Na niebie nad Oceanem Indyjskim sfotografowano bardzo dziwne chmury

Kategorie: 

Dziwne chmury nad Oceanem Indyjskim - źródło: satelita obserwacyjny Terra

Te niezwykle dziwnie wyglądające chmury obserwowane są już nie po raz pierwszy. Ewidentnie widać, że kształtuje je jakiś ruch falowy. Nie wiadomo jednak czy to zjawisko naturalne czy też widoczny efekt jakiegoś tajnego programu geoinżynieryjnego.

 

Nietypowe formacje chmur zostały niedawno sfotografowane przez satelitę w okolicy należącej do Kanady Wyspy Księcia Edwarda.  Jednak interesująco zrobiło się, gdy taką samą dziwną grupę chmur zauważono w południowym obszarze Oceanu Indyjskiego. 

 

Nie wiadomo, co może powodować takie zawirowania. Wśród hipotez są zupełnie przyziemne, zakładające, że to zwykle smugi kondensacyjne pozostawiane przez samoloty oraz takie, które zakładają, że jest to efekt działalności słynnego HAARP lub innego wojskowego eksperymentu pogodowego.

 

Powyższy obraz został wykonany 26 marca 2013 przez satelitę Terra, wyposażonego w specjalny spektroradiometr.  Do tej pory nikt nie może odpowiedzieć na pytanie, co widzimy na tym zdjęciu.  Być może jest to efekt pewnego rodzaju "fal grawitacyjnych", które w określonych warunkach czasami tworzą się między wodą a atmosferą.  A może to naprawdę skutek działania HAARP?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Z tym bombowcem to dobre,

Z tym bombowcem to dobre, smuga tworzy się spod śmigieł tych samolotów.Kto napiszę tutaj coś na haarp odrazu dostaję minusy.Dziwna ta stronka się zrobiła sami niedowiarkowie.Ale jakaś chora Nubiru to tak a Haarp to już nie,Hitler w ufo tak Hemistrain -nie.Jedyne mam wytłumaczenie to że mnóstwo trolli tutaj gości.Ja nie oceniam co w kto wierzy czy bierzę pod uwagę.I dawanie minusa czy plusa komuś jest idiotyczne.Bo tylko zniechęca do napisania czegokolwiek.Podobnie jest na WP czy Onetcie.

kolo21

Portret użytkownika kropka

Takie media jak WP czy Onet

Takie media jak WP czy Onet to wiadomo od dawna ze to media rządowe  a wiec cenzura. Poza tym agenci czuwają nad "dobrym" komentarzem. Tu pewnie też są agenci - dezyinformatorzy bo taka ich rola a nasza to właczyć własny rozum.

Portret użytkownika jaa

a tak na marginesie. Ilu

a tak na marginesie. Ilu byłoby zwolenników Haarpa gdyby żyli w czasach gdy kontynenty się formowały, potężne trzęsienia trwały nieprzerwanie latami, potężne wulkany wstrząsały powierzchnią i głębią planety, gdy kawałki skał z kosmosu wielkości państw wbijały się w Ziemię, gdy wiały takie wichry, tornada i huragany o jakich się nawet nikomu teraz nie śniło, gdy wody przelewały się przez kontynenty z prędkością kilkuset kilomterów na godzinę zmiatając wszystko po drodze, gdy z Ziemią zderzył się obiekt wielkości Merkurego wypełniony wodą i móglbym wymienić jeszcze sproo takich gdy. Też wtedy był HAARP? Przeciez Ziemia to pewna struktura, można powiedzieć, że bardzo dynamiczna. A my żyjemy w okresie bardzo, ale to bardzo spokojnym. Wręcz niemal sielankowym.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

jak ludzi można ukształtować

jak ludzi można ukształtować haarp czy tez chemia powagi za niedługo każda chmurka kazdy deszczbędzie nienaturalny, a admin robi swietną robotę bo tylko podsysa w niektórych głowach teorie spiskowe i to mi się naprawdę podoba. 
ps z artykułu "które w określonych warunkach czasami tworzą się między wodą a atmosferą."   co jest pomiędzy wodą a atmosferą?? moze ktoś to wyjaśnić.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

bezprzerwy piszesz na

bezprzerwy piszesz na "okrągło" a jak przychodzi do konkretów to tylko wyzywasz od troli i kłamców nie potrafisz udowodnić poza zdjęciami smug kondensacyjnych nic nie masz ani jednego rzetelnego dowodu.
kiedyś już zadałem ci pytania:
jak powstaje smuga chemiczna czym się niby różni od zwykłej tak od strany chemicznej, fizycznej, meteo,
jak to możliwe że te wszystkie związki mogą się nie spalić w silniku skoro tem spalania paliwa lotniczego wynosi ponad 1000 stopni a aluminium 650 bar 720 topnienie a drobiny spalają się w tem okolo 900 stopni itd 
ilość cząstek kondensacji aby była widoczna smuga - taka za samolotem (wagowo)
i tak wiem że nie odpowiesz bo nie potrafisz, a co więcej ogladałęm wiele filmów i jak padały takie pytania niby ekspertom od chemtrails nigdy nie potrafili na nie odpowiedzieć. nie ma ani jednej odpowiedzi na te pytania. ja nie znalazłęm ale skoro ty jesteś przekonany o istnieniu smug to na tak proste pytania znasz odpowiedzi

Strony

Skomentuj