Niemcy rozważają deportowanie uchodźców do Grecji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po raz pierwszy od kilku lat, Niemcy zaczynają zmieniać swoje stanowisko wobec tzw. kryzysu migracyjnego, określanego nieoficjalnie jako islamizacja Europy. Niemieckie władze ponawiają swoje żale o braku solidarności na naszym kontynencie i twierdzą, że przyczyniły się już do poprawy sytuacji w Grecji, dlatego rozważają wydalanie migrantów z kraju.

 

Minister Spraw Wewnętrznych Thomas de Maiziere powiedział, że Niemcy nie są w stanie samodzielnie rozwiązywać problemów, które dotyczą całej Europy. Jak wiemy, część państw, zwłaszcza te z Europy Wschodniej, nie zgodziły się przyjmować nachodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu, wśród których znajdują się islamscy terroryści. Uznano, że otwarcie granic dla azylantów stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa. Potępiano również Unię Europejską za proponowane kary za każdego nieprzyjętego uchodźcę.

 

Zgodnie z postanowieniami UE, każdy imigrant musi złożyć wniosek o azyl w kraju, do którego przybył w pierwszej kolejności. Nachodźcy muszą zatem aplikować swoje podania do greckiego rządu. Jednak w 2011 roku, Niemcy zawiesiły deportacje nielegalnych uchodźców do tego państwa, aby uniknąć jego przekształcenia w gigantyczne obozowisko, a cztery lata później przyjęły rekordową ilość ludzi. Podczas rozmów z Ankarą ustalono, że migranci po dotarciu do Grecji muszą złożyć tam wniosek o azyl, albo zostaną deportowani do Turcji.

 

Podczas gdy europejsko-tureckie porozumienie wisi na włosku, Niemcy zaczynają już rozważać wydalanie uchodźców do Grecji. Thomas de Maiziere stwierdził, że jego kraj zrobił tyle ile mógł. Według niego, w greckich obozach przebywa obecnie około 50 tysięcy ludzi a ich sytuacja jest lepsza niż przedtem. Wygląda więc na to, że Niemcy mają już po prostu dość uchodźców.

 

Warto dodać, że pozostałe państwa, takie jak Austria, Szwajcaria czy Węgry, przygotowują się na wznowienie islamskiej inwazji na Europę. Pojawiają się obawy, że Turcja może odstąpić od umowy i wznowi inwazję muzułmanów. Zresztą niektóre media już podają, że liczba migrantów przybywających do Grecji zaczyna stopniowo rosnąć, co jest dość niepokojącym faktem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika zaduma

Tylko nauczyciele gramatyki

Tylko nauczyciele gramatyki arabskiej mogą zostać, analfabeci won. Naszych nauczycieli też chcieli wysysać ale mamy mało arabistów i sprawa zdechła. Niemcy chcą, za parę lat, głosić słowo allasze w oryginale,  zasuwając w barwnych szatach ale napływcy nie stanęli na wysokości zadania. Ino im te smartfony w kiepełe, mali ludzie ...

Portret użytkownika komentator

Wy dalej nic nie rozumiecie.

Wy dalej nic nie rozumiecie.

Niemaszki ściągają do siebie wszystko jak leci, ale mają w tym swój cel. Ci, którzy się do czegokolwiek nadają już zostaną w niemczech. Bo to nie jest tak, że 100% do niczego się nadaje, ok 5 % idzie do pracy, głównie do firm sprzątających i na linie produkcyjne.

Pozostaje barachło, z którym nijak nie idzie dojść do ładu. I tych niemaszki chcą na siłę wcisnąć do innych krajów. A co niech się ludki męczą. Niemcy swój cel osiągną (tanią siłę roboczą).

Portret użytkownika lipka

Choroba umysłowa u

Choroba umysłowa u niemieckich polityków stała się faktem, w chorobowej malignie nie rozpoznają już świata, w którym żyją. Gdzie nas to zaprowadzi? Jedyne wyjście to referendum o wyjściu z tego multi kulti.

Portret użytkownika tubylec

Niemcy .. kraj który rozpętał

Niemcy .. kraj który rozpętał II wojnę światową, potomkowie esesmanów .. i nie potrafi brudnych pastuchów wziąć za ryj i trzepnąć nimi o glebę. No żałosne .. to trzeba naprawdę nie chcieć poprawić swojej sytuacji.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kolovrat

Tak, zrobi porządek... ale z

Tak, zrobi porządek... ale z kretynami, którzy na niego głosowali. Na niego i tą pejsatą skundloną upośledzoną sucz. Oboje jedzą z jednej ręki, więc powiedz mi Panie Magister jak on może robić porządek z "lewakami"? W ogóle z ręką, która daje mu jeść i dzięki, której może zarabiać krocie?

Co za idioci. A zapatrzenie Max'a w obrazek Trampucha jest irracjonalne. Koleś z taką inteligencją nie widzi spektaklu, który trwa w najlepsze... albo nie chce go widzieć. To jest moja subiektywna opinia na temat Wybawcy USA i jego adwersarza.

