Niebo w Południowej Dakocie stało się dziwnie zielone podczas burzy

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Zanim burza przeszła przez region, 5 lipca, nad Sioux Falls w Dakocie Południowej pojawiło się przerażające zielone niebo. We wtorek, gdy miliony mieszkańców znalazły się na drodze silnych burz, w szczególności w jednym stanie, deszcz i grad spowodowały na niebie apokaliptyczny widok.

Burze przeszły przez Dakotę Południową we wtorek po południu, pozostawiając doniesienia o znacznych opadach, gradzie i wietrze. Najbardziej charakterystyczną cechą surowej pogody była jej wyraźna barwa, przechodząca od typowego ponurego szarego nieba do zielonego odcienia bardziej charakterystycznego dla gogli noktowizyjnych niż dziennych burz z piorunami. Ten odcień pokrywał centrum South Dakota Sioux Falls późnym wieczorem.

Wyjaśniając ostry kontrast kolorów, meteorolodzy amerykańscy wskazują na późne popołudniowe jako źródło tego fenomenu. Burze mają tendencję do pojawiania się późno w ciągu dnia, ponieważ energia słoneczna w ciągu dnia przyczynia się do ich występowania. Jak wiemy, Słońce wydaje się bardziej czerwone pod koniec dnia, gdy zbliża się do horyzontu. Gdy tylko pojawi się światło pod wysokimi chmurami burzowymi, połączenie czerwonego światła słonecznego i niebieskiego światła powoduje, że niebo wypełniają zielone kolory.

Światło pod wysoką chmurą burzową wydaje się niebieskie z powodu rozpraszania przez kropelki wody. Kiedy niebieskie światło oświetla czerwone światło zachodzącego słońca, wydaje się zielone, dlatego niektóre burze mają zielonkawy odcień.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Q

Starając się wyjaśnić

Starając się wyjaśnić dziwaczne zjawisko pogodowe dobrze jest wiedzieć o czym się mówi.. bo tak się składa, że kolor niebieski z czerwonym daje fioletowy a nie "zielony" , który jest połączeniem barwy żółtej z niebieską.

KOLORY 2/5

Portret użytkownika px2195

What makes air particles red

What makes air particles red-orange-yellow gradients by erev/boqer? Photo collection series on my net sites – Rayleigh scattering insufficient to explain almost-daily phenomena visible in the daytime-border sky. BECAUSE GREEN NORMALLY IS MISSING WHEN RAYLEIGH EQUATIONS ARE CONTIGUOUS IN ITS MATH. NATURE. & My English–languaged film collected about 50 Yt-„refined” views to this time.

Portret użytkownika IZA

przestańcie się nawiedzac i

przestańcie się nawiedzac i piszcie wprost: to i inne zjawiska to wynik działania pół eklektromangnetycznych, tworzonych sztucznie przez amerykańskie systemy HAARP na wcześniej zrobione chemtrails. Marzy się wam koniec świata? To niedługo NATO wam zrobi koniec bo Polskę przewidzieli na poligon atomowy a nawasze władze i parlament sprzedały nas już dawno!!!

Portret użytkownika ba

Biblia donosi:

Biblia donosi:

Łukasza 21: 25  „Będą też znaki na słońcu+ i księżycu, i gwiazdach, a na ziemi udręczenie narodów nie znających wyjścia wskutek ryku morza+ i jego wzburzenia,+

26  podczas gdy ludzie będą mdleć ze strachu+ i w oczekiwaniu rzeczy przychodzących na zamieszkaną ziemię;+ bo moce niebios zostaną wstrząśnięte.+ 27  I potem ujrzą Syna Człowieczego+ przychodzącego w obłoku z mocą oraz wielką chwałą.+

Judy 1: 14  O nich też prorokował siódmy w linii od Adama, Henoch,+ gdy powiedział: „Oto przyszedł Jehowa ze swymi świętymi miriadami,+ 15  aby nad wszystkimi dokonać sądu+ i aby wszystkim bezbożnym udowodnić winę w związku ze wszystkimi ich bezbożnymi uczynkami, które bezbożnie popełnili, oraz w związku ze wszystkimi szokującymi rzeczami, które mówili przeciwko niemu bezbożni grzesznicy”.+

Malachiasza 4: 4  „Oto bowiem nadchodzi dzień palący jak piec+ i wszyscy zuchwali oraz wszyscy, którzy popełniali niegodziwość, staną się jak ścierń.+ I pochłonie ich ten nadchodzący dzień — rzekł Jehowa Zastępów — tak iż nie pozostawi im ani korzenia, ani gałęzi.+

