Niebezpieczna pogoda w Polsce - zginęły 4 osoby

Kategorie: 

Źródło: Internet

Przez Polskę przeszedł niebezpieczny front pogodowy. Burze i huraganowy wiatr doprowadziły do bardzo wielu zniszczeń. Niestety dla czterech osób atak ekstremalnej pogody zakończył się śmiercią.

 

Dzisiaj po burzach, ponad 120 tysięcy domostw pozostawało wciąż bez dostępu do elektryczności. W bardzo wielu miejscach doszło do podtopień. Liczne wypadki drogowe spowodowały ogromne korki na drogach.

 

Na skutek niepogody rannych zostało nawet do 28 osób, w tym 5 ratowników działających w trakcie nawałnic. Ofiary śmiertelne to kobieta, która utonęła w wezbranej rzece, jedna osoba w aucie, który na skutek pogody uderzył w drzewo, jedna osoba, na którą wiatr powalił mur, oraz operator dźwigu budowlanego.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika PSH3M3K

Co mają Żydzi czy ćwiczenia

Co mają Żydzi czy ćwiczenia anakonda 2016 do zmian klimatu jakie następowały przez wiele lat ale wszyscy na nie byli głusi? Teraz klimat się tak zmienił że pokazuje co potrafi w rejonach w których nie zdarzały się takie problemy, a mieszając w to politykę czy inne zjawiska paranormalne jest śmieszne i pokazuje waszą inteligencję. Nie byłem na stronie ZnZ bardzo dawno, właśnie z powodu czytania mało inteligentnych komentarzy i widzę że nic się nie zmieniło, taki sam syf intelektualny jak zawsze.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

paranormalny to ty masz

paranormalny to ty masz sposób pojmowania rzeczywistości widzę... Operacje geoklimatyczne odbywają się od lat 70-tych ub. wieku. Słynny front atmosferyczny El-Nino został "wyprodukowany" na Alsce... Widzę, że dużo czytasz ale nic nie kojarzysz..

Ingerencja elit światowych ( Żydów)  w klimat sięgnęła skali globalnej i kosmicznej obecnie "inteligentny do bólu"...

Portret użytkownika ACHILES

TAK GÓRA POSTANOWIŁA POŻEGNAĆ

TAK GÓRA POSTANOWIŁA POŻEGNAĆ ZŁA SIŁY Z ANAKONDY 2016, wszystkie te nawałnice przechodziły dokładnie po terenach szatańskich ćwiczeń, a że " dostało " się zwykłym LUDZIOM i ich mieniu, to tylko i aż pokazuje, jak obojętność Naszych Obywateli, na zło, które Nas otacza, BOLI GÓRĘ I TO NAM SYGNALIZUJE, właśnie w ten, a nie inny jeszcze sposób.

 TO SĄ OSTRZEŻENIA ( dla zwykłych Ludzi, bo ci na szczycie, już nawet ich, nie dostaną, OD GÓRY, za ich kierowanie Naszego Kraju, ku zagładzie ) 

I TAKIE SĄ CORAZ CZĘŚCIEJ OSTATNIMI CZASY !!!

p.s Decyzję o wysłaniu kontyngentu Naszego do " niby walki " z isis, też ogłoszono w czwartek a w piątek przyklepano ( a Naród głuchy, na to co Nam teraz grozi, przed szczytem NATO i dniami młodzieży ). 

Portret użytkownika eva11

przeciez dopiero co pisali

przeciez dopiero co pisali ,ze przestali pryskac...

chyba pochodzimy  z tych samych okolic Angelusie , dlatego wiesz jaka sytuacja panuje na Dolnym Slasku?

u nas tez leje i totalna pizdzica, a naukowcy widza gdzies najgoretsze lata...

Strony

Skomentuj