżej finału. Teraz jest oddzielenie pszenicy od kąkolu. Ludzie dzielą się na scypionkowych i nie scypionkowych. Scypionkowi nie chcą gadać nawet z nie scypionkowymi. Rok temu mogłem z 6 źródeł załatwić receptę na wszystko, dzisiaj mi działa jedno źródło już i to na wybrane artykuły. Ludzie przestali sobie pomagać, są już tak zahipnotyzowani TV, że szkoda gadać jak będzie po wyscepieniu ich. Dookoła dzieją się rzeczy nie pojęte np. znam dwóch 80 latków, którzy nie wiedza co to Masoni, NWO, a nie chcą znamienia. Znam ludzi młodych,ktorzy słyszeli o NWO, a którzy przyjęli. Oddzielenie pszenicy od kąkolu inaczej nie mogę tego zrozumieć, bo ani wiedza, ani siła, ani męstwo tutaj nie mieszały, więc kto? Siła Boża ! Kto jest zapisany w Księdze Prawdy, kto ma uszy niechaj słucha! 101% zaufania Jezusowi Chrystusowi i będą cuda się działy w naszym życiu, takie że nawet nie jesteśmy sobie wyobrazić. Politycy nasi będą wszystko kopiować nie mają wyjścia. Zadłużenie krajów w nowojorskich bankach jest tak ogromne, ze jak tylko nie wykonali by rozkazu to mają lud głodny, który by ich powiesił i żadnej perspektywy ucieczki no bo gdzie?w ręce CIA?I w taki o to sposób próbują sobie czyścić sumienie, że nie mają poprostu wyjścia z tej sytuacji. Brak męstwa, odwagi takiej jakie ma G.Braun. Kto chce życie zachować straci je! Kto żyje w Chrystusie ten nie potrzebuje lekarza! Z Panem Bogiem Rodacy nie scypionkowi kochani !!!

Portret użytkownika euklides

Znam młodych, którzy myślą,

Znam młodych, którzy myślą, że są postępowi, a w głowie zacofanie jak u boomerów studiujących marksizm-leninizm. Są dumni, że mogą płacić plastikiem jak świat zachodni w latach 70tych, ale kryptowalut boją się jak ognia. Nie znają szarych rynków, kryptoanarchizmu, kontrekonomii, nigdy nie byli w deep webie, nie łamią przepisów, boją się wirusa jak czarnej wołgi. Istne 20-letnie dziadki, masakra.

Portret użytkownika ARTUR

W przypadku każdej anomalii

W przypadku każdej anomalii na zdrowiu , nawet gdy nie jesteśmy pewni czy zachorujemy należy użyć niejonowe nanosrebro i nanozłoto , dotyczy to także dzieci w ilości na masę ciała . Nie dajmy się ogłupić , w specjalistycznych szpitalach używa się kurtyn dezynfekcyjnych z nanosrebra , używają je też politycy do picia i dezynfekcji maseczek chyba że mają na wzór rosyjskich już z wkładką srebrną .

Strony

Skomentuj