Niemcy masowo przyjmowały imigrantów, a teraz odbierają im kosztowności jako spłatę za pobyt w kraju

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Islamizacja Europy, lub delikatniej mówiąc polityka migracyjna UE, zaczyna przybierać dość dziwny obrót. Najpierw sprowadzono do nas rzeszę muzułmanów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki a Europa wykazała się niespotykaną, wręcz podejrzaną dobrocią, przyjmując dosłownie wszystkich bez żadnych wyjątków. Teraz niektóre rządy europejskie tłumaczą azylantom że muszą oddać swoje pieniądze i drogocenne przedmioty, jeśli chcą otrzymać pomoc od państwa.

 

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że Dania i Szwajcaria zamierza odbierać imigrantom ich cenne przedmioty oraz "nadmiar" pieniędzy, dzięki czemu będą mogli zapłacić za pobyt w tych państwach. Może wydawać się to nieco zaskakujące - światowe media twierdzą, że ci ludzie uciekają przed wojną i raczej nie wybrali sobie Europy jako celu podróży turystycznej.

 

Oczywiście decyzji szwajcarskich i duńskich władz towarzyszyło powszechne oburzenie. Niektórzy przypomnieli, że podobna sytuacja miała miejsce za czasów Hitlera, choć wtedy majątki były odbierane żydom. Co ciekawe, niektóre południowe kraje związkowe Niemiec również postanowiły odbierać pieniądze i przedmioty azylantom - przykładowo w Badenii-Wirtembergi będą mogli mieć przy sobie do 350 euro. Policja konfiskuje pozostałe pieniądze i przedmioty o większej wartości.

 

Nikogo jakoś nie oburza to, że Niemcy zaczynają robić to samo co Szwajcaria i Dania, więc pozostałe kraje zapewne podejmą te same kroki. Muzułmanie z czasem poczują się jak ludzie gorszej kategorii i wtedy rzeczywiście mogą wywołać wojnę na naszym kontynencie. Warto również zastanowić się czy Unia Europejska nie chce przypadkiem ukręcić jakiegoś dobrego biznesu na imigrantach. Jeśli jest to prawda, powinniśmy zadać pytanie na czyje zlecenie pracowali przemytnicy, którzy odbierali majątki uchodźcom podczas ich podróży do Europy.

 

 

Źródło: http://www.thelocal.de/20160121/germans-join-danes-swiss-in-confiscating-refugees-valuables

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Sly

Wiara nima co sie kurde

Wiara nima co sie kurde wnerwiać. Wiadomo że do polski przyjeżdzać nie chcą, a tych parę setek które może nam karnie przywiozą w tym roku, po pierwszych kontaktach z panami bez włosów i w spodniach z paskami, ze strachu przefarbuje se włosy na blond i zacznie chodzić do kościoła Zachodnia europa już sobie z tym nie poradzi, prawdziwy bajzel dopiero się zacznie na wiosnę, dla nas idealnie, dalaczego? Teraz już całkiem poważnie, oczekuje imigracji na początek emerytów z zachodu, ładne, nowe, tanie jak dla nich mieszkania, generalnie niższe koszty utrzymania, spokuj i porządek w miastach, wystarczające dochody i polisy zdrowotne pozwalające na kożystanie z prywatnej opieki zdrowotne, przemysł turystyczny przy odpowiedniej promocji wspomaganej przez rząd powinien rozkwitnąć, bo który normalny europejczyk pojedzie na wczasy do ciepłych krajów afryki, włoch, grecji, turcji itp. poza tym mamy już w tej chwili obiekty wypoczynkowe na takim poziomie, który zaczyna przerastać to co oferuje konkurencja w innych krajach, można u nas bez urażania uczuć innych narodowości obchodzić święta chrześcijańskie, nowy rok, nikt tu nie będzie masowo atakował kobiet i zaczepiał ludzi na ulicy z powodu niewłaściwego stroju latem. Przedsiębiorcy którzy prowadzą interesy w całej europie albo za pośrednictwem internetu mogą dostrzec nasz kraj jako dobre miejsce do zamieszkania i wychowania swoich dzieci być może idąc własnie śladem swoich rodziców którzy do nas przybędą. To by było dla nas większą szansą niż dotacje unijnę, potężny impuls dla wszystkich usług, wzrost prestiżu państwa jako oazy spokoju i ostoji prawdziwych europejskich wartości itd.

Portret użytkownika Zenek :)

Najpierw zabierają swoim

Najpierw zabierają swoim potem zabiorą i reszcie pod pozorem (np) ratowania banków zbyt dużych by upaść....

bo polityk potrafi tylko czynić DZIAŁANIA POZOROWANE a żyd KRAŚĆ NA POTĘGĘ GDZIE I ILE WLEZIE.....

a i jęczeć na antysemityzm jak MU KRAŚĆ czy GWAŁCIĆ DZIECI NIE POZWALAJĄ tubylcy....

