Niemcy grożą Polsce użyciem siły jeśli nie zgodzi się przetrzymywać niepotrzebnych im imigrantów

Kategorie: 

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schultz - Źródło: Internet

Po wczorajszym kuriozalnym orędziu szefa Komisji Europejskiej, Jean-Claude'a Junckera, który wypomniał Polakom, że też byli kiedyś uchodźcami, od przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza, usłyszeliśmy o potrzebie siłowego rozwiązania w Europie jeśli nowe kraje członkowskie nie będą chciały przyjąć niemieckich imigrantów na swój wikt i opierunek. Być może chodziło mu o słynną ustawę 1066, która pozwala siłom zbrojnym innych państw do operowania na terytorium III RP. Czy w naszej utracie suwerenności doszliśmy już aż tak daleko?

 

Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło i w 70 lat po zakończeniu II wojny światowej na terytorium Polski znowu mają powstać niemieckie obozy koncentracyjne. Będą w nich przetrzymywani ludzie, których nie chcą Niemcy, a którzy przez to będą zmuszeni do pozostawania w Polsce.

 

Nie wiadomo jak planuje się otrzymać islamistów w tym biednym kraju i albo władze polskie będą musiały użyć przymusu bezpośredniego, albo stosowanego na zachodzie Europy przekupstwa. Po prostu trzeba będzie płacić z naszych podatków zasiłki w wysokości takiej jak w Niemczech. O takich zarobkach większość Polaków może tylko pomarzyć.

 

Liderzy Unii Europejskiej konsekwentnie pouczają nas w kwestii przyjęcia tak zwanych uchodźców. Teraz jednak przekraczają pewne granice. Wczoraj szef Komisji Europejskiej wypomniał miliony uchodźców z Polski, których przyjmowała Europa, ale zapomniał wspomnieć o kolejnych zdradach naszego kraju, które były udziałem tak zwanych zachodnich sojuszników. Warto wspomnieć dwa słowa - Teheran i Jałta. Wypominanie Polakom skutków tej obleśnej zdrady i wskazywanie tego jako uzasadnienie dla potrzeby relokacji u nas islamistów, którzy wcale w Polsce nie chcą być, jest wyjątkowo obleśne.

 

Znany lewak, szef Parlamentu Europejskiego Martin Schultz, poszedł jeszcze dalej. Ten niemiecki polityk we wrześniu 2015 roku wezwał do użycia siły przeciwko krajom niechętnym przyjmowaniu islamskiej imigracji.

Europa staje się ultranacjonalistyczna - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty - stwierdził najpierw przewodniczący Parlamentu Europejskiego. - I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.

Brzmi to bardzo niezręcznie, aby nie powiedzieć groźnie, zwłąszcza gdy mówi to Niemiec. Co to znaczy "to musi być narzucone siłą"? Czy mowa o sile militarnej? Unia Europejska na szczęście nie ma jeszcze swojej armii, ale Niemcy owszem mają. Czyżby zatem słynna ustawa 1066 zezwalająca na operowanie na terenie III RP obcych służb i wojsk była sklecona właśnie na takie okazje?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Rafał Poniecki

Przetrzymywać siłą? Ale gdzie

Przetrzymywać siłą? Ale gdzie? Czyżby ten Szwab miał na myśli Auschwitz? W końcu to poniemiecki obóz specjalnie tak zbudowany przez nich. Ale ja bym proponował, żeby Szwaby przysłali strażników do pilnowania tych uchodźców, którym jakoś niespieszno emigrować do Polski. 

 

Rafał Poniecki

Portret użytkownika Arek

Zróbmy z Niemiaszkami

Zróbmy z Niemiaszkami gescheft, oni nam dadzą uchodźców a my im wszystkich żydów. W gratisie dorzucimy lewaków, feministki zostawimy bo brodacze jakieś dziołchy rypać muszą a one przecież tak czule ich witały transparentami "refugees (czy rapefugees)  welcome ". Bez lewaków wychowamy uchodźców na ludzi metodą psiej tresury abecadło z pieca spadło, powtórz jak nie umie to w pysk i od nowa, ba nawet nauczymy ich mówić Grzegorz Brzęczyszczykiewicz lub Ćwikliński. Będą chodzili jak w zegareczki Szwedzi na kursy z tresury będą przyjeżdzali :)    

Portret użytkownika Ader

Przypuszczenie, że afera

Przypuszczenie, że afera "uchodźców" ma podwójne dno jest jak najbardziej trafne.

Zniszczenie cywilizacji europejskiej jest jednym z celów masowego wypędzania emigrantów z ich krajów poprzez wojny, które wszczynają zachodnie rządy i Izrael, i kierowanie ich na Zachód. Dalsze cele wydają się być ważniejsze. Scenariusz ten napisano dawno temu w “Raporcie z Iron Mountain”, kopiując go poniekąd z „Protokołów Mędrców Syjonu“:

„Dokonawszy przewrotu  państwowego, powiemy narodowi: Wszystko było złe, wszyscy cierpieli. Zniesiemy przyczyny waszych cierpień: narodowość, granice i różnice monetarne.” Protokół dziesiąty, paragraf 3.

