Niemcy organizują kursy dla muzułmanów, które ułatwią im podrywanie lokalnych kobiet

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Czego to Niemcy i cała ta Unia Europejska nie zrobią dla muzułmańskich imigrantów? Przyjezdni otrzymują za darmo pieniądze, mieszkania, pomoc w znalezieniu pracy, kursy językowe i mają specjalne przywileje. Teraz tzw. uchodźcy z Bliskiego Wschodu uczą się jak flirtować i podrywać europejskie kobiety.

 

Niemiecki rząd jest potępiany za to że zgodził się przyjmować miliony islamistów. Pod koniec zeszłego roku świat zszokowała wiadomość o masowych gwałtach i molestowaniach kobiet. Niewygodną informację na ten temat próbowano zatuszować, ale nawet gdy sprawa ujrzała światło dzienne, policji i władzy nie zależało na tym aby zatrzymać i skazać przestępców. Stwierdzono że po tak długim czasie zidentyfikowanie sprawców jest niemożliwe.

Aby nieco załagodzić sytuację, niemiecki rząd, oczywiście za pieniądze podatników, stworzył odpowiednie kursy dla młodych muzułmanów. Istnieje tylko jeden warunek aby zainteresowani mogli wziąć udział w tym projekcie - jest nim znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym. Dla tzw. uchodźców nie jest to problem, skoro każdemu z nich wręcz proponuje się takie szkolenia. Wszystko to po to, aby na siłę zjednać ze sobą Europejczyków z muzułmanami, których kultura jest nam po prostu obca.

Wspomniany kurs naucza muzułmanów jak prawidłowo traktować niemieckie oraz europejskie kobiety, jak je poderwać i zachęcić do nawiązania bliżej znajomości bez stosowania przemocy. Pod koniec "szkolenia" otrzymują również specjalny instruktaż w którym opisane są wskazówki jak między innymi należy dbać o higienę intymną.

Do czego to wszystko zmierza? Biorąc pod uwagę dramatycznie niski współczynnik dzietności w Europie oraz fakt, że większość tzw. uchodźców to mężczyźni w średnim wieku, Unia Europejska chce najwyraźniej poprawić wskaźnik demograficzny. Wiadomo przecież, że rządy nie posiadają własnych pieniędzy, a muszą mieć przecież kogoś, kogo będzie można dalej okradać.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Jedna z moich wirtualnych

Jedna z moich wirtualnych znajomych przed laty wydała się za jakiegoś Araba muzułmanina, z miłości. Urodziła dwoje dzieci, a kiedy te dorastały tatuś się "odmeldował", nie pamiętam dokładnie okoliczności. No i kiedy dzieci dorosły znalazł się, by wnioskować do sądu o alimenty od swoich dorosłych dzieci.

Historia jak najbardziej prawdziwa.

W każdym społeczeństwie zdarzają się źli ludzie, ale o takim przypadku usłyszałam po raz pierwszy.

 

Portret użytkownika krokusss

Religie ,to tylko otumaniają

Religie ,to tylko otumaniają ludzi i są żródłem konfliktów i wojen .Mam taką nadzieję ,że nadejdzie dzień kiedy wszyscy ludzie zmądrzeją i przegonią tych sukienkowych otumaniaczy .Katolicy pogonią swoich opasłych biskupów, a muzułmanie tych swoich nawiedzonych imamów .I nie bedzie już konfliktów na tle religijnym ,wojen ,a ludzie ;Europejczycy i Arabowie będą obok siebie żyć w spokoju ,tolerancji i miłości .Związki mieszane też niemam nic przeciwko nim .Ale w tej chwili taki zwiazek białej kobiety i Araba ,to masakra .Wiadomo ,oni żle traktują kobiety ,bo wynika to z ich religii islamskiej.Myslę , że gdyby ,te religie przestały sie panoszyć ,to i takie związki mieszane byłyby z czasem możliwe ,bo wtedy Arabowie  zaczeliby traktowac kobiety z szacunkiem ,a nie tak jak teraz kiedy islam każe im traktować je żle .Tylko ,że to byłby proces bardzo długi ,bardzo .

