Niemcy organizują kursy dla muzułmanów, które ułatwią im podrywanie lokalnych kobiet

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Czego to Niemcy i cała ta Unia Europejska nie zrobią dla muzułmańskich imigrantów? Przyjezdni otrzymują za darmo pieniądze, mieszkania, pomoc w znalezieniu pracy, kursy językowe i mają specjalne przywileje. Teraz tzw. uchodźcy z Bliskiego Wschodu uczą się jak flirtować i podrywać europejskie kobiety.

 

Niemiecki rząd jest potępiany za to że zgodził się przyjmować miliony islamistów. Pod koniec zeszłego roku świat zszokowała wiadomość o masowych gwałtach i molestowaniach kobiet. Niewygodną informację na ten temat próbowano zatuszować, ale nawet gdy sprawa ujrzała światło dzienne, policji i władzy nie zależało na tym aby zatrzymać i skazać przestępców. Stwierdzono że po tak długim czasie zidentyfikowanie sprawców jest niemożliwe.

Aby nieco załagodzić sytuację, niemiecki rząd, oczywiście za pieniądze podatników, stworzył odpowiednie kursy dla młodych muzułmanów. Istnieje tylko jeden warunek aby zainteresowani mogli wziąć udział w tym projekcie - jest nim znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym. Dla tzw. uchodźców nie jest to problem, skoro każdemu z nich wręcz proponuje się takie szkolenia. Wszystko to po to, aby na siłę zjednać ze sobą Europejczyków z muzułmanami, których kultura jest nam po prostu obca.

Wspomniany kurs naucza muzułmanów jak prawidłowo traktować niemieckie oraz europejskie kobiety, jak je poderwać i zachęcić do nawiązania bliżej znajomości bez stosowania przemocy. Pod koniec "szkolenia" otrzymują również specjalny instruktaż w którym opisane są wskazówki jak między innymi należy dbać o higienę intymną.

Do czego to wszystko zmierza? Biorąc pod uwagę dramatycznie niski współczynnik dzietności w Europie oraz fakt, że większość tzw. uchodźców to mężczyźni w średnim wieku, Unia Europejska chce najwyraźniej poprawić wskaźnik demograficzny. Wiadomo przecież, że rządy nie posiadają własnych pieniędzy, a muszą mieć przecież kogoś, kogo będzie można dalej okradać.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Jedna z moich wirtualnych

Jedna z moich wirtualnych znajomych przed laty wydała się za jakiegoś Araba muzułmanina, z miłości. Urodziła dwoje dzieci, a kiedy te dorastały tatuś się "odmeldował", nie pamiętam dokładnie okoliczności. No i kiedy dzieci dorosły znalazł się, by wnioskować do sądu o alimenty od swoich dorosłych dzieci.

Historia jak najbardziej prawdziwa.

W każdym społeczeństwie zdarzają się źli ludzie, ale o takim przypadku usłyszałam po raz pierwszy.

 

Portret użytkownika krokusss

Religie ,to tylko otumaniają

Religie ,to tylko otumaniają ludzi i są żródłem konfliktów i wojen .Mam taką nadzieję ,że nadejdzie dzień kiedy wszyscy ludzie zmądrzeją i przegonią tych sukienkowych otumaniaczy .Katolicy pogonią swoich opasłych biskupów, a muzułmanie tych swoich nawiedzonych imamów .I nie bedzie już konfliktów na tle religijnym ,wojen ,a ludzie ;Europejczycy i Arabowie będą obok siebie żyć w spokoju ,tolerancji i miłości .Związki mieszane też niemam nic przeciwko nim .Ale w tej chwili taki zwiazek białej kobiety i Araba ,to masakra .Wiadomo ,oni żle traktują kobiety ,bo wynika to z ich religii islamskiej.Myslę , że gdyby ,te religie przestały sie panoszyć ,to i takie związki mieszane byłyby z czasem możliwe ,bo wtedy Arabowie  zaczeliby traktowac kobiety z szacunkiem ,a nie tak jak teraz kiedy islam każe im traktować je żle .Tylko ,że to byłby proces bardzo długi ,bardzo .

Portret użytkownika Zenek :)

Gwałty to tylko preludium

Gwałty to tylko preludium szykowanych "doznań"

KWINTESENCJĄ "kultur arabsko-żydowskich" jest ZEMSTA..... na kobiecie za odmowę...... ślubu... seksu... etc....

Jak się na ulicach zaczną pojawiać "europejki" z twarzami SPALONYMI KWASEM bo nie chciała zaspokajać "żydowskiego terrorysty z syrii" poczujecie się dopiero "wyemancypowane" i "wyzwolone"..... z "okowów patriarchatu"

i jak w "biblijnym" (maryjkowym) raju.

A to zawsze WEJDZIE...... prędzej niż później..... wraz z demograficznymi %...... i odpowiednio tłustymi łapówkami dla sprzedajnych ścierw zwanych "polityk". Teraz tylko trwa "obwąchiwanie" nowej ZIEMII do GWAŁCENIA..... OSWAJANIE "antylop"...... przed ich KONSUMPCJĄ.....

Strony

Skomentuj