Nielojalnych arabskich mieszkańców należy ścinać, twierdzi MSZ Izraela

Kategorie: 

Minister spraw zagranicznych Izraela, Avigdor Lieberman - źródło: Michael Thaidigsmann/Creative Commons
W Izraelu zbliżają się wybory parlamentarne. Minister spraw zagranicznych oraz lider partii "Nasz Dom Izrael" Awigdor Lieberman, podczas kampanii wyborczej oświadczył, że arabskich mieszkańców, którzy nie szanują państwa żydowskiego, należy skazać na śmierć.

 

Lieberman powiedział w niedzielę, że każdy kto popiera Izrael, powinien otrzymać wszystko. Jednak każdy, kto "jest przeciwko nam, nie ma nic innego do zrobienia. Musimy podnieść siekierę i odciąć jego głowę, inaczej tutaj nie przetrwamy". Polityk stwierdził również, że arabska społeczność oraz Palestyńczycy, którzy wywieszają flagi nawiązujące do Dnia Nakba, nie należą do państwa żydowskiego.

 

Dzień Nakba (Dzień Katastrofy) jest obchodzony 15 maja i nawiązuje do uzyskania przez Izrael niepodległości. Jak można się domyśleć, Palestyńczycy i Arabowie uznają ten dzień oraz samo utworzenie państwa żydowskiego za tragedię. 15 maja wywieszane są flagi, które upamiętniają tragiczne wydarzenia z przeszłości.

 

Wypowiedź Liebermana została szeroko skomentowana i ostro potępiona. Wskazano również na hipokryzję w jego słowach. Z jednej strony, minister spraw zagranicznych grozi ścinaniem mieszkańców kraju, natomiast z drugiej strony, wzywa cały świat do walki z antysemityzmem.

 

 

Na podstawie: RT.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika jacek

A może dobrze gada, tylko

A może dobrze gada, tylko przyjąć tą receptę na cały świat, Muzełmanin w Europie się nie asymiluje to wyjazd albo topór. Żyd , Niemiec Anglik w Polsce się nie asymiluje = topór. Pójdźmy tą zasadą a Polska będzie wolna. Ale z drugiej strony bez różnorodności to też nic ciekawego. Może jeden ubór, jedna wiara, jeden wódz, cóż tylko charować do końca życia. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Teraz wiesz, dlaczego

Teraz wiesz, dlaczego jesteście znienawidzeni?
powinieneś zacząć się bać...
 Ludzi HomoSapiens jest duuuzo wiecej niż neandertalczyków...
 Wytepiliśmy was wczesniej i tylko wasz Bachomet ocalił wasze niedobitki i zmutował z Homo Sapiens, ale teraz Bachomet zdechł i nic was nie ocali...

Portret użytkownika ajas

Jak mówi Bradley, dziedzictwo

Jak mówi Bradley, dziedzictwo neandertalskie współczesnego narodu żydowskiego wyjaśnia ich problemy nie tylko w związku z prawdziwym narodem Palestyny, lecz także z innymi na tej planecie. Pisze on:
„To niefortunne połączenie wysokiej agresji z tendencją do niestabilności emocjonalnej i histerii, kiedy czują się zdenerwowani lub zagrożeni. . . co jest cały czas, gdy nie mają absolutnej kontroli. I nawet wtedy są aroganccy i zaniepokojeni. Etnicznym symptomem tej chwiejności emocjonalnej jest żydowska skłonność do hipochondrii. Nawet oni nie mogą (jeszcze) kontrolować śmierci. To niefortunne połączenie wysokiej agresji w połączeniu z tendencją do niestabilności emocjonalnej i histerii, okazało się być niebezpieczną i tragiczną sytuacją w dziejach Zachodu. Ich agresja zachęca do ciągłych żydowskich prób kontroli społeczeństw, podczas gdy niestabilność emocjonalna większości Żydów, utrudnia racjonalnie odróżnienie pomiędzy uzasadnioną krytyką społeczną przez ich nie-żydowskich sąsiadów oraz atakami na nich.
Niewrażliwi nawet wobec obiektywnej obawy o nadmierny żydowski wpływ na społeczeństwa, oraz reagujący z histeryczną agresją na każdy taki rzekomy „atak” na ich zachowanie i zarzuty ze strony nie-Żydów by je ograniczyć, Żydzi zawsze prowokowali przemoc wobec samych siebie. A potem, z dużą satysfakcją emocjonalną, czują się ofiarą i przypisują sytuację wrodzonemu „antysemityzmowi” wśród swoich sąsiadów.
 
http://wolna-polska.pl/chazarowie-korzenie-wspolczesnego-zydostwa-film/kontrowersyjna-historia-chazarow

Portret użytkownika ben

 Tak jak każde zło trzeba

 Tak jak każde zło trzeba tępić tak i te  tepić trzeba  a więc radujmy się    że ścierwo ma ochote same się wyrżnąć  rytualnie.A więc wszystkiego najlepszego  na nowej drodze do samozagłady   tak jak było wam to przepowiedziane  tak teraz będzie dokonane .
 Przekaz  z dołu.....
ps... nie spodziewałem się po was  chłopaki 
 wasz...  pan LUCYFER
A  Boga w to nie mieszajcie  bo z nim nie macie nic wspólnego!

Portret użytkownika isabella

Nie mow o kims kogo nie

Nie mow o kims kogo nie znasz, Lucyfer jest synem Boga i to on zginal za ciebie na krzyzu.
Matteusz 6 : 40, 41
40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony.
41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona.
 
 

Strony

Skomentuj