Niemcy grożą Polsce użyciem siły jeśli nie zgodzi się przetrzymywać niepotrzebnych im imigrantów

Kategorie: 

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schultz - Źródło: Internet

Po wczorajszym kuriozalnym orędziu szefa Komisji Europejskiej, Jean-Claude'a Junckera, który wypomniał Polakom, że też byli kiedyś uchodźcami, od przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza, usłyszeliśmy o potrzebie siłowego rozwiązania w Europie jeśli nowe kraje członkowskie nie będą chciały przyjąć niemieckich imigrantów na swój wikt i opierunek. Być może chodziło mu o słynną ustawę 1066, która pozwala siłom zbrojnym innych państw do operowania na terytorium III RP. Czy w naszej utracie suwerenności doszliśmy już aż tak daleko?

 

Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło i w 70 lat po zakończeniu II wojny światowej na terytorium Polski znowu mają powstać niemieckie obozy koncentracyjne. Będą w nich przetrzymywani ludzie, których nie chcą Niemcy, a którzy przez to będą zmuszeni do pozostawania w Polsce.

 

Nie wiadomo jak planuje się otrzymać islamistów w tym biednym kraju i albo władze polskie będą musiały użyć przymusu bezpośredniego, albo stosowanego na zachodzie Europy przekupstwa. Po prostu trzeba będzie płacić z naszych podatków zasiłki w wysokości takiej jak w Niemczech. O takich zarobkach większość Polaków może tylko pomarzyć.

 

Liderzy Unii Europejskiej konsekwentnie pouczają nas w kwestii przyjęcia tak zwanych uchodźców. Teraz jednak przekraczają pewne granice. Wczoraj szef Komisji Europejskiej wypomniał miliony uchodźców z Polski, których przyjmowała Europa, ale zapomniał wspomnieć o kolejnych zdradach naszego kraju, które były udziałem tak zwanych zachodnich sojuszników. Warto wspomnieć dwa słowa - Teheran i Jałta. Wypominanie Polakom skutków tej obleśnej zdrady i wskazywanie tego jako uzasadnienie dla potrzeby relokacji u nas islamistów, którzy wcale w Polsce nie chcą być, jest wyjątkowo obleśne.

 

Znany lewak, szef Parlamentu Europejskiego Martin Schultz, poszedł jeszcze dalej. Ten niemiecki polityk we wrześniu 2015 roku wezwał do użycia siły przeciwko krajom niechętnym przyjmowaniu islamskiej imigracji.

Europa staje się ultranacjonalistyczna - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty - stwierdził najpierw przewodniczący Parlamentu Europejskiego. - I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.

Brzmi to bardzo niezręcznie, aby nie powiedzieć groźnie, zwłąszcza gdy mówi to Niemiec. Co to znaczy "to musi być narzucone siłą"? Czy mowa o sile militarnej? Unia Europejska na szczęście nie ma jeszcze swojej armii, ale Niemcy owszem mają. Czyżby zatem słynna ustawa 1066 zezwalająca na operowanie na terenie III RP obcych służb i wojsk była sklecona właśnie na takie okazje?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika Ader

Przypuszczenie, że afera

Przypuszczenie, że afera "uchodźców" ma podwójne dno jest jak najbardziej trafne.

Zniszczenie cywilizacji europejskiej jest jednym z celów masowego wypędzania emigrantów z ich krajów poprzez wojny, które wszczynają zachodnie rządy i Izrael, i kierowanie ich na Zachód. Dalsze cele wydają się być ważniejsze. Scenariusz ten napisano dawno temu w “Raporcie z Iron Mountain”, kopiując go poniekąd z „Protokołów Mędrców Syjonu“:

„Dokonawszy przewrotu  państwowego, powiemy narodowi: Wszystko było złe, wszyscy cierpieli. Zniesiemy przyczyny waszych cierpień: narodowość, granice i różnice monetarne.” Protokół dziesiąty, paragraf 3.

Chodzi o spowodowanie tak wielu problemów społecznych i zagrożeń, prawdziwych lub zmyślonych, by ludzie zaczęli żądać szybkiego ich usunięcia, nawet za cenę ograniczenia ich swobód. Ludzie zdesperowani krytyczną sytuacją, chętnie godzą się na rozmaite ograniczenia ich wolności, byle tylko pozbyć się tego, co w ich mniemaniu kłopoty spowodowało. Mniemanie to może być kompletnie fałszywe, ale nie ma to żadnego znaczenia.