Chodzi o spowodowanie tak wielu problemów społecznych i zagrożeń, prawdziwych lub zmyślonych, by ludzie zaczęli żądać szybkiego ich usunięcia, nawet za cenę ograniczenia ich swobód. Ludzie zdesperowani krytyczną sytuacją, chętnie godzą się na rozmaite ograniczenia ich wolności, byle tylko pozbyć się tego, co w ich mniemaniu kłopoty spowodowało. Mniemanie to może być kompletnie fałszywe, ale nie ma to żadnego znaczenia.

Za samą obietnicę usunięcia tych sztucznie wywołanych, lub nie istniejących zagrożeń ludzie zgodzą się na ograniczenia ich wolności osobistej i politycznej w imię walki z tymi zagrożeniami. Najpierw zrezygnują ze swych praw obywatelskich, a potem praw człowieka. Gdy stracą wolność, będzie już za późno by ją odzyskać.
http://libertarianin.org/Ebooks/PROTOKO%A3Y%20M%CADRC%D3W%20SYJONU%20(1936%20R.).pdf
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/raport-z-zelaznej-gory-scenariuszem-dla-nowego-porzadku-swiata-nwo/
Oto co ma na ten temat do powiedzenia Peter Sutherland, były dyrektor Goldman Sachs - banku Rothschildów, obecnie przedstawiciel sekretarza generalnego ONZ do spraw migracji:
„Centralny rząd międzynarodowy zniesie ostatnie resztki suwerenności, i narody zbudzą się, by odkryć, że straciły wolność, niezależność i samostanowienie“. 

Plan 3 wojen światowych. Amerykański adwokat i generał Albert Pike, Iluminat, protegowany Rothschildów, ujawnił w 1871 r. swój plan 3 wojen światowych i różnych rewolucji na świecie. Szczegóły planu:

I wojna światowa ma być wywołana w celu zniszczenia carskiej Rosji, jak w 1815 na Kongresie Wiedeńskim obiecał carowi Nathan Mayer Rothschild. Car ma zostać zastąpiony komunizmem, który wykorzysta się do atakowania religii, głównie chrześcijaństwa. Różnice między imperiami brytyjskim i niemieckim wykorzysta się do wywołania tej wojny.

II wojna światowa ma być wykorzystana do wywołania kontrowersji między niemieckim nacjonalizmem i politycznym syjonizmem, poprzez opresję Żydów w Niemczech jako narzędzie do wywołania nienawiści przeciwko narodowi niemieckiemu. To ma na celu zniszczenie nacjonalizmu (wykreowanego przez Rothschildów) i zwiększenie siły Żydów. Ta wojna ma zwiększyć potęgę komunizmu do poziomu równego chrześcijaństwu.

III wojna światowa będzie miała miejsce dzięki wywołaniu nienawiści do świata muzułmańskiego przez ustawienie naprzeciwko siebie świata islamskiego i syjonistów politycznych. Kiedy ona będzie się toczyć, pozostałe kraje zostaną wciągnięte do tej walki. Rozpoczną też konflikty między sobą do stanu wyniszczenia psychicznego, fizycznego, duchowego i gospodarczego, czego skutkiem będzie zniszczenie religii jak i ateizmu.

Zamachy dokonywane na Zachodzie przez „uchodźców“ przypominają zamachy dokonywane w Europie zachodniej w XX w. przez kilkadziesiąt lat trwania Operacji Gladio, prowadzonej przez europejskie służby specjalne, pod kontrolą służb amerykańskich, z pomocą włoskiej loży masońskiej P2. Ich celem było stworzenie napięcia w społeczeństwach Zachodu, atmosfery zagrożenia i niepewności, by mieć pretekst do ograniczenia praw obywatelskich.

Prof. Barbara Lerner Spectre, żydowska aktywistka mieszkająca w Szwecji, twierdzi iż Żydzi wymyślili multikulti, tak jak przedtem wymyślili socjalizm, komunizm, feminizm, ideologię gender itp. do własnych celów dla zniszczenia nieprzychylnego im Zachodu. Uważa, że z tego powodu Żydzi podlegają krytyce na Zachodzie, gdyż sprawa się przedwcześnie wydała. Tu trzeba przypomnieć zbrodnie komunizmu, które w samym tylko Związku Radzieckim kosztowały według najniższych szacunków ponad 60 milionów ofiar śmiertelnych, ale prawdopodobnie kilka razy więcej.
Minister Wolfgang Schäuble (Niemcy) wyznał w przypływie szczerości w TV, że zniszczenie kultury europejskiej jest niezbędne, i najlepiej zrobić to przy pomocy emigrantów z bliskiego wschodu.

Oby  nie skończyło się tak jak z ostrzerzeniem o pierwszym dużym spisku Iluminatów w XVIII w, gdy rząd Bawarii publikował szczegóły iluminackiego spisku wychodzącego z terenu Niemiec, w dokumencie zatytułowanym „Oryginalne pisma Zakonu i Sekty Iluminatów” (The Original Writings of The Order and Sect of The Illuminati). Były to plany rewolucji we Francji i Włoszech. W 1786 dokument został rozesłany do wszystkich głów kościoła i państw w całej Europie, którzy jednak zignorowali to ostrzeżenie. Wskutek zignorowania przez Europę ostrzeżenia bawarskiego rządu, iluminacki plan rewolucji francuskiej został zrealizowany  od 1789 r. do jego zakończenia w 1793 po ludobójstwie w Vandeii.

Strony

Skomentuj