Niemcy i Włochy przeznaczą 4 miliony euro na uchodźców z Donbasu

Kategorie: 

Źródło: Donbass International News Agency

Według doniesień służby prasowej ONZ na Ukrainie - Włochy i Niemcy mają przeznaczyć niemal 4 miliony euro na osoby uciekające z Donbasu. Mają to być pieniądze przekazane w ramach Światowego Programu Żywnościowego ONZ (WFP).

 

„Światowy Program Żywnościowy, największa organizacja walcząca ze zjawiskiem głodu na świecie, w 2017 roku będzie kontynuować świadczenie pomocy dla 220 tysięcy osób, które ucierpiały w wyniku konfliktu zbrojnego na wschodniej Ukrainie” - głosi oświadczenie WFP.

Dodatkowo zadeklarowano, że WFP będzie dostarczaj paczki z żywnością dla 70 tysięcy najbardziej narażonych na działania konfliktu osób.

 

Serwis prasowy wyróżnił, że Niemcy dostarczyły w ramach projektu i sprawy ukraińskiej aż 3,2 miliony euro, natomiast drugiej w kolejności Włochy – aż 0,7 miliona euro.

 

Niestety oświadczenie zawiera również informację, iż Światowy Program Żywnościowy pilnie potrzebuje 28 milionów euro, aby być w stanie zapewnić niezbędną pomoc żywnościową poszkodowanym w konflikcie na Donbasie do końca grudnia 2017 roku.

 

Akcje WFP dostarczają pomoc poszkodowanym obywatelom Ukrainy już od listopada 2014 roku. Pomoc ta polega na dostarczaniu poszkodowanym paczek z żywnością oraz bonów na takową, a czasem nawet na przekazywaniu gotówki koniecznej do miesięcznego przeżycia. W tym momencie takim wsparciem jest objętych niemalże 1 miliony mieszkańców Ukrainy.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Wszystkie te pomoce to taka

Wszystkie te pomoce to taka prowizorka żeby przed kamerami politycy mogli się chwalić jakie to wielkie dobro dają dla islamistycznej nacji nowego islamskiego kulturkampfu NWO ! Podobne przekręty sąz dziś rbione w Polsce za zgodą PiSu ! "Tej zimy w Polsce mamy prawdziwą psychozę związaną ze smogiem, która podsycana jest przez niektóre media i organizacje pozarządowe, czerpiące z tego zyski i realizujące swe cele. Zbiorowa histeria nie wzięła się znikąd. Została opracowana przez niektóre organizacje pozarządowe, a następnie rozsiewana przez sprzyjające im media. Wcale nie chodzi o ochronę naszego zdrowia i życia, lecz o zyski. Sprzedaż ekologicznych pieców to gigantyczny zarobek, a przecież trzeba ich wymienić całe tysiące i to jak najszybciej.Ekologiczne lobby robi co może, aby zmusić ludzi, często ubogich, do wymiany pieców. Wywierana jest presja na zmianę prawa. Tymczasem uderza ono w najbiedniejszych Polaków, którzy bez pomocy władz nie poradzą sobie z tym problemem, ani teraz, ani też później. Ale przecież kto by się nimi przejmował, gdy chodzi o wielkie pieniądze.Ekolodzy alarmując o smogu wzięli sobie za cel węgiel, jako największe zło. Wiedzą dobrze o tym, że Polska jest największym w Unii Europejskiej producentem tego surowca, co więcej, stawia na niego i zamierza opierać na nim w przyszłości gospodarkę, niewykluczone, że kosztem budowy elektrowni jądrowej.Dla wielu krajów zachodniej Europy polski węgiel jest sporym zagrożeniem, nie tylko krzyżującym plany ograniczenia emisji dwutlenku węgla pod płaszczykiem walki z globalnym ociepleniem, ale również pod względem gospodarczym. Bowiem kto węglem stoi, ten może się stać potęgą gospodarczą, gdy ekologiczne rozwiązania okażą się niewystarczające."

Wielka duchowa bitwa - Polska wywyższona czy zasymilowana ?!

https://www.youtube.com/watch?v=3BY2uN4GYws&t=1431s 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tosia

Ten świat jest po......ny!

Ten świat jest po......ny! Bardzo przepraszam, ale gdy widzę to co robią "elity światowe" - rozpętujące wszędzie wojny i niepokoje dla własnych korzyści a potem ochoczo lecące z pomocą uchodźcom doświadczając na nich żarcie GMO, leki i zatrudniając ich do mycia szaletów miejskich, to cisną mi się na usta tylko takie słowa. 

Portret użytkownika nikt-xxx

Znowu się coś "zachodniakom"

Znowu się coś "zachodniakom" pomyliło. Ewentualni "uchodźcy z Donbasu" uchodzą do ojczyzny, tj. do Rosji. Więc Włochy i Niemcy chcą pomóc Rosjanom? Nie wierzę. Ciekaw jestem, kiedy (nie czy, ale kiedy) Donbas wróci do Rosji.

Portret użytkownika Tomas???

Klamstwo za klamstwem to juz

Klamstwo za klamstwem to juz codziennosc.

Mydli sie ludzia umysly o doraznej "pomocy"

Gdzie jiz od 50 lat wiadomo ze mozna zmienic kurs historii i zapewnic wszystkim ma Ziemi dobrobyt.  Biliardy ida co roku na dzialania wojenne i sprzet wojskowy. A biliony na czarny budzet. A Oni tu kur...ww...aa... Bede mowic o sposzconej z kibla pomocy. Debilizm debilozmowaty.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

4 euro? W sam raz na solidny

4 euro? W sam raz na solidny sznur aby się powiesić lub litr benzyny by się podpalić. Krym i rejony ościenne zostały sprzedane do żyda by powstał tam Niebiański Izrael, osadnictwo już ruszyło - więc trzeba coś zrobić z tubylcami. Trzeba wysłać ich gdzieś daleko, albo utylizować na miejscu. Jest tak jak było i nic się nie zmieniło.

Skomentuj