Za samą obietnicę usunięcia tych sztucznie wywołanych, lub nie istniejących zagrożeń ludzie zgodzą się na ograniczenia ich wolności osobistej i politycznej w imię walki z tymi zagrożeniami. Najpierw zrezygnują ze swych praw obywatelskich, a potem praw człowieka. Gdy stracą wolność, będzie już za późno by ją odzyskać.
http://libertarianin.org/Ebooks/PROTOKO%A3Y%20M%CADRC%D3W%20SYJONU%20(1936%20R.).pdf
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/raport-z-zelaznej-gory-scenariuszem-dla-nowego-porzadku-swiata-nwo/
Oto co ma na ten temat do powiedzenia Peter Sutherland, były dyrektor Goldman Sachs - banku Rothschildów, obecnie przedstawiciel sekretarza generalnego ONZ do spraw migracji:
„Centralny rząd międzynarodowy zniesie ostatnie resztki suwerenności, i narody zbudzą się, by odkryć, że straciły wolność, niezależność i samostanowienie“. 

Plan 3 wojen światowych. Amerykański adwokat i generał Albert Pike, Iluminat, protegowany Rothschildów, ujawnił w 1871 r. swój plan 3 wojen światowych i różnych rewolucji na świecie. Szczegóły planu:

I wojna światowa ma być wywołana w celu zniszczenia carskiej Rosji, jak w 1815 na Kongresie Wiedeńskim obiecał carowi Nathan Mayer Rothschild. Car ma zostać zastąpiony komunizmem, który wykorzysta się do atakowania religii, głównie chrześcijaństwa. Różnice między imperiami brytyjskim i niemieckim wykorzysta się do wywołania tej wojny.

II wojna światowa ma być wykorzystana do wywołania kontrowersji między niemieckim nacjonalizmem i politycznym syjonizmem, poprzez opresję Żydów w Niemczech jako narzędzie do wywołania nienawiści przeciwko narodowi niemieckiemu. To ma na celu zniszczenie nacjonalizmu (wykreowanego przez Rothschildów) i zwiększenie siły Żydów. Ta wojna ma zwiększyć potęgę komunizmu do poziomu równego chrześcijaństwu.

III wojna światowa będzie miała miejsce dzięki wywołaniu nienawiści do świata muzułmańskiego przez ustawienie naprzeciwko siebie świata islamskiego i syjonistów politycznych. Kiedy ona będzie się toczyć, pozostałe kraje zostaną wciągnięte do tej walki. Rozpoczną też konflikty między sobą do stanu wyniszczenia psychicznego, fizycznego, duchowego i gospodarczego, czego skutkiem będzie zniszczenie religii jak i ateizmu.

Zamachy dokonywane na Zachodzie przez „uchodźców“ przypominają zamachy dokonywane w Europie zachodniej w XX w. przez kilkadziesiąt lat trwania Operacji Gladio, prowadzonej przez europejskie służby specjalne, pod kontrolą służb amerykańskich, z pomocą włoskiej loży masońskiej P2. Ich celem było stworzenie napięcia w społeczeństwach Zachodu, atmosfery zagrożenia i niepewności, by mieć pretekst do ograniczenia praw obywatelskich.

Prof. Barbara Lerner Spectre, żydowska aktywistka mieszkająca w Szwecji, twierdzi iż Żydzi wymyślili multikulti, tak jak przedtem wymyślili socjalizm, komunizm, feminizm, ideologię gender itp. do własnych celów dla zniszczenia nieprzychylnego im Zachodu. Uważa, że z tego powodu Żydzi podlegają krytyce na Zachodzie, gdyż sprawa się przedwcześnie wydała. Tu trzeba przypomnieć zbrodnie komunizmu, które w samym tylko Związku Radzieckim kosztowały według najniższych szacunków ponad 60 milionów ofiar śmiertelnych, ale prawdopodobnie kilka razy więcej.
Minister Wolfgang Schäuble (Niemcy) wyznał w przypływie szczerości w TV, że zniszczenie kultury europejskiej jest niezbędne, i najlepiej zrobić to przy pomocy emigrantów z bliskiego wschodu.

Oby  nie skończyło się tak jak z ostrzerzeniem o pierwszym dużym spisku Iluminatów w XVIII w, gdy rząd Bawarii publikował szczegóły iluminackiego spisku wychodzącego z terenu Niemiec, w dokumencie zatytułowanym „Oryginalne pisma Zakonu i Sekty Iluminatów” (The Original Writings of The Order and Sect of The Illuminati). Były to plany rewolucji we Francji i Włoszech. W 1786 dokument został rozesłany do wszystkich głów kościoła i państw w całej Europie, którzy jednak zignorowali to ostrzeżenie. Wskutek zignorowania przez Europę ostrzeżenia bawarskiego rządu, iluminacki plan rewolucji francuskiej został zrealizowany  od 1789 r. do jego zakończenia w 1793 po ludobójstwie w Vandeii.

