Niemcy proponują stworzenie europejskiego islamu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Eksport islamu do Europy trwa od lat, ale dopiero od pewnego czasu media zaczęły nieco szerzej poruszać ten temat. Poszczególne państwa wyrażały zgodę na islamizację i nie reagowały na działalność przestępczą radykalnych elementów, obawiając się potężnego oskarżenia o islamofobię.

 

Dziś Europa Zachodnia jest już kompletnie zislamizowana a między innymi Polska należy do najbezpieczniejszych państw na naszym kontynencie, wolnych od islamskiego terroryzmu. Wyznawcy tej religii nie integrują się ze społeczeństwem, domagają się wprowadzenia prawa szariatu i przepisów rodem z Arabii Saudyjskiej, a jednocześnie potępiają demokrację i ogólnie europejski styl życia.

 

W związku z tym, Niemcy mogą wystartować z projektem który będzie polegał na stworzeniu tzw. europejskiego islamu. Andreas Scheuer, Sekretarz Generalny bawarskiej partii politycznej Unia Chrześcijańsko-Społeczna (CSU) powiedział, że należy wprowadzić nowe przepisy, które pozwolą muzułmanom zintegrować się z europejskim społeczeństwem.

Chodzi przede wszystkim o wprowadzenie zakazu finansowania meczetów, islamskich przedszkoli i innych instytucji z zewnątrz, tj. z Turcji i Arabii Saudyjskiej, natomiast imamowie powinni być szkoleni tylko i wyłącznie w Niemczech i oczywiście podzielać niemieckie wartości. W przeciwnym wypadku, dodał Scheuer, osoby które nie będą chciały się zintegrować zostaną ukarane lub będą deportowane.

 

Kwestię tworzenia europejskiej, umiarkowanej odmiany islamu poruszaliśmy już w 2013 roku, lecz program ten wywołuje mieszane uczucia. Większość muzułmanów sprzeciwia się temu programowi i jak widać, jest on bardzo nieskuteczny. Niektórzy ostrzegali wręcz, że chęć tworzenia nowych wyznawców islamu, wolnych od ekstremizmu i nienawiści do Zachodu, może spowodować zupełnie odwrotny efekt.

 

 

Źródło: http://www.dw.com/en/german-conservatives-call-for-islam-law/a-19184632

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika KsaVery

WNIOSEK nasuwa się jeden z

WNIOSEK nasuwa się jeden z tych wszystkich tekstów i prasy w ogóle. Należy myknąć gdzieś poza UE bo tu się rzeź szykuje - pytanie tylko kiedy i gdzie się zacznie. Ja obstawiam że już latem może się coś zacząć.
Pytanie w związku z tym co robić - ginąć za interesy bogaczy sterujących całą grą dla zysku nie mam zamiaru. Już Tuwim pisał że wojny są interesami bogaczy któzy po trupach (w większości tych biednych i głupich) wędrują ku chwale. :/ 
Nie zamierzam ginąć dla jakiejkolwiek idei więc - pytam tych nie skrzywionych zbytnio przereklamowaną ideologią - co robić? Jak żyć? Wink No i  -  gdzie by tu spie. ć?
Chętnie poznam wasze rozwiązania - co zamierzacie w razie W.
Pozdrawiam!
 

Portret użytkownika bicz plis

NAjgorsze jest to, że wciąz

NAjgorsze jest to, że wciąz jest wiele "polaków" którym się to podoba! Jeśli się boję islamistów i martwię się o moich bliskich przez właśnie islamistów, to lewacy plują jadem na mnie i na wszystko co nie zgada się z nimi! Ci antypolacy sami mówią, że w tym kraju będzie lepiej jeśli ta "religia-ciemnogród" (chrześcijaństwo) zostanie wytępiona z Polski! Módlmy się o to, by wasze żony i dzieci nie musiały żyć w strachu przed islamistami! Módlmy się o wyjście z unii gejropejskiej, która ma OGROMNE problemy z demokracją! Od początku widać też, że to jest plan islamizacji kontynentu i śmierci rasy białej! A elity po zrealizowaniu tego planu będą kąpać się w pieniądzach, podczas gdy my będziemy świadkami mordu chrześcijan i gwałtów kobiet! Precz z unią!
 

Portret użytkownika Zmuszanie

JEŚLI ISLAMIŚCI CHCĄ NARZUCIĆ

JEŚLI ISLAMIŚCI CHCĄ NARZUCIĆ EUROPIE SWOJĄ RELIGIĘ I WARTOŚCI, A EU SWOJE ISLAMISTOM, TO GDZIE TU SENS? KTO MA RACJĘ? NIKT, BO ŻYJEMY W ZAKŁAMANIU I NIE ZWRACAMY UWAGI NA TO JAK NAMI MANIPULUJĄ. RZĄDZĄCYM ŚWIATEM ZALEŻY NA KONFLIKCIE MIĘDZY ISLAMEM I CHRZEŚCIJAŃSTWEM DLATEGO, ŻE... NO WŁAŚNIE, DLACZEGO? POMYŚLMY...