Portret użytkownika Zenek :)

Gwałty to tylko preludium

Gwałty to tylko preludium szykowanych "doznań"

KWINTESENCJĄ "kultur arabsko-żydowskich" jest ZEMSTA..... na kobiecie za odmowę...... ślubu... seksu... etc....

Jak się na ulicach zaczną pojawiać "europejki" z twarzami SPALONYMI KWASEM bo nie chciała zaspokajać "żydowskiego terrorysty z syrii" poczujecie się dopiero "wyemancypowane" i "wyzwolone"..... z "okowów patriarchatu"

i jak w "biblijnym" (maryjkowym) raju.

A to zawsze WEJDZIE...... prędzej niż później..... wraz z demograficznymi %...... i odpowiednio tłustymi łapówkami dla sprzedajnych ścierw zwanych "polityk". Teraz tylko trwa "obwąchiwanie" nowej ZIEMII do GWAŁCENIA..... OSWAJANIE "antylop"...... przed ich KONSUMPCJĄ.....

Portret użytkownika inzynier magister

to jest szok... "Do

to jest szok... "Do skandalicznej sytuacji doszło w Holandii gdzie dwudziestokilkuletnia kobieta poprosiła Sąd o zgodę na eutanazję. Przyczyną były choroby, których nabawiła się na skutek molestowania seksualnego. Do zaplanowanego zabójstwa kobiety doszło na skutek wstrzyknięcia jej śmiertelnej mieszanki farmakologicznej. Szczegóły sprawy ujawniły holenderskie władze.Z dokumentów holenderskiej Komisji ds. eutanazji wynika, że kobieta była molestowana seksualnie przez około 10 lat. Pierwsze przejawy molestowania dotknęły ją we wczesnym dzieciństwie. Konsekwencją deprawujących czynów były liczne choroby, halucynacje i chroniczne stany depresyjne. http://www.pch24.pl/holandia--kobieta-molestowana-seksualnie-poprosila-o-eutanazje--sad-wyrazil-zgode,43201,i.html#ixzz48Py5djVx

Trzeba się modlić bo inaczej zabiorą nam duszę ci od lucyfera masońskiego ! Maryia i Jezus naszym ratunkiem !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oort

"Maryia i Jezus naszym

"Maryia i Jezus naszym ratunkiem !"

A co mówią ewangelie? Jakie były słowa Jezusa? Kto wzywa Marię zbawiony będzie? Widzę dwie możliwości: albo jesteś świadomym heretykiem i celowo wprowadzasz łatwowiernych w błąd za co grozi Tobie straszna kara (poczytaj co móił Jezus o kamieniu młyńskim); albo jesteś nieświadomy swych słów. Wykluczam drugą możliwość ponieważ wielkrotnie zarówno ja jak i inni byli niepoprawni religijnie i upubliczniali Twoje herezje. Albo jesteś z Bogiem/Jezusem albe przeciwko nim. Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz na swoją lub innych zgubę. Bóg ofiarował Ci rozum (zakładam), czas oraz wzrok. Korzystaj z tych darów i czytaj to co jest napisane w Bibli i tak też powielaj, bez żadnych skrzywień i dopowiedzi z piekła rodem. 

Nie oceniam Ciebie, lecz to czym karmisz innych (jezus był także niepoprawny religijnie/politycznie).

W większości przypadków piszesz bardzo sensownie i odważnie za co wielkie dzięki, jednak wszelkie herezje dyskwalifikują wszelkie twoje komentaże.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Odpuść sobie tym idiotom,

Odpuść sobie tym idiotom, nieświadomym w głupocie bawochwalcom i narzędziom Szatana...

 Kult maryjny i obnażanie religijne, to szatański pomysł aby zwieść naiwnych i głupców. Aby ich uczynić swoim narzędziem przeciwko Światłym...

Bo światło rozświetla ciemność- siedzibę Szatana. Ciemniacy są w kupie, bo myslą, że kupy nie ruszą....

Strony

Skomentuj