Niebezpieczne plamy słoneczne mogą zagrozić Ziemi

Kategorie: 

Źródło: NASA/STEREO

Słońce pozbawione plam słonecznych odeszło już do lamusa. NASA oficjalnie ostrzega teraz przed ryzykiem powstania silnych rozbłysków słonecznych, z których cześć może być skierowana w stronę naszej planety.


Zdaniem amerykańskich astrofizyków obecne na tarczy słonecznej plamy mają potencjał nawet do rozbłysków X. Gdyby kilka takich flar wraz z towarzyszącymi im koronalnymi wyrzutami masy dotarło do Ziemi mamy pewne kłopoty związane z telekomunikacją i dostępem do elektryczności.

NASA ostrzega szczególnie przed plamą oznaczą numerem 2151. Jest ona tak rozległa, że może nam towarzyszyć kilka tygodni strasząc konsekwencjami gwałtownych zjawisk solarnych skierowanych w stronę Ziemi. To właśnie z tego regionu dochodziło ostatnio do sporej aktywności.

Równie duży potencjał destrukcji ma grupa plam 2149 i 2150, ale ich konfiguracja magnetyczna nie sprzyja tak bardzo powstawaniu najsilniejszych rozbłysków jak w przypadku plamy 2151.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Odwracanie uwagi od spraw

Odwracanie uwagi od spraw istotnych systemów syjonistycznych, to wypróbowana akcja... Wiekszość obywateli tych krajów ma zniszczony mózg fluorem i aspartanem, przez co łyknie każdą idiotyczna informację, którą się przestraszy..
 Tak działa system.. Ci niepożyteczni idioci nie potrafią skojarzyć faktów, że cała sieć teleinformatyczna działa bez zakłóceń, a więc bajdy o zagrożeniu naszym Słońcem nie docierają do tych przytepionych umysłów jako bajdy...
Ci niepożyteczni idioci nie rozumieją, że doprawdy nie nastąpił szczególny zbieg okoliczności polegający na równoczesnym polepszeniu percepcji instrumentalnej urządzeń obserwacyjnych bliskiego i dalszego kosmosu, z rzeczywistym wzrostem entropi w naszej okolicy i zagrożeniem kataklizmami..
 Niepozyteczni idioci to bardzo niebezpieczna banda idiotów... Światli w mysleniu ludzie bowiem zdani sa na to co ta banda ( a jest liczna) sprawi ogółowi ludzkości swoja głupotą i biernością w działaniu rewolucyjnym...
Obudźcie się niepożyteczni idioci.
Jesteście manipulowani przez ciemne siły pazernych elit, których nawet nie wiecie, że jesteście bezwględną własnością jak psy na pdwórku gospodarza...
 pozdrawiam was... niechętnie...

Portret użytkownika ekscelencja

Słońce to jest dla nas Życie.

Słońce to jest dla nas Życie. Wystarczy przyjrzć się Naturze i to ZOBACZYĆ. Słońce nasyca nasze biopole i jest niezbędne do życia. Wraz z nasyceniem biopola nie tylko lepiej się czujemy ale też jesteśmy nasyceni informacjami. Oczywiście tego nie zauważamy ale olśnienia, rozwiązywanie problemów a także nowe pomysły które rodzą się w naszych umysłach to oddziaływanie promieniowania światłem. Dlatego ja się cieszę z tego przed czym nas się ostrzega. Bo rzeczywiście poszerzanie świadomości nie jest na rękę "władzy". Dlatego zasypuje się niebo i ostrzega przed promieniowaniem. A świadomi tego ludzie niech chociaż znajdą 15 minut w trakcie dnia aby się ponaświetlać. Pod każdym względem jest to pożądane, oczywiście bez przesady. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Przede wszystkim zalecam

Przede wszystkim zalecam bezwględnie aby każdy,  kto odżywia się haotycznie i bez zastanowienia,  poddał się procesom detoksyzacyjnym z produktów chemicznych, które spożywa. Chemia, która jest w was działa kancerogennie, powodując w kontakcie z UV raka skóry i inne dolegliwości.
 Ja jestem pozbawiony chemii w organiźmie i mam całkowita dowolność przebywania na słońcu przez wiele godzin.
 Polecam wszystkim poniższy materiał, który stosujemy w rodzinie od dawna... Jest jeszcze wiele innych. Ja stosuję ten:
https://www.youtube.com/watch?v=7vPionHg0As