Portret użytkownika Sergio

Niemcy szukają kolejnej

Niemcy szukają kolejnej ideologii i nie trzeba zgadywać, że nowa będzie tak samo niszczycielska, jak poprzednia, która doprowadziła świat do katastrofy humanitarnej. Ten naród długo "głodował" ideologicznie i teraz wywąchał szansę na przebudzenie z letargu. Teraz zasłaniają się cywilizowaniem i są tacy "otwarci", i tacy "tolerancyjni", żeby po malutku zniszczyć Europę ku chwale szatana, w imię "wolności" i "równości". Szaleńcy, to mało powiedziane.

Portret użytkownika Ogo Pogo

https:///www.youtube.com/chan

https:///www.youtube.com/channel/Uck3e/50gstUIdnGtWO_cqTw
Odważne wystąpienie w Sejmie.Ponad 40 tysięcy mosadowców w Polsce.2500 rocznie przyznawanych polskich paszportów obywatelom Izraela nie mającym do polskiego obywatelstwa prawa.
Przepraszam ,że nie na temat.
Niemcy to współczesne DDR zarządzane przez generalną sekretarz Fatimę Merkel.Polityczną burdel mutter.Koalicja rządząca partii niemieckich to współczesne SED (odpowiednik PZPR).To nie chrześcijańska demokracja czy jej bawarski odpowiednik CSU to islamaska demokracja czyli nie CDU lecz IDU.Wszystkie niemieckie zajtungi opanowane przez islamsko reżymowe merkelystyczne kliki.Merkel to nawiedzona  q..a córka proroków (i)mamy Marksa i (i)mama Engelsa odpowiednio rodziców X i Y.Całe łajdactwo "germańskie" jak wspominałem w wielu poprzednich komentarzach bierze się ze żródeł chazarskich , "germańców".
Teraz zmieniają na bezczelnego historię.To Polacy, antysemici cokolwiek to znaczy .Wcześniej byliśmy antysocjalistyczni,antykomunistyczni.Te wszystkie pojęcia tożsame stworzone obłędem umysłu ŻYDA-CHAZARA.To Polacy antysemici(kontynując) są odpowiedzialni z plemieniem nazistów za wywołanie Drugiej Wojny Światowej.To Polacy stworzyli sieć nazistowskich obozów koncentracyjnych.To były polskie obozyTo jest ich kłaliwa narracja.Nie po raz pierwszy.Tak jak o Ottonie niby cesarzu itp. pieprzenie.Jeśli szwabsko chazarskie mendy nas zdominują to będziemy jeszcze za 50 lat "odrabiać" holobetrieb.Będziemy Polo lolo odpowiedzialni za holokasę.Po drodze zagubią gdzieś nazistów tak jak zagubili Niemców potocznie szkopów ,szwabów a zastąpili nazistami.
Pozdrawiam
Byłem jedynie obserwatorem sporu pomiędzy dwoma dość często komentującymi tutaj osobami.
Spór jest rzeczą jak najbardziej normalną.Nawet twórczą ,chociaż nie zawsze.Moi drodzy bardzo proszę nie ublizajmy sobie.Nie prowadzi to do niczego.Walczmy ,spierajmy się na argumenty.
Przecież każdemu z was (tak podejrzewam) zależy na rozwoju naszego kraju,Polski jak również normalności wokół Polski.
Spierajmy się na idee,koncepcje ,ukazujmy prawdę, w tym prawdę historyczną choćby nie wiem jak wydawała się nieprawdopodobna,odsyłajmy do żródeł.Trzymajmy się pewnego poziomu chociaż zdaję sobie sprawę ,że czasami emocje "rozsadzają klawiaturę"
Bardzo serdecznie pozdrawiam

Portret użytkownika Surun

Polsce grozi wojna. Fałszywa

Polsce grozi wojna. Fałszywa flaga - Saudowie, USA, Rosja, Izrael
https://www.youtube.com/watch?v=rZqBHfUDPKw&app=desktop
 
Wczoraj Parlament Europejski przyjął rezolucję wzywającą polskie władze do pełnego wdrożenia zaleceń Komisji Weneckiej ws. Trybunału Konstytucyjnego oraz atakującą polski rząd.
Za rezolucją opowiedzieli się europosłowie PO, PSL i SLD.
Poniżej lista hańby.
1. Michał Boni
2. Jerzy Buzek
3. Andrzej Grzyb
4. Krzysztof Hetman
5. Danuta Jazłowiecka
6. Jarosław Kalinowski
7. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
8. Barbara Kudrycka
9. Janusz Lewandowski
10. Elżbieta Łukacijewska
11. Jan Olbrycht
12. Dariusz Rosati
13. Czesław Siekierski
14. Adam Szejnfeld
15. Róża Thun
16. Bogdan Zdrojewski
17. Jarosław Wałęsa
18. Tadeusz Zwiefka
19. Bogusław Liberadzki
20. Janusz Zemke
21. Danuta Hubner
22. Julia Pitera
23. Krystyna Łybacka
24. Bogdan Wenta
25. Adam Gierek
26. Marek Plura
27. Lidia Geringer de Oedenberg
27 konfidentów
Konfidentów, którym każdy szanujący się Polak od dziś winien pluć pod nogi.
za: https://wzzw.wordpress.com/2016/04/14/%E2%96%A0%E2%96%A0-lista-konfidentow-ktorzy-glosowali-przeciw-polsce/

Strony

Skomentuj