Niemcy protestują przeciwko przyjmowaniu imigrantów - demonstranci zaatakowali autobusy z uchodźcami

Kategorie: 

Zdjęcie wykonane podczas protestów organizowanych przez Pegidę - źródło: Twitter
Mieszkańcy Niemiec mają dość przyjmowania kolejnych migrantów. Statystyki wskazują, że w tym roku do tego kraju może przybyć nawet 750 tysięcy uchodźców, czyli więcej niż wszystkie pozostałe państwa Unii Europejskiej razem wzięte. Prowadzi to do coraz większego niezadowolenia społecznego ale władze uparcie powtarzają, że tak już po prostu musi być.

 

Jeszcze pod koniec zeszłego roku, protesty przeciwko islamizacji Niemiec i całej Europy były normą w tym kraju - wszystko za sprawą ruchu o nazwie Pegida, który organizował masowe manifestacje. Jednak na początku tego roku, ugrupowanie straciło swoją popularność a mieszkańcy przestali już tak tłumnie okazywać swoje niezadowolenie. 

 

Niemcy w dalszym ciągu przyjmują kolejnych uchodźców z krajów afrykańskich i z Bliskiego Wschodu a wczoraj doszło do niebezpiecznej sytuacji. W mieście Heidenau pod Dreznem doszło do pokojowej manifestacji, w której brało udział około tysiąc osób. Ludzie wyszli na ulicę gdy dowiedzieli się, że to ich miasta przybędą autobusy wypełnione uchodźcami.

 

Aktywiści zaczęli wykrzykiwać antyimigranckie hasła i rzucali w autobusy zarówno butelkami, jak i kamieniami. Doszło również do starć z policją, która użyła gazu łzawiącego aby opanować sytuację. W wyniku walk, co najmniej 31 funkcjonariuszy zostało rannych.

 

 

Źródło: http://www.independent.co.uk/news/world/europe/dresden-riots-protesters-in-germany-attack-refugee-buses-shouting-foreigners-out-10467287.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ojczyzna polszczyzna

Cyt.:"w tym roku do tego

Cyt.:"w tym roku do tego kraju może przybyć nawet 750 tysięcy uchodźców, czyli więcej niż wszystkie pozostałe państwa Unii Europejskiej razem wzięte."
 
Jak to 750 tysięcy to więcej, niż wszystkie państwa UE razem wzięte??? Czy ty redaktorku potrafisz pisać poprawnie po POLSKU lub liczyć? Jakiś bezsensowny bełkot z siebie wylewasz.
"... 750 tysięcy uchodźców, to więcej niż LICZBA wszystkICH  UCHODŹCÓW W pozostałYCH państwACH  Unii Europejskiej razem wziętYCH."
Różnica w  znaczeniu zdania jest zasadnicza jeśli napisze się je gramatycznie, więc jeśli nie potrafi się posługiwać poprawną polszczczyzną, to nie powinno się zabierać za pisanie.
Co się dzieje z Polakami?!! Wszędzie tylko błędy z zakresu podstawówki i jakaś analfabetyczna nowomowa.

Portret użytkownika walker pogromca frajerów

niemcom dobrze sie żyje to

niemcom dobrze sie żyje to protestowac potrafia.polakom dupy sie niechce ruszyc z przed televizora i tylko narzekac potrafia,a smieciówki jak były tak sa . do młodszych zwolenników marichuany idzcie wesprzec starszych by zmniejszyc wiek emerytalny ,a oni wzamian popra legalizacje.)

Portret użytkownika Eragon

Znalezione w sieci Warte

Znalezione w sieci
Warte przeczytania i zastanowienia się. Bądźmy świadomi, przynajmniej.
Te ostatnie katastrofy rozbitkow na Morzu Srodziemnym sa naprawde okropne i wstrzasajace, niemniej myslac o nich nasuwaja sie rownie realne pytania.
Patrzac na rozbite statki i tonacych na wprost Lampeduzy bezbronnych pasazerow pytam sie po prostu:dlaczego ci emigranci nie wybieraja kierunku na Katar, Nigerie, Arabie Saudyjska, Bahrein czy Kuwejt?
Dlaczego oni chca absolutnie ryzykowac zycie jadac do Europy, do heretykow i niedowiarkow, kiedy kraje Golfu sa dzieki nafcie bardzo bogate i do tego muzulmanskie?
W telewizji na okraglo ogladamy apele Unicefu do walki z kleska glodowa w Afryce, wiec przypomne, ze kraje objete ta kleska sa w przewazajacej wiekszosci muzulmanskie, lecz ci
wszyscy bracia sa zajeci bratobojcza wojna i przepedzaja sie wzajemnie, prowokuja kleski glodowe i zabijaja sie bez skrupulow.
A co robia w tej sprawie sasiadujace kraje muzulmanskie? Maroko, Egipt? Tunezja ? NIC ! A Czerwony Polksiezyc, odpowiednik naszego Czerwonego Krzyza ? NIC !
Bowiem do nas nalezy dawac , pomimo 2000 miliardow euro dlugow, co zmusza nas co rok do zaciagania pozyczek.odkrajow Golfu. Prawdziwa manna, ktora sluzy muzulmanskim krajom Golfu do budowy luksusowych hoteli, futurystycznych miast, kupowania od nas samolotow, najdrozszych aut i otwierania na pustyni lodowisk i narciarskich szlakow.
Tak wyglada dobroczynnosc tej religii.
Zamiast otworzyc swoj portfel i wspomoc sasiednich wspolwyznawcow, Emiraty arabskie dzialaja tak, aby robotnicy i klasy srednie tego niedobrego Zachodu otworzyly swoj portfel w ramach milosierdzia dla obcych, czego jednak one same nie praktykuja wobec swoich religijnych braci.
Podczas gdy wieksza czesc muzulmanskiego swiata pograza sie z kazdym dniem w wojnach i biedzie, gdy kraje Golfu juz nie wiedza jak wydac swoja bezmierna fortune, kazdego dnia boat people przepelnione ludzka nedza dobijaja do Europy lub tona w Morzu Srodziemnym, kazdego dnia dzikie hordy rozdzieraja sie nawzajem na wojnach w imie islamu.
Kobiety, dzieci i chore ofiary sa systematycznie eksponowane w celu wywolania u nas odruchow winy, litosci i milosierdzia.
A przeciez te populacje plodza wiecej dzieci niz beda mogly wyzywic, chyba, ze z pomoca
i dzieki finansowej mannie Zachodu.
Ta slepa religia burzy rownowage calego Zachodu i prowadzi do chaosu. Ale czy to nasza wina, jesli islam bez petrolu produkuje tylko biede i wojny?
Pomedytujmy, jesli jeszcze jest czas!
Przeslijcie dalej przynajmniej jeden raz, poniewaz tylko internet pozwala na wolnosc slowa, ktore siegaja dalej niz okruchy informacji Mediow.
Z RPA wszystkich ” białych” usunęli……

