Niemcy niewinni wojnie według Hollande

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Obchody lądowania w Normandii były w tym roku wyjątkowe. Po pierwsze była to równa 70 rocznica, po drugie zaproszono na nią Władimira Putina, a po trzecie prezydent Francji oświadczył, że Niemcy byli ofiarami Nazizmu.

 

To szokujące, że następuje tak rażące relatywizowanie winy narodu niemieckiego za rozpętanie największej wojny w dziejach świata. Okazuje się, że na potrzeby niemieckiego PR ukuto sformułowania takie jak Naziści, albo Hitlerowcy, co miało zdjąć z Niemców winę za własne grzechy i to się udało. Na dodatek Niemcom basuje prezydent Francji, Francois Hollande.

„Chciałbym oddać hołd odwadze Niemców, którzy byli rzeczywistymi ofiarami nazizmu. Zostali wplątani w wojnę, która nie była ich". stwierdził Hollande

Zaskakujące jest to, że mało kogo to obeszło, a przecież to kolejna odsłona w tym marnym spektaklu zrzucania odpowiedzialności za zbrodnie.

 

Otóż należy powiedzieć to wyraźnie, Niemcy fanatycznie popierali Adolfa Hitlera, który był wybrany Kanclerzem w wyborach demokratycznych, a potem do perfekcji opanował sztukę propagandy, tak, że mógł z bezrefleksyjnymi masami zrobić co chciał, ale czy głupek owładnięty propagandą jest ofiarą? Nadal zostaje głupkiem a jeśli pod wpływem propagandy i ideologii ów rzekomo zmanipulowany głupek poszedł zabijać innych to jak można go nazywać ofiarą?

 

Żyjemy w świecie, w którym wkrótce będzie się mówiło, że II wojnę światową wywołała Polska, która zaatakowała Niemców, którzy tylko się bronili, a tak naprawdę byli ofiarami złych Nazistów z Marsa. Na dodatek ci źli Polacy zabijali Żydów w swoich obozach zagłady, a Niemcy mimo wszystkich chęci nie mogli uratować więcej z nich niż dobry wujek Oskar Schindler i wszyscy dwadzieścioro antyfaszystów, którzy znaleźli się w III Rzeszy.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Gelarena

Holande to taki sam

Holande to taki sam zbrodniarz jak wszyscy Niemcy.Kto nie potępia winnych jest taki sam jak oni i tak samo będzie odpowiadał za to co oni Niemcy zrobili Polsce i Europie.Amen!

Portret użytkownika euklides

O tym jak wydać pieniądze

O tym jak wydać pieniądze powinien decydować ten kto je wypracował, a nie kradnące je ludziom państwo. Podatki powinny zostać zlikwidowane, a organizacja społeczeństwa powinna opierać się na dobrowolnych umowach, a nie na państwowym terrorze. Można przeprowadzić reformy, które zerwą z ludzi kajdany, ale ilu jest na to gotowych, a ilu chce jedynie przemalowania celi? Obawiam się, że większość tutaj modli się do swoich kajdan i chce jedynie drobnego przemeblowania.

Portret użytkownika Prawdonosnik

Bardziej interesujace od

Bardziej interesujace od historycznej prawdy jest terazniejsza prawda o polsce i polakach.
jak znajdziecie odpowiedz na te dwa pytania to zrozumiecie, czego ofiara jestescie teraz w polsce.
 
1. Dlaczego polski paszport jest czerwony?
2. Dlaczego w paszporcie i dowodzie wasze nazwisko i immie jest pisane z duzej litery?
 
sorry za pisownie
Max

Strony

Skomentuj