Niemcy planują zalegalizować kazirodztwo

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Niemczech, po posiedzeniu Krajowej Rady Etyki, chcą zalegalizować kazirodztwo, donosi Metro. Przedstawiciele administracji zaangażowali się w legalizację kazirodztwa. Wszystko dzieje się za sprawą historii brata i siostry z Saksonii.

 

Rodzeństwo wychowywało się w dwóch różnych rodzinach. Dwudziestoletni Patric i szesnastoletnia Susan spotkali się przypadkowo. Młodzi ludzie zakochali się w sobie, potem się ożenili, a z tego związku urodziła się czwórka dzieci. Obecnie trójka z nich przebywa w sierocińcu.

 

W 2005 roku Patrick został skazany na trzy lata więzienia za kazirodztwo. Sąd zabronił mu współżycia z siostrą. W kwietniu 2012 roku Sąd Europejski w Strasburgu odrzucił skargę Patricka i Susan przeciwko niemieckiemu prawu. Obecnie, zgodnie z prawem niemieckim, kontakty seksualne między rodzeństwem lub między rodzicami i dziećmi są zabronione. Osobom naruszającym te zasady grozi kara co najmniej dwóch lat więzienia.

 

Przedstawiciele niemieckiej Rady Etyki zabrali ostatnio głos w tej sprawie. Uważają oni, że w Niemczech jest wiele par, które z powodu kazirodztwa, muszą żyć w ukryciu. Urzędnicy podkreślają, że z tych związków rodzą się często dzieci z wadami genetycznymi i trzeba tym ludziom jakoś pomóc. W ostatnim głosowaniu 14 członków Rady Etyki wezwało do zniesienia obowiązującego prawa. 9 osób głosowało przeciw, a 2 wstrzymały się od głosu.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika NazwiskoLOL_Ryba

Ci ludzie chcący tych

Ci ludzie chcący tych zboczeń,
bo mu sie podoba jego siostra to porządanie tego co może porządać gdzie indziej z kim innym..
elity zboczen są w rządzie tam gdzie nie powinny się mieszac zamiast myslec o tym co normalne i potrzebne większosc tylko o sexie, dlaczego płeć nie jest istotna? bo tylko dziórka elitom w głowie.
kase juz mają to teraz tylko ciesnego otworka szukają.

Portret użytkownika Fred

Tak wlasnie wyglada

Tak wlasnie wyglada zamaskowane zlo, ktore pod postacia dobra zostanie nam przedstawione do akceptacji, wojny w imie pokoju, aborcja i eutanazja w imie milosci i wspolczucia, zabujstwa w imie wyzszych celow spolecznych, perwersja i zboczenia w imie milosci i tolerancji, itt, cel jest jeden, przyoblec zlo w dobro i dac mu akceptacje to polityka jaka prowadza obecne elity wladzy

Portret użytkownika scolo

Zamiast marnować czas na

Zamiast marnować czas na wymyślanie hecnych wpisów lepiej zastanowić się czy nie wspierać prawa dziecka do posiadania wiedzy o swoich biologicznych rodzicach, gdyż taka wiedza jest potrzebna ze względów nie tylko emocjonalnych, ale również medycznych.
Tutaj jest duże pole do popisu dla rzeczników praw dzieci i kochającej dzieci UE

Portret użytkownika Xystos

w Szwecji stan prawny osob

w Szwecji stan prawny osob sie liczy,rozdzielone rodzenstwo i adoptowane przez roznych rodzicowe
niejest uwazane za rodzenstwo i niema przeszkod prawnych be mogli zawrzec zwiazek malzenski
 
tak jest od conajmniej pol wieku
 
PS
 
przez pomylke,rowniez w watku o Chinczykach

Portret użytkownika Rodak

To  prawo  jest  tworzone

To  prawo  jest  tworzone  dla  elit, które  rozmnażają  się  wsobnie, dla  legalizacji  kazirodztwa  i  wsdzelkich  zboczeń, bo  elity  juz  nie  znajdują  zadowolenia  w  normalnym  pożyciu, a  wręcz  we  wszelkiego  rodzaju  zboczeniach, które  lansowane  są  na  całym  świecie  jako  cos  naturalnego.

Portret użytkownika Corvus

Normalnego człowieka to by

Normalnego człowieka to by nie obchodziło, co robi Adolf w grobie. Też sobie idola znalazłeś.
Zapominasz, że dla niego Słowianie, jak i Zydzi, czy Romowie to byli podludzie i często kończyli w obozowym krematorium. Gdyby żył dzisiaj, z pewnością miałbyś okazję wylecieć sobie przez komin. Chyba, że to twoje niespełnone marzenie?

Portret użytkownika  Betejger

To nie tak do końca prawda.

To nie tak do końca prawda. Niemcy z początku mieli w planach sojusz z Polską ponieważ potrzebowali silnego i zdecydowanego sojusznika w walce z rosja, ale Polska jak zwykle nie znamy pokoju za wszelką cene! no to żeśmy tego pokoju nie zaznali.Hitler nie miał tak dużego wpływu na obozy pracy jak nie którzy sądzą nazywanie go bandytą jest grubą przesadą idąc tym tropem musielibyśmy o skarżyc o zbrodnie także Ggeorga Busha i Vladimira Putina przez których zgineło wiele ludzi,wiadomo wojna i konflikt robią swoje. 

Portret użytkownika marekbn

Już miałem bluzgać , ale się

Już miałem bluzgać , ale się powstrzymam . Twoja wiedza jest typowym przykładem pokolenia Wikipedi. Powierzchowna i bezkrytyczna. Poczytaj trochę na tematy o których się wypowiadasz , a dopiero później zabieraj głos.,, Main Kampf ''  jest już dostępne po polsku . Polecam . Tylko chory umysł mógł stworzyć coś takiego . 
Hitler nie wiedział o obozach koncentracyjnych ?
Sojusz polsko-niemiecki ?
Teraz już wiem dlaczego na świecie mówi się o ,,polskich obozach zagłady ''
 

Portret użytkownika excar

No nie wiem jak do tego

No nie wiem jak do tego podejść .Coraz bardziej na starość pociaga mnie moja lodówka. Taka smukła 180cm i właśnie skończyła 18lat......
a w pismach świętych i opracowaniach etycznych nic na temat związku z lodówką nie wyczytałem. Na razie to miłość platoniczna do średniej pólki w części mrożącej gdzie żona ruskie pierogi przechowuje ,ale jak to się skończy to nie wiem.....

Strony

Skomentuj