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika Bartoniuszek

Można do tego dadać, że nic

Można do tego dadać, że nic nie dzieje sie przez przypadek oraz to że część Państw Uni Europejskiej została opanowana przez ludzi którzy działają na szkodę Europy o ile w ogóle nie chcą jej zniszczyć. "Po owocach ich poznacie"... Czas powrotu do Państw Narodowych i to nasz jedyny ratunek przed zalewem islamu. 

Portret użytkownika benamunra

jeszcze tylko trzeb dodac co

jeszcze tylko trzeb dodac co sie sie stanie jak ci imigranci postanowiliby udac sie do tych bogatych muzulmanskich krajow, oni nie przyjmuja nikogo i nie obchodzi czy muzulmanami sa czy nie, odsylaja, oboz albo od razu wiezienie ale do takiego wiezienia nie chce trafic nikt...

Ben

Portret użytkownika Joenna

Moim zdaniem kwestia czasu

Moim zdaniem kwestia czasu jest, kiedy protesty sprzeciwiajace sie przyjmowaniu imigrantow przybiora na sile. Poki co ludzie wyrazaja niezadowolenie w internecie czy po cichu miedzy soba. Faktem jest, iz wszedzie,gdzie pojawiaja sie, glownie afrykanscy i muzlumanscy imigranci, eskaluja konflikty na gruncie religijnym i rosnie przestepczosc. Ludzkie jest przyjmowaniu ludzi, ktorzy na prawde uciekaja przed wojna, a nie ktorzy wykorzystuja wojne,aby stac sie takimi jak ich oprawcy i wykorzystac tych, ktorzy daja im dach nad glowa. Czy gdyby chodzilo tylko o ratowanie zycia celem bylaby UK, Niemcy czy Francja?? Raczej nie. Mi jako Europejce nie przysluguje nic za darmo jadac do jakiegokolwiek kraju,czy tez zostajac w Polsce. im nalezy sie wszystko i zachowuja sie tylko i wylacznie roszczeniowo. A dlaczego nie uciekaja do innych krajow muzlumanskich jak Arabia Saudyjska, ZEA czy Katar?? Otoz w tych krajach nie istnieje system socjalny dla obcokrajowcow oraz jedyna forma migracji jest ta turystyczna scisle kontrolowana oraz zarobkowa, rowniez kontrolowana. Za kazde przestepstwo dostaje sie BAN na min 5 lat lub dozywocie i natychmiastowy deport. Nie liczy sie tu religia czy pochodzenie. Natomiast na plus jest to,iz kraje te na 1 miejscu stawiaja swoich obywateli i to im nalezy sie najwiecej, poniewaz to ich kraj. Nikt w historii nie oddawal swojej ziemii dobrowolnie tak, jak dzieje sie to teraz w Europie.

Portret użytkownika gość 111

jacy tam emigranci, to zdrowe

jacy tam emigranci, to zdrowe chłopy w wieku poborowym przysłani tu w celu wprowadzenia zamętu i dezorganizacji życia publicnego.będą zapładniać europejki aż miło! a niemcy dają im swoje mieszkania i socjal. pytanie jak się zachowają polacy czy zdołają powiedzieć twarde NIE, czy też potulnie pozwolą sobie narzucić emigrantów.

Portret użytkownika Rodak

Rząd  niemiecki  realizuje

Rząd  niemiecki  realizuje  wytyczne klubu Bilderberga  na  temat  dezintegracji  narodów  Europy dla  osiągnięcia  celów  NWO  tj.  wywołania  konfliktów  na  dużą  skalę  w Europie  i  wpuszczenia  nihilistów,a  poptem wkroczenia  militarnego, zgodnie  z  wytycznymi  księgi  chińczyka  Sun Tzu ?

Strony

Skomentuj