Niemcy oficjalnie wprowadzają trzecią płeć - odmienną

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Po orzeczeniu niemieckiego Sądu Najwyższego u naszych sąsiadów, oficjalnie zatwierdzono możliwość wprowadzenia tzw. „trzeciej płci” do dokumentów stwierdzających tożsamość obywateli Niemiec.  

 

W środę, rząd Niemiec ostatecznie zatwierdził projekt budzącej kontrowersję ustawy, która umożliwia wprowadzenie opcji trzeciej płci do oficjalnych dokumentów tożsamości. Pod koniec tego roku, Niemcy będą mieli więc do wyboru płeć męską, żeńską oraz „inną”  - odmienną. Nie jest to jednak wielka zmiana, ponieważ do tej pory osoby nie identyfikujące się z jakąkolwiek płcią mogły nie wpisywać nic do swojego dowodu osobistego. Mimo tego, poprzednie rozwiązanie zostało uznane za dyskryminujące i odmienna opcja płci ma rozwiązać ten problem.

Podobno punktem zapalnym do stworzenia nowej ustawy był przypadek, w którym powód z jednym chromosomem X, bez drugiego chromosomu płciowego, bezskutecznie próbował zmienić płeć z kobiety na „inną”. Sędziowie stwierdzili więc, że władze powinny albo całkowicie zrezygnować z identyfikacji płciowej, albo pozwolić na wprowadzenie trzeciej alternatywy dla tego rodzaju przypadków.

Choć do całkowitego zatwierdzenia nowego prawa potrzebna jest jeszcze zgoda parlamentu, nastroje wskazują na to, że sprawa jest już przesądzona. Niemieckie Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiedziało również, że wkrótce pojawią się kolejne przepisy, które mają na celu pozbyć się dyskryminacji osób interseksualnych, czyli takich, które nie są ani mężczyznami ani kobietami. Szacuje się, że w Niemczech żyje od 80 do 120 tysięcy takich obywateli. Statycznie podczas 1:1500-12000 porodów na świat przychodzi dziecko interseksualne.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Chciałbym tu zamieścić link

Chciałbym tu zamieścić link do filmu który już tu był ale admini go skasowali, chodzi o gender i trzecią płec, ten temat już był w starożytności przerabiany ! zadziwiająco ale prawdopodobnie hybrydy bezpłciowych kosmitów też są właśnie genderowcami GMO ! dlatego chyba na Ziemi trwa tak silne zmuszanie ludzi i społeczeństw by zaakceptowali gender bo oni wprowadzą na Ziemi mieszańców ludzko-zwierzęco-kosmicznych, ale wpierw muszą zniszczyć chrześcijaństwo !

https://www.youtube.com/watch?v=YG4_OhMHOqQ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika moon fake

Zniszczyc chrzescijanstwo?

Zniszczyc chrzescijanstwo? Czekam na to z utęsknieniem bo tak parszywej religii nie było jeszcze. Jedynie muzułmaństwo ma szansę przebić to krwawe plugastwo w myśl tendencji im młodsza religia tym głupsza. A ogólnie religia to opium dla mas

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ogoniasty

Czyli inaczej mówiąc 1:1500

Czyli inaczej mówiąc 1:1500-12000 rodzi sie z wrodzonym lub poźniej nabytym zaburzeniem tożsamości płciowej, które powinno być leczone psychiatrycznie, a które zostało usunięte z listy chorób na wniosek tychże osób z powodu rzekomej dyskryminacji. Coś wam powiem drodzy homosie, pederaści i inni dewianci... Jeśli zmieni lub usunie sie nazwe raka dajmy na to mózgu to i tak nie zmieni to faktu że to rak mózgu. Dziękuje, i nie pozdrawiam.

Portret użytkownika ziwk2

Ciekawe, jaki chcesz

Ciekawe, jaki chcesz psychatrycznie leczyć dzieko, które urodziło się, takie, że NIE MOŻNA ustalić płci FIZYCZNEJ? - Obojniactwo rzekome, obojniactwo prawdziwe, zaburzenia rozwoju płodowego, zaburzenia rozwoju hormonalnego, zaburzenia genetyczne....  To wszystko może się przydażyć KAŻDEMU rodzącemu się dziecku.

Nawet, gdy takiemu dziecku zapewnisz natychmiastową opercję i zostanie wtłoczone w ramki jednej płci, to w okresie dojrzewania, może okazać się, że psychicznie jest tą drugą.

Taką tragedię osobistą można zasłonić bełkotem "o światowym pedalstwie atakującym ostatni bastion prawdziwej ....", a człowieka próbującego określić swoje JA zdeptać regółkami.

Strony

Skomentuj