Nie ma Trumpa, nie ma oglądalności. Amerykańskie media masowo tracą widownię

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Media mainstreamowe atakowały Donalda Trumpa, jak tylko mogły i w wielkim stopniu przyczyniły się do tego, że opuścił on Biały Dom. Jednak to był miecz obosieczny.

Te same media, które hejtowały Trumpa, tak naprawdę swoją oglądalność, czytalność i klikalność, zawdzięczały właśnie jemu, jego wypowiedziom i kontrowersyjnym zachowaniom.

Chciały jego odejścia, bo stanowił pewien problem dla establishmentu, ale dziś płacą za to sporą cenę. Jest nią znaczący spadek widowni ich programów informacyjnych. Trumpa zastąpił nudny do bólu, stetryczały Joe Biden, człowiek bez cienia charyzmy, typowy „strażnik żyrandola”.

Nie organizuje konferencji, nie mówi nic ciekawego i w żaden sposób nie przyciąga uwagi. Oczywiście prezydent USA nie ma być showmanem, ale w wypadku mediów i tego, z czego „żyją”, zupełny brak cech windujących oglądalność, nie może cieszyć szefów tych korporacji.

Z Trumpem przegrywa nawet dotyczący całej Ameryki i świata temat pandemii COVID-19.

Najwięcej straciło CNN, nieco lepiej wygląda sytuacja MSNBC i Fox News, ale i w wypadku tych kanałów doszło do odpływu widzów.

Podobnie jest z największymi tytułami prasowymi. Według danych firmy Comscore, „New York Times” stracił prawie 20 milionów odwiedzających od stycznia do lutego, a „Washington Post” prawie 30 milionów.

Jak widać, w opracowywaniu misternego planu obalenia Donalda Trumpa przy użyciu propagandy, ktoś jednak wykazał się bardzo dużą krótkowzrocznością.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Ostatnio dość mocno

Ostatnio dość mocno "wałkowano" u nas temat strony :"Sok z buraka" i jedna rzecz mnie zastanawia .. Bo ten co ją prowadził chwalił się , że to dzięki tej stronie (i głupotom w niej wypisywanym na konkurencję polityczną) w wyborach na prezydenta Warszawy wygrał trzaskowski rafałek . Jak to zatem jest , że wystarczy napluć na kogoś w internecie aby przegrał wybory ? Kto to wogóle ogląda i dlaczego ludzie wierzą w jakieś dyrdymały z fotomontażem zamiast posłuchać co kto ma do powiedzenia i się zastanowić ??? Dlaczego "ludziom" nie zależy na prawdzie a zadowalają się kłamliwą propagandą i na jej podstawie decydują o losach kraju ? Oczywiście odpowiedź jest jasna bo to nie są ludzie (świadome i rozumne istoty) lecz tempe i głupie bydło , które nie lubi myśleć , analizować , sprawdzać , słuchać ani wiedzieć cokolwiek - im wystarczy , że ktoś inny "wie" i im powie. I teraz skąd to się wzięło ? Niestety winą należy tu obarczyć naszą przeszłość historyczną , bo gdy prawdziwi polacy , odważni , mężni i szlachetni walczyli i ginęli za kraj - czy to podczas zaborów , wojen , komunizmu itd. to ten "gorszy sort" kiblował po komurkach "aby tylko przeczekać" ! A potem z tych genetycznych odpadków musiał siał się na nowo kraj odbudować - to i nie dziwne , że ze słabej mąki ... słabe ciasto ! No a teraz MY , którzy "jakimś cudem" wyrośliśmy ponad poziom tej mierności musimy się z tą chołotą męczyć - to dlatego tak trudno jest "zmienić świat" ! Wniosek z tego jest jeden : tak długo dopuki dobór naturalny będzie polegał na selekcji negatywnej (czyli usuwaniu co lepszych osobników - dobrze jak tylko w cień) tak długo o prawdziwym rozwoju będzie można tylko pisywać tu i tam.

Portret użytkownika baca

no bez kuźwa jaj... pedodżo

no bez kuźwa jaj... pedodżo czy trampek to jedna banda tylko dwie różne strony tego samego szekla, trampek latał na wyspe epszteina, epsztein latał do fidela castro, poniewaz to jedna wielka zboczona rodzina...
nie powiem trochę przybanowali trampka ale nie dlatego że mówił prawdę, bo nie mówił ale tylko po to aby farmazona podlegendować...
bolka też internowano - nic nowego uny nie wymyśliły...
potem bolek się odinternował i obalił system - dokładnie tak jak to bolkowi zaplanowano
teraz trampek się odbanuje na swoim trampkobooku a jego fani będą w końcu mogli się z wrażenia zesrać, kiedy trampek znowu coś podpisze od poliniaków dla żydów Smile

 

Skomentuj