Niemal 40% muzułmanów uważa, że Dania powinna stosować prawo szariatu

Kategorie: 

Źródło: Internet
Dziwnie się składa, że władze krajów europejskich jakoś nie zauważają powiązania między masową imigracją a islamizacją naszego kontynentu - nie zauważają, lub nie chcą tego zauważyć. Muzułmanie najchętniej przekształciliby poszczególne państwa UE i zaprowadziliby w nich prawo koraniczne.

 

Przeprowadzona w Danii ankieta mówi sama za siebie. Ponad 10% muzułmanów uważa, że szariat powinien stanowić podstawę duńskiego prawa a 26% kolejnych osób chciałoby wprowadzenia prawa koranicznego przynajmniej do pewnego stopnia. Łącznie 37,8% ankietowanych popiera zmiany w tamtejszym systemie prawnym, podczas gdy niewiele ponad połowa muzułmanów popiera obecną konstytucję.

 

Nie od dziś wiadomo, że w wielu krajach Europy Zachodniej panuje coraz większe niezadowolenie wśród muzułmanów. W Wielkiej Brytanii otwarcie wzywano do wprowadzenia prawa szariatu. Francja również powoli przekształca się w państwo muzułmańskie a w Niemczech imigranci mogą otrzymać nawet prawa wyborcze - będą mogli głosować i startować w wyborach lokalnych.

 

Tymczasem wschodnia część naszego kontynentu raczej broni się przed zalewem muzułmanów, czego niestety nie można powiedzieć o Polsce. Przykładowo w Szwajcarii odbyły się niedawno wybory parlamentarne, które wygrała antyimigrancka Szwajcarska Partia Ludowa (SVP). Jest to jeden z nielicznych krajów, które, podobnie jak Węgry, dosłownie izolują się i nie chcą widzieć u siebie imigrantów.

 

 

Źródło: http://www.thelocal.dk/20151019/forty-percent-danish-muslims-wants-quran-based-laws

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Przybysze  zaczynaja

Przybysze  zaczynaja  dyktowac  jak  Obywatele  kraju  do  którego  przyblyli maja  zyc, ale  to  są  nawoływania płatnych  prowodyrów , którzy maja takie  zadanie aby  powodowac  konflikt  w  krajach , do  których  przybyli.
To są  opłaceni manipulanci  wśród  tych  przybyszów. '
Nie dajhmy  sie  sprowokowac  do  wojny  religijnej  czy  kultuowej.

Portret użytkownika brakmajedno

we francji chrzescijanstwo

we francji chrzescijanstwo stalo się zakazane 
kolejna sprawa to taka
ze nie będą nam dyktować w co mamy wierzyc a w co nie.
widac masz chętke na blond dziewice,
niestety dla Ciebie zabraknie. 
Niestety ale slepi nie dotrą do prawdy
- porównaj dobro ze złem - wpojonym.

Portret użytkownika inzynier magister

Niemiecka policja zatrzymała

Niemiecka policja zatrzymała dwóch imigrantów, którzy dopuścili się gwałtu na sprzątaczce pracującej w ośrodku dla „uchodźców” w Kitzingen. Jak donoszą lokalne władze – w Hessen – takie przestępstwa nie stanowią pojedynczych przypadków, lecz stałą praktykę wśród muzułmańskich imigrantów.Starający się o azyl polityczny mężczyźni w wieku 38 i 52 lat zostali oskarżeni za gwałty dokonane w dniach od 1 do 10 października w ośrodków dla „uchodźców” w Kitzingen w Bawarii. Według prokuratury zgwałcona sprzątaczka została przebadana przez lekarza, który jej oskarżenia.W tej sytuacji firma sprzątająca w ośrodku zdecydowała wysyłać do pracy od przyszłego tygodnia  tylko mężczyzn. – Do tego czasu sprzątaczkom będzie towarzyszyć ochrona podczas sprzątania pryszniców i toalet. Ponadto prysznice i toalety będą zamknięte na czas sprzątania – komentuje przedstawiciel firmy.Jeszcze w tym miesiącu gazeta „Der Spiegel” podała, iż w innym ośrodków dla imigrantów, w Hessen, 15 kobiet i dzieci ucierpiało z powodu przestępstw seksualnych popełnianych przez muzułmanów. „Musi być podkreślone, że nie mówimy o poszczególnych przypadkach” – ostrzegają lokalne władze – „Kobiety donoszę, że ona i ich dzieci są gwałcone i poddawane przemocy seksualnej. Regularnie skarżą się, że nie wychodzą do toalety w nocy z powodu ryzyka stania się ofiarą przemocy seksualnej”.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika mab

Mam tylko nadzieje ze Polacy

Mam tylko nadzieje ze Polacy nie pozwola na islamizacje mojego kraju .Sama niedlugo wracam do Polski ze Szwecji po 20 latach i bede walczyc ze svartskalami. To co dzieje sie w tym kraju przechodzi wszelkie granice.To panstwo jest marionetka w rekach idiotycznego rzadu i islamistow. Pracuje w miescinie na poludniu gdzie zgrupowane sa setki arabow ,czoje sie jak w arabii.Straszne.

