Niemcy będą pracować do 70 roku życia, aby wystarczyło pieniędzy na zasiłki dla imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Angela Merkel z pewnością zapisze się w annałach historii, jako kanclerz, ktory doprowadził Niemcy do wielkiego kryzysu. Jej zaproszenie dla nielegalnych islamskich imigrantów spowodowało, że Europa została zalana tak zwanymi "uchodźcami". Teraz okazuje się,  że aby ich utrzymać konieczne jest podwyższenie wieku emerytalnego do 70 lat i to zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

 

Opowieści o integracji nachodzców z podbijanymi przez nich społeczeństwami można włożyć między bajki. Najlepiej dowiodła tego ostatnia awantura z Turkami, którzy nawet w drugim pokoleniu imigracyjnym, nie uważają się za Niemców czy Holendrów. 

 

Swoją drogą to żałosne, że Niemcy przez 10 lat od wejścia Polski do Unii Europejskiej, odmawiali Polakom prawa do legalnej pracy w ich kraju, za to teraz sprowadzają miliony muzułmanów, którym płacą pieniądze bez pracy. Beneficjenci tych zasiłków, często wyższych niż wpłaty pracujacych w Polsce, uważają, że jest to obowiązek niewiernych, aby płacić na wyznawców Islamu. W Koranie, świętej księdze muzułmanów, takie świadczenie nazywa się "dżizją".

 

Teraz okazało się, że 270 tysięcy zweryfikowanych w Niemczech Syryjczyków, zyskuje prawo do sprowadzenia rodzin, co wynika bezpośrednio z obowiazującej również w Polsce, dyrektywy UE odnośnie zasad łączenia rodzin. Problem polega na tym, że każdy z tych rzekomych "Syryjczyków " może obstawiać przy tym, że ma kilkanaście żon i kilkadziesiąt dzieci. Niemcy szacują, że wskutek tego, może do nich ponad milion dodatkowych islamistów, którym trzeba będzie płacić zasiłki. 

 

Tego może nie wytrzymać niemiecki budżet, zatem już teraz pojawiły się głosy, że konieczne jest podniesienie wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn, do poziomu 70 lat. Innymi słowy Niemcy będą pracować dłużej aby islamiści mogli żyć spokojnie na ich koszt.

 

Ten znany z przywiązania do porządku i prawa naród, może tylko pogodzić się z tym i płacić na gości pani Merkel z Bliskiego Wschodu i Afryki, albo zrobić coś, aby tego uniknąć. Jednak aby do tego doszło musi powstać odpowiednio silny opór społeczeństwa przeciwko ordynarnej islamizacji, a czegoś takiego, ze wzgledu na oddziaływanie propagandowe rządzących, raczej nie należy się spodziewać w najbliższym czasie. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kemil

Obywatele w końcu pękną to

Obywatele w końcu pękną to już jest tylko kwestią czasu, oczywiście nic się nie mówi w mediach o protestach ale one się nasilają i siłą rzeczy Raistag znowu zapłonie i poleje się krew ludzka. Dość wyzysku zwykłego człowieka, chcemy żyć, doświadczać, nie tylko pracować i po emeryturze szybko umierać, bo się starszych nie opłaca utrzymywać. Zachód musi spłonąć to oddolnie się zaczyna, ludzie mają teraz ułatwioną komunikację przez internet, ewentualnie jak u nas w latach 80 były strajki to górnicy pisali na wagonach do stoczni, kiedy rozpoczynają generalną zawieruchę. Zobaczycie że i tak będzie teraz, tylko trudno powiedzieć jak to się skończy, ale ci co tym kierują mają to zaplanowane, to jest w ich mniemaniu porządane.

Portret użytkownika tteis77

jak by  się dało, to "niech

jak by  się dało, to "niech każdy niemiecki, pracownik przestanie pracować. potem zjednoczyć się jako obywatele, pomagać sobie, niech pieniądze przestaną na chwilę istnieć. nie bedzie pieniędzy, rząd  już niczym nie  będzie kierować, urzędnicy staną się bezużyteczni bo tylko będą potrzebne ręce do pracy w polu". i ciekawe gdzie  ci "imigranc" pójdą.

Portret użytkownika tteis77

Taaaaaaaaaaaaaak, zabijajmy

Taaaaaaaaaaaaaak, zabijajmy się o "nich, tych imigrantów" żeby żyli jak królowie. Gdyby to byli to niemieccy obywatele to NIKT BY NIE RUSZYŁ PALCEM!   NO ALE TO SĄ GOŚCIE!  I MAMY UMIERAĆ ZA NICH.....imigranci....