Portret użytkownika lipka

Jak Niemcy nas napadną to

Jak Niemcy nas napadną to nato nas obroni i ameryka bo my to ich przyjaciele bez prawa wstępu do ameryki czyli bez wiz, i samoloty nam sprzedali na złom a płaciliśmy jak za nowiutkie super-hiper maszyny, czy coś pokręciłam.

Portret użytkownika z malme

Wlasnie w Londynie

Wlasnie w Londynie podstawiane sa bydlece wagony dla milionow polakow, ktorych Anglia chce sie pozbyc jak plagi smieci.Pojada polacy nimi skad przyjechali, bo nikt nie chce pasozytniczego bydla z polski, w zadnym kraju Europy.Anglia-wspoltworca Uni Europejskiej musiala z niej wystapic , zeby moc pozbyc sie pasozytniczych, brudnych, zlodziejskich, nieudolnych, matolkowatych polakow, ktorzy w wielomilionowych ilosciach niczym plaga robactwa zalali Wyspy Brytyjskie, ale nie tylko Wyspy Brytyjskie.polacy powinni byc przymusowo deportowni jako pasozyty, bo problemy z nimi zaczely sie po otwarciu dla nich granic i rynku pracy. Uchodzcy nie chca jechac do polski bo sie brzydza,  bo wiedza ile mmilionow polakow ucieklo z polski i wyjechaliby wszyscy gdyby mogli.Inne kraje Europy niebawem tez zrobia porzadek z polskimi pasozytami, bo nikt nie bedzie utrzymywal obywateli obcego kraju darmiozjada, ktorzy z przynaleznosci do Uni tylko czerpie korzysci i okrada obywateli starej Uni, od chwili przyjecia polski do Uni Europejskiej. Wiedza o tym wszyscy w krajach starej Uni.polska to paozytniczy twor podrzucajacy swoich obywateli jak smieci innym krajom, w celu pladrowania ich rynkow pracy ni systemow socjalnych. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

z malme  zydowski śmieciu

z malme mozesz sobie pisać co chcesz. Polacy są szanowani za granicami, jako bardzo dobrzy pracownicy. Na socjalu są jakieś ekstrementy, co w Polsce się nie utrzymały a napłynęły  wcześniej z izraela i zydowskie dziwki obciągające nam polakom laski. [.........] Wiedzą o tym u nas wszyscy Polacy, co zostali w Polsce i śmieją się z takich jak ty, którego nie chcą nigdzie zatrudnić bo wolą Polaków.... buhahhaaa...!

Portret użytkownika Szaniec

Psi synu zapewne kształcony w

Psi synu zapewne kształcony w Polsce, jak Ci nie odpowiadają Polacy to zaproś muzułmańską brać. Chociaż podejżewam, że z niej się wywodzisz Sad Twój język polski świadczy, jak się go nauczyłeś i niestety słabo niedouczony nieuku!!! Jesteś tępym narzędziem nienawistnego szatana i wara Ci od Polaków. Myślicie, że jak plenicie się jak karaluchy to dacie rady Polakom. Ile was było pod Wiedniem w 1683 roku, a ilu Polaków ("... 10 lipca pod murami austriackiej stolicy stanęło blisko 140 - 300[9][10][11][12] tys. ludzi. Była to największa armia, jaką Turcy zmobilizowali w XVII wieku..."; "...3 września wojska sprzymierzone spotkały się w Tulln nad Dunajem. Tam Jan III Sobieski przejął komendę nad całością wojsk austriackich, niemieckich i polskich, liczących łącznie blisko 70 tysięcy żołnierzy (w tym 31 tysięcy jazdy)..." a w tym Polaków "...Sobieski zabrał z Krakowa ok. 27 tys. wojsk koronnych, w tym 24 chorągwie husarii, i 29 lipca, nie czekając na spóźniających się Litwinów, pomaszerował śpiesbo mamy te same geny, co nasi przodkowie!!!!!znie na odsiecz Wiedniowi..."). A to znaczy, lepiej nas nie wkur..jcie,

Portret użytkownika wojteksobol

Misiu malinowy nie znasz

Misiu malinowy nie znasz języka polskiego, a wypowiadasz sie jako Polak? Jeżeli uważasz się za bydło to nie ma sprawy, niezłe z ciebie bydlę,nie wyzywaj nas od emigrantów, bo menty twojego pokroju i jewrosojuz do tego doprowadzili. Nie obrażaj dumnych ludzi poniżonych przez ścierwa twojego pokroju. Nie chce mi się pisać brzydzę się takimi jak ty.

Strony

Skomentuj