Portret użytkownika Surun

Raport czeskiego lekarza ze

Raport czeskiego lekarza ze szpitala w Monachium
 
Ten lekarz pomimo że na emeryturze został powołany przez szpital w Monachium, który potrzebował pilnie anestezjologa. Oto niektóre fragmenty raportu: >>Wczoraj mieliśmy spotkanie w szpitalu, ponieważ sytuacja tutaj i w innych szpitalach w Monachium jest nie do zniesienia. Lekarze domowi nie mogą nagłych przypadków leczyć, a więc posyłają wszystkich do szpitali. Wielu muzułmanów sprzeciwia się leczeniu przez żeński personel.
Stosunki pomiędzy personelem i migrantami zmieniły się ze złych na katastrofalne. Od  tygodnia muszą migranci udający się do szpitala korzystać z asysty policji z psami. Wielu migrantów ma aids, syfilis, otwartą gruźlicę, wiele chorób tropikalnych, o których my w Europie w ogóle pojęcia nie mamy. Kiedy oni położą w aptece receptę, mówi się im, że oni za lekarstwo muszą zapłacić. Dochodzi do niewyobrażalnych wybuchów, szczególnie, jeżeli chodzi o medykamenty dla dzieci. Zostawiają po prostu dzieci w aptece ze słowami: No to lecz sobie je sam. Tak więc policja musi nie tylko lekarzy i szpitale osłaniać, ale też duże apteki.
Gdzie są ci, którzy przed kamerami krzyczeli: SERDECZNIE WITAMY !! z transparentami na dworcach? No tak, to się zgadza, że teraz granica została zamknięta, ale jeden milion już jest tutaj i na pewno nie damy rady ich się pozbyć.
a
a
Dotąd wynosi liczba bezrobotnych około 2,2 mln. No teraz wzrośnie na minimum 3,5 mln. Większość tych ludzi jest do niczego. Malutka cząstka ma w ogóle jakieś wykształcenie. Poza tym kobiety nie pracują. Szacuję, że jedna z dziesięciu jest w ciąży. Setki z tysiąca wzięły ze sobą małe dzieci poniżej szóstego roku życia, wiele z nich jest wyczerpanych i zaniedbanych. Jeżeli tak dalej pójdzie i Niemczy znowu otworzą granicę, wracam do Czech z powrotem. Nikt mnie w tych warunkach nie zatrzyma, nawet za podwójne honorarium jak w domu. W końcu przyjechałem do Niemiec a nie do Afryki czy na Środkowy Wschód.
Mam strach, że jak wrócę, że pewnego dnia także w Czechach tak samo będzie. Jeżeli już Niemcy nie potrafią sobie z tym poradzić, to w Czechach zapanuje totalny chaos. Nikt, kto nie wszedł w kontakt z nimi, może mieć wyobrażenie jakim rodzajem zwierząt oni są, szczególnie ci z Afryki i muzułmanie, co zachowują się z uwagi na religijną przynależność z wyższością wobec naszego personelu.
Dotąd jeszcze nikt z lokalnego personelu nie został zainfekowany, ale przy tak wielu setkach pacjentów jest to tylko kwestia czasu.
W pewnym znanym szpitalu nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, po tym jak przekazali 8 miesięczne dziecko na granicy śmierci, które oni wozili przez trzy miesiące po całej Europie. Dziecko zmarło po dwóch dniach, chociaż otrzymało najlepszą opiekę w najlepszej klinice dziecięcej w Niemczech. [zaatakowany] lekarz musiał być operowany a dwie pielęgniarki wylądowały na stacji intensywnej terapii.
Nikt nie został ukarany! A lokalnej prasie zabroniono o takich przypadkach pisać. O tym wiemy tylko poprzez nasze e-maile.

Pytam więc siebie, gdzie są ci witacze i aktywiści praw człowieka z dworców? Siedzą wygodnie w domach. Wziąłbym ich najchętniej i zaprowadził do szpitala  i to jako opiekunów. Potem do domu uchodźców i to bez policji i bez psów."
za:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-czeskiego-lekarza-ze-szpitala-w-monachium-2015-10

Strony

Skomentuj