Niemal 30% Amerykanów uważa, że Barack Obama jest muzułmaninem

Kategorie: 

Źródło: Internet
Coraz więcej ludzi zaczyna uważać, że Barack Hussein Obama jest w rzeczywistości muzułmaninem i nie urodził się na Hawajach, wbrew temu co zapisane jest w jego akcie urodzenia. Gdy przywódca USA zakończy swoją prezydenturę, być może wyjdą na światło dzienne jakieś nowe dowody potwierdzające tę teorię.

 

Jak wynika z najnowszego badania opinii publicznej, większość Amerykanów jest przekonana że Barack Obama jest protestantem. 39% osób stwierdziło że jest chrześcijaninem (niekoniecznie protestantem). Dokładnie 29% ankietowanych stwierdziło, że obecny prezydent USA jest muzułmaninem. Reszta uważa, że jest katolikiem (4%) lub mormonem (2%). 

 

Jeśli chodzi o podejrzliwości względem jego miejsca urodzenia, 20% osób stwierdziło że Obama urodził się poza Stanami Zjednoczonymi, 9% jest o tym silnie przekonana, natomiast reszta ma tylko takie podejrzenia. Jeszcze zanim miliarder Donald Trump wystartował w kampanii prezydenckiej oświadczył, że Barack Obama urodził się w Afryce.

 

 

Źródło: http://endtimeheadlines.org/2015/09/nearly-a-third-of-americans-believe-obama-is-muslim-not-born-in-u-s/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Jeśli już wybierać sobie

Jeśli już wybierać sobie przywódcę to najlepszego z najlepszych, takiego co najlepiej sobie radzi i najlepiej zarządza przestrzenią jaką ma do dyspozycji a nie jakiegoś podrzutka z innej bajki o którym nikt nic nie wie .. ani skąd się wziął, ani po co on tu, ani co ma w głowie. Obama się nie nadaje na przywódcę, za wysoko zadziera głowę odsłaniając tym samym szyję .. jakby się prosił o jej poderżnięcie. W końcu ktoś to zrobi.

Portret użytkownika Xystos

Baraq'a Kenijski Tatus byl

Baraq'a Kenijski Tatus byl dobrym Muzulmaninem,Babcia i Mama Baraqa
to Zydzi z Kaukazu.
W Judaizmie zydostwo dziedziczy sie po matce,w Mesaizmie zas po ojcu

Jakiego sortu Zydowkami byly Baraqa
Babcia i Mama ?

Czy Malzonka Baraqa i jego corki tez Zydzi ?

Portret użytkownika achiles

Ostatnio Polacy zaczęli

Ostatnio Polacy zaczęli głośniej protestować przeciwko planom budowy w Polsce amerykańskich baz. Po raz kolejny – po awanturze irackiej i afgańskiej – rząd usiłuje wepchnąć Polskę w międzynarodowe kłopoty, nie pytając o zdanie społeczeństwa.
Sondaże wskazują, że większość Polaków opowiada się przeciwko budowie amerykańskich baz w Polsce. Wbrew rządowej propagandzie, nie zapewnią one naszemu krajowi większego bezpieczeństwa, a podwyższą tylko zagrożenie atakami ze strony terrorystów i wrogów USA.
Amerykańskie bazy na terytorium Polski stawiają pod znakiem zapytania suwerenność naszego kraju. Amerykańscy żołnierze nie będą mogli być sądzeni przez polskie sądy, jeśli dopuszczą się przestępstw. Polskie władze nie będą miały wstępu na teren bazy. Stworzenie eksterytorialnych baz oznacza de facto przyzwolenie na ulokowanie w Polsce dowolnego amerykańskiego uzbrojenia, z pociskami nuklearnymi włącznie – nikt bowiem nie będzie miał prawa sprawdzić, jaką broń przetrzymują na naszym terytorium Amerykanie. Ulokowanie baz rakietowych USA w Polsce utrwali nasz wizerunek amerykańskiego “konia” czy też, jak mówią inni, “osła trojańskiego” USA w Europie......

Dalej --> http://bit.ly/1Ocktw9
JESZCZE NIGDZIE JANKESKIE BAZY NIE WYSZŁY, NA DOBRE, DANEMU KRAJOWI W KTÓRYM BYŁY I SĄ LOKOWANE. 

Portret użytkownika achiles

Lekarstwem na dyktatorskie

Lekarstwem na dyktatorskie reżimy w Afryce i Azji miał być transfer demokracji w wydaniu amerykańskim. Ale efekt jest taki, że zamiast lekarstwa zafundowano społeczeństwom tych państw truciznę. Bo czy jest kraj, w którym USA odniosły sukces? Afganistan? Irak? Libia? Syria? Wszędzie narzucanie ustroju, którego nie chciano, bo nie pasował do tamtej rzeczywistości, zakończyło się klęskami. I pomnożeniem wcześniejszych problemów.Tam, gdzie przed wojną ginęły rocznie setki ludzi, dziś ginie tyle dzień w dzień.
A Państwo Islamskie? Wyrosło przecież na pieniądzach i broni dostarczanej przez Zachód, który finansował opozycję antyrządową w Syrii. I teraz ta opozycja, już potężna i uzbrojona po zęby, zwróciła się przeciwko sąsiadom i Zachodowi. Łatwo przyszło zburzenie tego porządku, który choć dyktatorski, ale był. A to, co nastąpiło później, jest nieporównywalną katastrofą humanitarną. No i kto za to odpowiada? Czy burzyciele ponoszą jakieś konsekwencje swojej polityki? Czy granice USA są szturmowane przez tysiące zrozpaczonych uchodźców? ...

Czytaj --> http://www.tygodnikprzeglad.pl/oplakane-skutki-eksportu-demokracji/

Strony

Skomentuj