Psalm 37:   Złoczyńcy bowiem zostaną wytraceni,+lecz pokładający nadzieję w Jehowie — ci posiądą ziemię.+ ו [Waw] 10  I jeszcze tylko chwilka, a już nie będzie niegodziwca;+i zwrócisz uwagę na jego miejsce, a już go nie będzie.+ 11  Lecz potulni posiądą ziemię+i naprawdę będą się wielce rozkoszować obfitością pokoju.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika Hannto

Promieniowanie kosmiczne

Promieniowanie kosmiczne odziałuje na ziemie od początku jej istnienia jednak atmosfera działa jako swoisty filtr który część przepuszcza a część odbija więc twoja teoria właśnie upadła. Co więcej jeśli atmosfera ziemska nie działa by w ten sposób to życie na ziemi byłoby niemożliwe w jego obecnej formie gdyż promieniowanie kosmiczne jest zabójcze.

Portret użytkownika Q

"Filtr atmosferyczny" nie

"Filtr atmosferyczny" nie może nie działać .. bo mieszanina tlenu z azotem (czyli atmosfera) jest właśnie tym filtrem, dodatkowo ziemię osłania pole magnetyczne, które znaczną część cząstek zatrzymuje daleko od ziemi i nazywamy tą strefę pasami van allena. Gdy jednak wystarczająco szybkie cząstki w dostatecznej ilości zdołają dotrzeć niżej (bliżej powierzchni ziemi) - wtedy widzimy to jako zorzę, czyli świecenie zjonizowanej górnej warstwy atmosfery. Natężenie i kierunek ziemskiego pola magnetycznego możesz na bierząco monitorować - to nic trudnego - i samemu się przekonać czy grozi nam coś czy nie.
Tutaj jest wszystko o promieniowaniu kosmicznym docierającym do ziemi bardzo przystępnie i jasno opisane: https://www.ifj.edu.pl/popularyzacja/do/2002/wyklady/bilski.pdf

Portret użytkownika Trup

już dawno o tym pomyślałem -

już dawno o tym pomyślałem - skażenie atomowe z fukushimy nie zatrzymane od 11 lat a dziennie jest wywalane ponad 400 ton takiego super silnego toksycznego syfu i to wszystko się ulatnia i paruje i idzie oczywiście do góry do atmosfery - a że są to Hot Particle czyli gorące atomy radioaktywne więc bariera ochronna ziemi nie będzie już spełniała swojej roli jak pełniła przed 86 i na dobitkę 2011 rokiem. 

Chemtraile są walone na niebie celowo aby utrzymać nienormalny stan rzeczywistości jak najdłużej się da przed idiotami którzy niczego się nie domyślają... 

Przecież 42'C tydzień temu to normalne i następnego dnia już ledwie 20C to też normalne - a to że zimy normalnej nie ma od paru łądnych lat to też nic takiego - ludzie to w większości idioci i ślepaki!

Czasami na niebie widać takie anomalie chwilowe że nigdy wcześniej takiego czegoś nie było - i ma to właśnie z tym związek - cała prawda wyłazi jak ktoś myśli i już to wszystko wie. 

Bonus:

  1. 2022.07.06 Bacologia Szybkie Wieści… 34 (czytaj opis pod filmem)
    2022.07.06 Bacologia Szybkie Wieści… 34 (czytaj opis pod filmem)

     

  2. PUSTYNIA POLSKA. 6.7.2022r. Środa. Wojciech Olszański, Marcin Osadowski. NPTV 2022r.
    PUSTYNIA POLSKA. 6.7.2022r. Środa. Wojciech Olszański, Marcin Osadowski. NPTV 2022r.

     

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Portret użytkownika ARTUR

Większość ludzi nie rozróżnia

Większość ludzi nie rozróżnia ocieplenia klimatu od schłodzenia klimatu i topnienia lodowców . Klimat się oziębia gdyż atmosfera nie zatrzymuje wystarczającej ilości ciepła aby latem noce były ciepłe . Rzeczy materialne nagrzewają się od promieniowania i są gorące a po ustawieniu w cieniu natychmiast stygną gdyż wszystko w cieniu jest zimne , lodowce natomiast tak jak ostatnio w Alpach eksplodują a nie topią się gdyż promieniowanie nagrzewa je od wewnątrz . Przedtem temperatury łagodnie przechodziły od miejsca nasłonecznionego do zacienionego a obecnie ich rozkład bardziej przypomina rzadką atmosferę niż tzw. gęstą od zanieczyszczeń w ocieplającym się klimacie . Młodzi czytelnicy zapewne wstawią minusy ale może będą czasami się zastanawiać co się dzieje .

Strony

Skomentuj