Niemcy twierdzą że Iran nadal dąży do zbudowania bomby nuklearnej

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Minął rok odkąd Iran zgodził się ograniczyć swój program nuklearny w zamian za zniesienie sankcji gospodarczych, lecz temat ten znów powrócił być może nawet ze zdwojoną siłą. Niemiecki kontrwywiad oskarżył Iran o liczne próby nielegalnego zdobycia materiałów które można wykorzystać w technologii nuklearnej.

 

 

Federalny Urząd Ochrony Konstytucji (BfV) twierdzi, że w 2015 roku tylko w Nadrenii Północnej-Westfalii odnotowano aż 141 takich przypadków a w większości z nich były to próby pozyskania technologii przydatnej do budowy bomby nuklearnej. Agencja dodała że około 90% incydentów związanych z przemytem udało się udaremnić.

 

Udostępniony przez urząd BfV raport skomentował już Izrael który stwierdził że jak zwykle miał rację i nie należy ufać Iranowi. Państwo żydowskie wielokrotnie potępiało podpisaną w zeszłym roku umowę dotyczącą irańskiego programu nuklearnego i nalegało na opcję militarną.

 

Iran uznał że powyższe doniesienia są kłamstwem przygotowanym przez niemieckie media na polecenie Izraela. Jeśli Stany Zjednoczone rzeczywiście uznają że Iran nie przestrzega umowy i próbuje w sposób nielegalny zdobyć materiały do produkcji bomby nuklearnej, media znów zaczną krzyczeć że potrzebna jest kolejna wojna. Rzekome zagrożenie ze strony tego państwa jest również dobrym uzasadnieniem dla zainstalowania tarczy antyrakietowej w Europie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Kreml i Waszyngton to

Kreml i Waszyngton to pośladki tej samej dupy.Rolę odbytu grały zawsze Niemcy.Chwilowo zastąpiła je Brukselka waląc kulturowym bolszewickim goownem na całą Europę.Teraz widać ,że Niemcy dążą z powrotem do odzyskania pozycji dziury w dupie.Jakie goowno mieszane jest w jelitach tfu Elitach NWO wkrótce się okaże.Sraczka podobnie jak coś innego przychodzi znienacka.

Portret użytkownika X

Johny, a nigdy Cię nie

Johny, a nigdy Cię nie zastanowiło, że USA zbudowało bumbę w 44roku, mając do dyspozycji prymitywną technologie, lampy diodowe, triaki, przerzutniki mechaniczno-elektryczne itp. a taki Iran potrzebuje do tego samego "najnowszej" technologii?

Z jednej strony przejmują najnowszego drona bez łamania mu skrzydeł, a z drugiej potrzebują cudu do zrobienia bumby Smile

Każdy, kto choc chwilę studiował atomistykę wyśmieje takiego newsa, bo wie co wystarczy do zrobienia 'bumby'.  Więc dlaczego Iran wciąz jej nie ma?

...i to jest kluczowe pytanie Smile

 

Portret użytkownika ben

Oj biednusie  Niemcy które

Oj biednusie  Niemcy które wielokrotnie zostały wykorzystane przez Izrael czyt.. syjonistów  w swych niecnych planach ,miliony istnień króre zostały poświęcone dla zdobycia mamony i chorej wizji narodu wybranego a kuglarzem europy jest syjonistyczny twór USA .My jako Polacy  którzy  najbardziej ucierpiliśmy  z rąk niemieckiego  agresora pamiętajmy  że wrogiem  Polski  nr I  są  Niemcy .

cyt.

Niemcy uczynili z Polski kolonię rządzą tu przy pomocy PO i UE wszawych psów na niemieckim łańcuchu. Rozpierniczyli przemysł i przejęli handel i media.

Teraz dajcie im broń i wstęp wojska na nasz teren - durnie!

Niemcy należy trzymać za ich faszystowskie gęby bo znów je podnoszą by rządzić innymi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego  mają prawo decydowania  kto może mięć atom a kto nie!

Skomentuj