Niemcy będą pracować do 70 roku życia, aby wystarczyło pieniędzy na zasiłki dla imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Angela Merkel z pewnością zapisze się w annałach historii, jako kanclerz, ktory doprowadził Niemcy do wielkiego kryzysu. Jej zaproszenie dla nielegalnych islamskich imigrantów spowodowało, że Europa została zalana tak zwanymi "uchodźcami". Teraz okazuje się,  że aby ich utrzymać konieczne jest podwyższenie wieku emerytalnego do 70 lat i to zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

 

Opowieści o integracji nachodzców z podbijanymi przez nich społeczeństwami można włożyć między bajki. Najlepiej dowiodła tego ostatnia awantura z Turkami, którzy nawet w drugim pokoleniu imigracyjnym, nie uważają się za Niemców czy Holendrów. 

 

Swoją drogą to żałosne, że Niemcy przez 10 lat od wejścia Polski do Unii Europejskiej, odmawiali Polakom prawa do legalnej pracy w ich kraju, za to teraz sprowadzają miliony muzułmanów, którym płacą pieniądze bez pracy. Beneficjenci tych zasiłków, często wyższych niż wpłaty pracujacych w Polsce, uważają, że jest to obowiązek niewiernych, aby płacić na wyznawców Islamu. W Koranie, świętej księdze muzułmanów, takie świadczenie nazywa się "dżizją".

 

Teraz okazało się, że 270 tysięcy zweryfikowanych w Niemczech Syryjczyków, zyskuje prawo do sprowadzenia rodzin, co wynika bezpośrednio z obowiazującej również w Polsce, dyrektywy UE odnośnie zasad łączenia rodzin. Problem polega na tym, że każdy z tych rzekomych "Syryjczyków " może obstawiać przy tym, że ma kilkanaście żon i kilkadziesiąt dzieci. Niemcy szacują, że wskutek tego, może do nich ponad milion dodatkowych islamistów, którym trzeba będzie płacić zasiłki. 

 

Tego może nie wytrzymać niemiecki budżet, zatem już teraz pojawiły się głosy, że konieczne jest podniesienie wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn, do poziomu 70 lat. Innymi słowy Niemcy będą pracować dłużej aby islamiści mogli żyć spokojnie na ich koszt.

 

Ten znany z przywiązania do porządku i prawa naród, może tylko pogodzić się z tym i płacić na gości pani Merkel z Bliskiego Wschodu i Afryki, albo zrobić coś, aby tego uniknąć. Jednak aby do tego doszło musi powstać odpowiednio silny opór społeczeństwa przeciwko ordynarnej islamizacji, a czegoś takiego, ze wzgledu na oddziaływanie propagandowe rządzących, raczej nie należy się spodziewać w najbliższym czasie. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kemil

Obywatele w końcu pękną to

Obywatele w końcu pękną to już jest tylko kwestią czasu, oczywiście nic się nie mówi w mediach o protestach ale one się nasilają i siłą rzeczy Raistag znowu zapłonie i poleje się krew ludzka. Dość wyzysku zwykłego człowieka, chcemy żyć, doświadczać, nie tylko pracować i po emeryturze szybko umierać, bo się starszych nie opłaca utrzymywać. Zachód musi spłonąć to oddolnie się zaczyna, ludzie mają teraz ułatwioną komunikację przez internet, ewentualnie jak u nas w latach 80 były strajki to górnicy pisali na wagonach do stoczni, kiedy rozpoczynają generalną zawieruchę. Zobaczycie że i tak będzie teraz, tylko trudno powiedzieć jak to się skończy, ale ci co tym kierują mają to zaplanowane, to jest w ich mniemaniu porządane.

Portret użytkownika tteis77

jak by  się dało, to "niech

jak by  się dało, to "niech każdy niemiecki, pracownik przestanie pracować. potem zjednoczyć się jako obywatele, pomagać sobie, niech pieniądze przestaną na chwilę istnieć. nie bedzie pieniędzy, rząd  już niczym nie  będzie kierować, urzędnicy staną się bezużyteczni bo tylko będą potrzebne ręce do pracy w polu". i ciekawe gdzie  ci "imigranc" pójdą.

Portret użytkownika tteis77

Taaaaaaaaaaaaaak, zabijajmy

Taaaaaaaaaaaaaak, zabijajmy się o "nich, tych imigrantów" żeby żyli jak królowie. Gdyby to byli to niemieccy obywatele to NIKT BY NIE RUSZYŁ PALCEM!   NO ALE TO SĄ GOŚCIE!  I MAMY UMIERAĆ ZA NICH.....imigranci....

Portret użytkownika baca

dobry kierunek ale to tylko

dobry kierunek ale to tylko kropla w morzu potrzeb, bo skoro przecietny gebels dożywa dziewięćdziesiątki to aby wypłacić się za II wojnę światową powinien zapierdalać do stu lat przynajmniej... makrela jest zbyt zniewieściała i za bardzo skromna i pora skończyć z jej nieśmiałością... może szulc w końcu wyśle szkopów do roboty, bo przecież niemiec jak się narodzi to już umie trzymać śrubokręt i zamiast ssać cyca woli skręcać śrubki, kardynalnym grzechem byłoby więc tego wrodzonego talentu nie wykorzystać... no ale mamy unię, tolerancję, prawa człowieka, prawa zwierząt, prawa niemców... bla bla no i efekty są takie że niemcy sie w żłobkach całkiem demoralizują i tracą wrodzoną chęć do roboty....

 

Strony

Skomentuj