Portret użytkownika rucopent

witaj angelus, od wielu

witaj angelus, od wielu miesiecy czytam wszystko na tej stronie ale nie komentowalem nic, widze ze jestes madrym czlowiekiem , wszystko co piszesz to prawda , o systemie o zydach o banksterach o gmo, itd, mam takie samo zdanie na to wszystko co sie dzieje na ziemi, po tym wpisie postanowilem do ciebie napisac, moja zona tez stosuje ta metode dr ashkara, od 2 lat, i caly czas wycieka jej ta limfa, mamy nadzieje ze to pomoze, jest dobre rozwiazanie dla ludzi z guzami, moja zona ma guza na tarczycy , na nerkach i piersiach, i po ostatnim badaniu usg nerki po guzie nie ma sladu jest tylko blizna, czekamy na kolejne badania, jestesmy dobrej mysli. jestemy truci z kazdej strony , w wodzie fluor, w powietrzu hemtrailsy, w jedzeniu gmo i inne badziewia, i wiem ze to robia zydzi, mozemy wymieniac sie spostrzezeniami, doswiadczeniami. pozdrawiam.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pozdrawiam serdecznie i

Pozdrawiam serdecznie i propagujmy gdzie tylko mozna, by załamac zydowski system farmaceutyczny, gdzie ludzi świadomie zabija sie chemioterapią. Rozpad komórek rakowych wskutek chemioterapi jest tak duzy, że chorzy z pewnoscią umrą na niewydolnośc wątroby, która nie jest w stanie przerobić martwych komórek.

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

Jest czas akcji i czas

Jest czas akcji i czas reakcji ,wystarczy popatrzeć na to co się dzieje ,codziennie inne decyzję polityków ,co zatwierdza za chwile odwołują ,tu postraszą za chwile mówią że to zjawisko naturalne i nic nam nie grozi ,budują strach i wątpliwości po to aby ludzie nie odróżniali prawdy od kłamstwa ,aby mogli wcisnąć nam każdą absurdalna rzecz ,a gdy przyjdzie to co postanowione ludzie będą wierzyć im a nie sobie i tym którzy nas ostrzegają ,każdy z nas ma rozum ,serce i swoją drogę w tym absurdalnym systemie ,ważne aby używać wszystkiego co nam dano w naszej pięknej istocie a nie słuchać co mówią w tv lub ci co nami rządzą ,wszystko co potrzebne nam do zrozumienia tych czasów jest w nas ,każdy z nas wybrał ten czas i miejsce do kolejnego wcielenia, dlatego tak dużo z nas poszukuje odpowiedzi po co tu trafiłem ?każdy z nas ma odpowiedz w sobie ,wystarczy po nią sięgnąć a nie zrobi się to samo bez pracy nad sobą ,dookoła nas będzie wiele zła i absurdów ,system będzie się bronił ,ale to od nas zależy czy będziemy w stanie się jednoczyć i niszczyć po kolei zło czy jednak poczekamy aż zrobią to za nas inne istoty tylko ze wtedy nie będziemy mieli prawa narzekać ze nam się nowe nie podoba .Słońce odgrywa wielka rolę w tej transformacji ,jest portalem wielowymiarowym ,dlatego tak wiele statków kolo niego ,jest portalem dla istot bezcielesnych i jest pilnowane jak każdy portal przez istoty energetyczne ,w każdej chwili może zostać odpalone lub wygaszone ,w każdej chwili może zniszczyć systemy telekomunikacyjne na ziemi ,ale czy zniszczenie czegokolwiek na ziemi i mordowanie ludzi spowoduje że nasza wiara wzrośnie ,że zjednoczymy się ? pokazali nam ostatnio w stanach trzęsienie ziemi w którym nikt nie zginął i nikt się nie zdziwił ze było takie straszne i wszyscy przeżyli ,pokazują nam ze mogą wszystko ze mogą nam pomóc tylko ze czas nie działa na naszą korzyść a my nie potrafimy dalej pomoc im tworzyć Energi pozytywnej której tak potrzebują aby posprzątać na tej planecie .im więcej szacunku wzajemnego ,uśmiechu ,wspólnego niszczenia absurdów systemu ,wspólnego pomagania słabszym i chorym ,wspólnej rozmowy z poziomu szacunku tym szybciej wydarzy się to na co czekamy ,inaczej możemy dać Stworcy jeden argument do ręki ,taki jak dali ludzie przed potopem ,mam nadzieje ze uda się nam wspólnie tworzyć dobro ,radość ,szacunek nawet tu na tym portalu ,bo każde słowo ,każda myśl to energia z której korzystamy my i nasi przyjaciele których widzicie kolo słońca .

Strony

Skomentuj