Portret użytkownika baca

dobry kierunek ale to tylko

dobry kierunek ale to tylko kropla w morzu potrzeb, bo skoro przecietny gebels dożywa dziewięćdziesiątki to aby wypłacić się za II wojnę światową powinien zapierdalać do stu lat przynajmniej... makrela jest zbyt zniewieściała i za bardzo skromna i pora skończyć z jej nieśmiałością... może szulc w końcu wyśle szkopów do roboty, bo przecież niemiec jak się narodzi to już umie trzymać śrubokręt i zamiast ssać cyca woli skręcać śrubki, kardynalnym grzechem byłoby więc tego wrodzonego talentu nie wykorzystać... no ale mamy unię, tolerancję, prawa człowieka, prawa zwierząt, prawa niemców... bla bla no i efekty są takie że niemcy sie w żłobkach całkiem demoralizują i tracą wrodzoną chęć do roboty....

 

Portret użytkownika maniek00021

Tam jest dyktatura partii CDU

Tam jest dyktatura partii CDU caly czas falszuja wybory wiec sobie robia co tylko chca bo ludzi maja w dupie gdyby tam byla demokracja to ten rzad juz dawno by wypieprzal na zbity ryj stamtad bo robia wszystko przeciwko swoim obywatelom tak moi drodzy nadstaly czasy ze to nie na bliskim wschodzie sa dyktatorzy ale niestety u nas w Europie patrzcie co te antyludzkie robactwo niemieckie zrobilo z Europa...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Korespondent „The Times” w

Korespondent „The Times” w Brukseli Bruno Waterfield powołuje się na unijnego dyplomatę twierdzącego, że opierające się przyjęciu uchodźców Polska i Węgry „będą musiały wybrać: czy są w europejskim systemie, czy nie?”. „Nie można szantażować Unii Europejskiej, nasza jedność ma swoją cenę” – dodało anonimowe źródło. Gazeta twierdzi, że „reszta Unii Europejskiej planuje jeszcze tej jesieni, u szczytu negocjacji w sprawie Brexitu, wymusić jedność na tych dwóch eurosceptycznych krajach rządzonych przez populistyczne i nacjonalistyczne rządy”.

Unijne źródło „Timesa” jest przekonane, że już wkrótce zapadnie wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE potwierdzający zgodność z prawem kwot uchodźczych. I stanowisko to poprze większość członków Unii. „Wtedy będą musieli się dostosować do tej decyzji. Jeśli tak się nie stanie, będą musieli się zmierzyć z konsekwencjami, zarówno finansowymi, jak i politycznymi. Żadnych wyłączeń. Nie ma dłużej możliwości, że ktoś jest trochę w, a trochę poza. Będziemy bardzo zdecydowani w tej sprawie” – oświadczył anonimowy dyplomata.

Portret użytkownika Akamai

Na zlecenie swoich alfonsów

Na zlecenie swoich alfonsów europedały z Brukseli postanowiły włączyć się w walkę z mową nienawiści i "fake news".

To kolejny krok by odebrać nam wolność.

Niedawno ktoś napisał tu w komentarzu, że matrix chyba się rozpada. Ja widzę i czuję niestety coś zupełnie innego. 

Matrix ma się dobrze, a plan wdrożenia NWO jest konsekwentnie realizowany. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika MiamiVibe

Myślę, że przytaczasz mój

Myślę, że przytaczasz mój komentarz o sypaniu się matrixa i jednak pozostanę przy swoim zdaniu. Ale masz rację plan NWO jest konsekwentnie realizowany, lecz zauważ że stał się od jakiegoś czasu zbyt nagły, niestaranny i wprowadzany zbyt na ,,chama". Przykładem mogą być zamachy terrorystyczne na zachodzie, gdzie w internecie aż kipi od analiz co bystrzejszych obserwatorów potwierdzających, że to były false flagi. Mnie ostatnio zmiażdżyła analiza incydentu w Nicei, gdzie autor filmiku wskazał, że ofiary ciężarówki były manekinami, przez brak krwawych zygzaków, na asfalcie gdy opona przejedzie po krwi, a w tych ,,zwłokach" krew wyglądała tak jakby ktoś wylał farbę i położył na niej ciało. Osób przebudzonych jest także zbyt mało w stosunku do ogółu, ale ich ilość ciągle rośnie i wygląda to tak że dwie osoby stwierdzą, że wolą się rozwijać duchowo, a tysiąc powie Pierdolę, idę na taniec z gwiazdami Smile

Portret użytkownika witek

marksistowskie elity

marksistowskie elity prowokują rewolucję w celu budowy wspólnej armii europejskiej która weźmie wszystko za twarz i wprowadzi stan wyjątkowy w celu utrzymania porządku publicznego, zgodnie z tym co napisano w manifeście z Ventotene Altiero Spinelliego patrona współczesnej już prawie komunistycznej europy

Strony

Skomentuj