Portret użytkownika Mojeimię44

Jak bronić się przed

Jak bronić się przed imigrantami? Bardzo proszę:
Archekracja i imigracja
W związku z tym, że rozwiązania archekratyczne doprowadzą do szybkiego wzbogacenia się obywateli i szybkiego postępu technologicznego społeczeństwo archekratyczne może się spodziewać napływu imigrantów i uchodźców z całego świata. Mimo, że ten problem w początkowym okresie po ustanowieniu archekracji ustrojem narodowym wydawać się będzie nieistotny to już po 10 latach funkcjonowania tego ustroju będzie on poważnym problemem.
Zatem, żeby zapobiec problemom z tym związanym archekracja od samego początku musi być na nagły wzrost imigrantów przygotowana. Żeby zapobiec wpuszczania obywateli nieznanego pochodzenia do kraju archekratycznego trzeba w pierwszej gotowości ustanowić program segregujący imigrantów na tych, którzy mogą starać się o obywatelstwo i na tych, których trzeba odesłać.
Wysegregowanych imigrantów należy przekształcić w pełnowartościowych obywateli archekracji. Żeby tego dokonać należy przeprowadzać odpowiednie testy. Jeżeli imigrant upodobał sobie społeczeństwo archekratyczne do tego stopnia, że chce faktycznie uczestniczyć w budowie państwa opartego o ten ustrój powinien przejść pozytywnie testy oparte o historię ziemi Polskich, powinien znać podstawy archekracji i język Polski w takim stopniu by móc odpowiedzieć na podstawowe pytania zadane w języku polskim.
Jeżeli przybysz nie jest w stanie odpowiedzieć pozytywnie na testy ustrój archekratyczny uważa przybysza za nieprzystosowanego do życia w systemie archekratycznym. Wiadome jest, bowiem, że skoro ktoś naprawdę chce żyć w jakimś systemie musi wiedzieć, dlaczego tego chce? Jeżeli nie wie i nie umie się dostosować może on stanowić zagrożenie dla ustroju archekratycznego i obywateli tego ustroju.
Jeżeli emigrant przejdzie przez testy negatywnie powinien być odesłany do miejsca swojego dotychczasowego zamieszkania a o obywatelstwo powinien zacząć się starać w późniejszym terminie, kiedy na testy się przygotuje.
Osoby, które testy przejdą pozytywnie powinny otrzymać tytuł A-z-land (nie mylić z azylantem). Dlaczego te słowo ulega takiej zmianie? Ponieważ A-z-land w archekracji jest człowiekiem, który od A-Z musi poznać historię, obyczaje, kulturę, język Polski na poziomie podstawowym. Po ukończeniu etapu A-z land-a osoba ta powinna przejść kolejne testy dające mu pełne prawa obywatelskie. Jeśli osoba ta nie przejdzie drugiego testu wraca do testu pierwszego. Okres, w jakim imigrantowi przysługuje tytuł A-z-landa i prawa A-z-land-a są uzależnione od decyzji odpowiedzialnych za to ministerstw.
Sami sobie odpowiedzcie czy taka zasada przyjmowania imigrantów nie była by najlepszą metodą w walce z terroryzmem, gawłtami innym zagrożeniami które ze sobą przynoszą masowe imigracje?
A jeśli już sobie odpowiedzieliście na to pytanie to pomyślcie teraz, że ustrój atchekratyczny na wszystkie problemy ma podobną odpowiedź. Nie mam ochoty słuchać w telewizji o islamistkach w chustach ubranych na czarno chodzących po Warszawie. Nie mam nic przeciwko muzułmanom ale jeżeli wybiorą sobie Polskę jako swój dom to powinni przyjąć jej kulturę i obyczaje. Jeżeli tego nie zrobią oznacza to nic innego jak inwazję kulturową. Jeżeli ktoś chce zostać elektrykem uczy się w szkole o tym profilu. Jeżeli ktoś chce zostać pilotem uczy się również w szkole o tym profilu. Więc do cholery jeżeli ktoś chce zostać Polakiem a nie był uczony od małego podstaw funkcjonowania w naszym kraju to również powinnien przejść taką szkołe. Zrozumieliście? Jak nie to znaczy, że ciężko z wami. A jest ciężko skoro za takie rozwiązanie ja dostaje ocenę 2 za ustrój. Ciekawe nie? Nie chcecie tak jak archekracja chce to będziecie mieć tak jak na filmie Biggrin
https://www.youtube.com/watch?v=QSJ7RfmtoqE
W 5 minucie filmu widać wyraźnie po co przyszli. Wystarczy spojrzeć na pana z flagą Biggrin Zapewne to nie flaga Francji.

Portret użytkownika Sly

Jeszcze jedno, rozumiemy twój

Jeszcze jedno, rozumiemy twój problem, dlatego jak nie przestaniesz delikatnie mówiąc fantazjować to trafisz na listę 44 obłąkanych Baca już tam jest, jeśli takie wyróżnienie ci odpowiada, to nie powstrzymuj się, chociaż szkoda by było bo styl pisania masz dobry, tylko treść jest nie strawna.

Portret użytkownika Sly

Brzmi i wygląda groźnie

Brzmi i wygląda groźnie niestety z medycznego punktu widzenia. Połączeni geniuszu umysłowego z wyrocznią ? ciekawe zestawienie. Czy przypadkiem nadejście tego arche-coś nie da się podpiąć do którejś z przepowiedni, można by wtedy ustalić jakieś wstępne daty rozpoczęcia oficjalnej działalności.

Portret użytkownika Sly

Prowokowanie was dla

Prowokowanie was dla rozrywki, niestety szybko się nudzi, przewidywalny i niestety niskiego lotu ton wypowiedzi wszystko psuje, szkoda. Zamiast bronić swoich poglądów żucacie się jak dzicy w klatce.
Ps. Jeśli chcesz żeby ktokolwiek normalny traktował to co tworzysz poważnie to bierz przykład z zachowań Gandhiego bo obecnie jest raczej styl Korwina Mikke który wygłasza nieraz ciekawe tezy, ale sprowokowany traci kontrolę nad tym co mówi i czar pryska.

Strony

Skomentuj