Niemcy będą odbierać dzieci rodzicom, którzy krytykują w internecie islamistów szturmujacych Europę

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Trudno o lepszy dowód na to, że Unia Europejska staje się państwem totalitarnym niż to co dzieje się obecnie w Niemczech. Okazało się tam właśnie, że osoby, które publikują niepochlebne dla islamistów komentarze w internecie ryzykują nie tylko utratą pracy, ale również swoich dzieci.

 

Niemiecka prokuratura stara się zastraszyć Niemców sugerując, że to co piszą na portalu Facebook może mieć dla nich poważne konsekwencje. Jeśli ktoś będzie wygłaszał zbyt radykalne poglądy na temat promowanego przez europejską lewicę potopu młodych islamistów udających uchodźców to na początek może liczyć na ograniczenie praw do kontaktu ze swoimi dziećmi, a w stosunku do recydywistów, których nadal nie przekonuje oficjalna propaganda nawet utraty praw rodzicielskich.

 

Co więcej pojawiają się sugestie, że rodzice powinni sami na siebie donosić, robić zrzuty ekranu i drukować to co pisał partner, aby potem w sądzie odciąć się od niego i próbować ratować w ten sposób los swoich dzieci. Jest to więc nie tylko próba zastraszenia przeciwników tego najazdu, ale też coś w rodzaju promowana postaw w stylu Pawlika Morozowa, ukraińskiego nastolatka, który ze względów ideowych zadenuncjował w ZSRR własnego ojca, doprowadzając do jego śmierci. Jeśli to nie jest totalitaryzm to co nim jest?

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Luke

Czytałem kiedyś w

Czytałem kiedyś w internetach, że islam został stworzony przez Watykan, a Mahomet to tylko pacynka do przekazania tej "pokojowej" religii. Jednym z powodów takiego posunięcia KRK mógbyć fakt, że na tych terenach mieszkało dużo chrześcijan, którzy odrzucali nauki kościoła, kierując się wyłącznie tymi biblijnymi.
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą. Kościół katolicki ze swoją Tradycją jest sprzeczny z tym co naucza Pismo Święte.

Portret użytkownika student

Odnośnie zamordyzmu w

Odnośnie zamordyzmu w internecie - Youtube (czytaj wujek Google) wziął się ostro za cenzurowanie, czyniąc to w wyjątkowo ohydny i odrażający sposób! Przykład to popularny youtuber, Grzechu40, który od kilku lat wrzucał filmy z gry World of Tanks. Dla wielu graczy był istną skarbnicą wiedzy. Na prośbę swoich widzów zrobił JEDEN filmik o imigrantach. I co? Usunięto CAŁY KANAŁ!!! Ludzie, czy wy to pojmujecie?! Kilkaset filmów, dorobek kilku lat poszedł w pizdu! Wielu filmów nigdy nie odzyskamy, na szczęście ten o imigrantach jest dostępny na innych kanałach. Proszę, jeśli macie 45 minut czasu - obejrzyjcie. Oby prawda zwyciężyła lewackie brednie!
https://www.youtube.com/watch?v=bXV9EosoAzQ

Portret użytkownika mihu

Witam, Informuję że na

Witam,
Informuję że na portalu nk jest profil o nazwie: Droga do Nieba - wąska, kręta, ciernista i pod górkę                
Są tak materiały o np: hierarchii w niebie, stopniach w czyśćcu, osądzie po śmierci itp itd. Jeśli oczywiście kogoś to interesuje. Pozdrawiam. 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Komuna. Bolszewizm. W

Komuna. Bolszewizm. W następnej kolejności wybrańcy narodowi będą dokwaterowywać niemiaszkom do mieszkań z dużym metrażem muhameda i jego zasrany pomiot. Tak było za Stalina, więc idzie powtórka, szkoda że 3 wojna też wygląda na powtórkę tego co było. Lud nic się nie nauczył i dalej liże brudne łapsko, które już dawno powinno być odrąbane.

Portret użytkownika Polak-Katolik

Mylisz sie, w Polsce tym,

Mylisz sie, w Polsce tym, ktorzy modla sie do Jezusa.
W Polsce, to wlasnie katolicy sa przesladowani, nawet tutaj przez takiego uzytkownika "Medium". Aby dowalic katolikom.
Niedlugo pajacu bedziesz sie madrzyl,jak przyjdzie islam i 'wyrowna' Twoj durny mozg.

Portret użytkownika Xerxes

Katolicy w POLSCE

Katolicy w POLSCE prześladowani ?! Kpisz czy o drogę pytasz? To właśnie ateiści mają najbardziej przerąbane, w dziesiejszym świecie. Z jednej strony żądny krwi islam, z drugiej represje i poniżania katolików (głównie tych bardziej skrajnych). Od tych pierwszych ateista nie zasługuje na nic więcej jak śmierć, od tych drugich słyszysz ciągłe przytyki i porównywania do stalina, hitlera, wyzwiska od szatanistów itd ... Tylko dla tego że nie wieżymy w jakiś nie istniejący byt...

Strony

Skomentuj