Portret użytkownika inzynier magister

Sprowadzani na siłę islamiści

Sprowadzani na siłę islamiści mają być wysyłani do Grecji, a co na rto Grecy ?! Do tewj pory Niemcy nie oddali Grekom ich należnych reparacji wojennych ! Podobnie w Polsce Niemcy zagrabili, poniszczyli mienie i pomordowali Polaków, zniszczenia naszego umęczonego państwa opiewają na sumu wielu dziesiątków biliardów dolarow ! Do tej pory Merkelowa nie chce słyszeć o spłacie roszczeń dla Greków i Polaków ! Niestety w ostatnich godzinach wysocy urzędnicy niemieckiego rządu stwierdzili że Niemcy byli wypędzeni z Polski i należą się im odszkodowania !!!

RFN zatroszczył się o nazistów. Rozliczenia z III Rzeszą były fikcją!

https://www.youtube.com/watch?v=Eckwdke6OQc

Podejrzewam że jak się nadarzy okazaja to Niemcy zaczną znowu grabić a kto wie może i wejdą w jakiś alians polityczno gospodarczy z Rosjanami i będą chcieć niszczyć naszą ojczyznę !? Wiadomo że wbrew większości państw budują Nord streama !!! Już teraz opłacają RAŚ i innych folksdojczów by Polska była slabym państwem !

"Niemcy chcieli utrzymywać taką politykę do czasu, w którym oni sami byliby w stanie zasiedlić tereny wschodnie. Całkowite biologiczne wyniszczenie Rosjan nie może tak długo leżeć w naszym interesie, jak długo nie jesteśmy sami w stanie zapełnić tego terenu naszymi ludźmi. W przeciwnym bowiem razie inne narody objęłyby ten obszar, co również nie leżałoby w naszym interesie. Naszym celem przy wprowadzeniu tych środków jest tylko to, ażeby Rosjan o tyle osłabić, ażeby nie mogli nas przytłaczać masą swoich ludzi. Niemcy dążyli bowiem do niezagrożonego przewodnictwa na kontynencie europejskim.": http://www.pch24.pl/szokujace-dokumenty--plan-hitlera-dla-polski-wciaz-aktualny,45601,i.html#ixzz4JOAZkNjc

Trzeba modlity za ten rząd pani Szydło żebyśmy dotrwali do wyborów i wybrali do sejmu ONR i Ruch Narodowy ! Módlmy się za Polskę do Jezusa Miłosiernego ! Dodatkowo koronką różańca Maryi Dziewicy !

SWEDISH SUBURBS ARE TURNING INTO WAR ZONES

http://www.infowars.com/swedish-suburbs-are-turning-into-war-zones/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

W Polsce nie będzie dobrze do

W Polsce nie będzie dobrze do czasu kiedy nie zmienią część elity śędziowskich kast PRLu ! Przecież oni śpiewali i stali na baczność dając część pieśni międzynarodówki ! Oni nie szanują Polski tylko jakieś międzynarodowe coś ! "Tak, to nie "Mazurek Dąbrowskiego", ale "Oda do radości" została odegrana na zakończenie nadzwyczajnego Kongresu Sędziów Polskich zwołanego przez Krajową Radę Sądownictwa i cztery stowarzyszenia sędziowskie. W ten symboliczny sposób organizatorzy Kongresu jasno opowiedzieli się, że prawo unijne stawiają wyżej niż prawo krajowe. Samo zwołanie kongresu w trybie nadzwyczajnym, w związki z niepokojem środowiska sędziowskiego co do obecnej sytuacji stanu prawa w państwie, dopowiada resztę. Na trzy podjęte przez Kongres uchwały dwie dotyczyły Trybunału Konstytucyjnego, w jednej z nich sędziowie wezwali do "poszanowania wyroków Trybunału Konstytucyjnego i ich publikowania.

Do niemieckiej pieśni "Oda do radości" polscy sędziowie, którzy przybyli na Kongres stanęli na baczność. Przypomnijmy, że autorem słów Ody jest Fryderyk Schiller, a muzykę skomponował Ludwik van Beethoven. 
Ta polityczna manifestacja części sędziowskiego środowiska, ten wiernopoddańczy gest wobec Unii Europejskiej pod przewodem Niemiec, każe wątpić czy w wypadku tych sędziów reprezentują oni jeszcze polskie sądownictwo.

Michał Rachoń zamieścił na Twitterze fragment z tego skandalicznego zdarzenia, kiedy jeden z sędziów zapowiada: 
- Proszę Państwa, na tym kończymy nasz nadzwyczajny Kongres, prosiłbym, żeby wszyscy powstali, bo na koniec odtworzymy hymn Unii Europejskiej.

".

http://www.dzienniknarodowy.pl/2517/skandal-na-kongresie-sedziow-polskich-zamiast-hymn/

Skomentuj