Niemcy niewinni wojnie według Hollande

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Obchody lądowania w Normandii były w tym roku wyjątkowe. Po pierwsze była to równa 70 rocznica, po drugie zaproszono na nią Władimira Putina, a po trzecie prezydent Francji oświadczył, że Niemcy byli ofiarami Nazizmu.

 

To szokujące, że następuje tak rażące relatywizowanie winy narodu niemieckiego za rozpętanie największej wojny w dziejach świata. Okazuje się, że na potrzeby niemieckiego PR ukuto sformułowania takie jak Naziści, albo Hitlerowcy, co miało zdjąć z Niemców winę za własne grzechy i to się udało. Na dodatek Niemcom basuje prezydent Francji, Francois Hollande.

„Chciałbym oddać hołd odwadze Niemców, którzy byli rzeczywistymi ofiarami nazizmu. Zostali wplątani w wojnę, która nie była ich". stwierdził Hollande

Zaskakujące jest to, że mało kogo to obeszło, a przecież to kolejna odsłona w tym marnym spektaklu zrzucania odpowiedzialności za zbrodnie.

 

Otóż należy powiedzieć to wyraźnie, Niemcy fanatycznie popierali Adolfa Hitlera, który był wybrany Kanclerzem w wyborach demokratycznych, a potem do perfekcji opanował sztukę propagandy, tak, że mógł z bezrefleksyjnymi masami zrobić co chciał, ale czy głupek owładnięty propagandą jest ofiarą? Nadal zostaje głupkiem a jeśli pod wpływem propagandy i ideologii ów rzekomo zmanipulowany głupek poszedł zabijać innych to jak można go nazywać ofiarą?

 

Żyjemy w świecie, w którym wkrótce będzie się mówiło, że II wojnę światową wywołała Polska, która zaatakowała Niemców, którzy tylko się bronili, a tak naprawdę byli ofiarami złych Nazistów z Marsa. Na dodatek ci źli Polacy zabijali Żydów w swoich obozach zagłady, a Niemcy mimo wszystkich chęci nie mogli uratować więcej z nich niż dobry wujek Oskar Schindler i wszyscy dwadzieścioro antyfaszystów, którzy znaleźli się w III Rzeszy.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Gelarena

Holande to taki sam

Holande to taki sam zbrodniarz jak wszyscy Niemcy.Kto nie potępia winnych jest taki sam jak oni i tak samo będzie odpowiadał za to co oni Niemcy zrobili Polsce i Europie.Amen!

Portret użytkownika euklides

O tym jak wydać pieniądze

O tym jak wydać pieniądze powinien decydować ten kto je wypracował, a nie kradnące je ludziom państwo. Podatki powinny zostać zlikwidowane, a organizacja społeczeństwa powinna opierać się na dobrowolnych umowach, a nie na państwowym terrorze. Można przeprowadzić reformy, które zerwą z ludzi kajdany, ale ilu jest na to gotowych, a ilu chce jedynie przemalowania celi? Obawiam się, że większość tutaj modli się do swoich kajdan i chce jedynie drobnego przemeblowania.

Portret użytkownika Prawdonosnik

Bardziej interesujace od

Bardziej interesujace od historycznej prawdy jest terazniejsza prawda o polsce i polakach.
jak znajdziecie odpowiedz na te dwa pytania to zrozumiecie, czego ofiara jestescie teraz w polsce.
 
1. Dlaczego polski paszport jest czerwony?
2. Dlaczego w paszporcie i dowodzie wasze nazwisko i immie jest pisane z duzej litery?
 
sorry za pisownie
Max

Portret użytkownika 497

...    Ludzie... To było

... 
 
Ludzie... To było gruuuubo ponad pół wieku temu. Obecny naród Niemcy to nie tamte Niemcy. Obecni ludzie mieszkający w Niemczech to nie ludzie tamtych Niemczech. Obecni urzędnicy Niemieccy to nie ci sami urzędnicy Niemieccy srzed 70 laty którzy mieli cokolwiek wspolnego z wojną. Kiedy w końcu europa wybrnie z mentalności pokrzywdzonego... pokrzywdzonej ofiary? 
 
I wszyscy razem! Klikać mi odwrócony trujkącik! 

Portret użytkownika koń który mówi

Polskie zastawy rodowe,

Polskie zastawy rodowe, obrusy, meble, sztućce, obrazy, przedwojenna biżuteria i wiele innych rzeczy nadal znajduje się w "nie tych samych" niemieckich domach. A niemcy jak zionęli pogardą i zawiścią do Polaków przed wojną tak zioną dalej. W niemieckich szkołach uczy się oficjalnie dzieci, że to Polacy rozpętali II Wojnę Światową, a w niemieckich mediach przedstawia się Polaków na polu z pługiem.
Niemcy to jedyny na świecie kraj gdzie można legalnie gwałcić zwierzęta bo zoofilia jest tam legalna od 1969 roku. To również kraj jednej wielkiej patologii seksualnej, chorych metod rozbudzania nawet malutkich dzieci w przedszkolach, a także postępującego spedalenia społeczeństwa.
Jest to naród który dla normalnego, niezmanipulowanego człowieka, zawsze będzie na kolanach. I żadne pieniądze i żadne zakłamywanie historii nie zmieni faktów. A są one takie, że cały naród niemiecki z ogromną radością i zapałem zabrał się za grabienie i niszczenie Polski i nie tylko. Ci ludzie jeszcze żyją. Za to co zrobili pobierają dziś wysokie emerytury liczone w tysiącach euro i rozbijają się po świecie z nudów. Przekazali również swoje mordercze geny następnemu pokoleniu. Całe nowe niemcy zbudowane są na forsie zagrabionej podczas wojny. To dlatego stali się takimi konsumpcjonistami - próbują w ten sposób zapomnieć i zakrzyczeć tę gorzką prawdę o ich historii. Ale my, Polacy, pamiętamy i pamiętać będziemy.
Wszechmogący Bóg w odpowiednim czasie zrobi co trzeba. Cierpliwości. A ostatni będą pierwszymi.

Strony

Skomentuj