Nie będzie godziny milicyjnej na Sylwestra bo była bezprawna, ale będzie zakaz przemieszczania. Czy politycy mają nas za durniów?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Minister Michał Dworczyk obwieścił dzisiaj, że nie będzie narodowej godziny policyjnej 31 grudnia, ale zapowiedział, że będzie za to narodowy zakaz przemieszczania się. Nie wiadomo jednak jak będzie to interpretować policja i de facto może to oznaczać jedynie zmianę nazewnictwa.

Zapowiedziana jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia Narodowa Kwarantanna rozpoczęła się dzisiaj. Weszła ona przy nieco ponad 3500 pozytywnych testów na koronawirusa. Gdyby zapowiedzi rządu traktować poważnie powinniśmy znaleźć się w żółtej strefie. Tymczasem rozpoczynamy de facto nowy lockdown. Tym razem rząd zostawił w spokoju fryzjerów, ale skupił się na niszczeniu gastronomii, hotelarstwa i turystyki. Zakazano na przykład jazdy na nartach, zamykając stoki!

 

Kulminacją aktualnych obostrzeń, które potrwają do 17 stycznia, miał być Sylwester 31 grudnia. Zapowiadano bezwzględny zakaz poruszania się i mobilizowano policję, aby pilnowania przestrzegania rządowego rozporządzenia. Jednak po licznej krytyce prawników wytykających bezprawność godziny policyjnej, rząd się ugiął i postanowił nazwać tą restrykcje inaczej, aby ponownie nie łamać bezczelnie konstytucji.

 

Premier Mateusz Morawiecki w przypływie bezczelności powiedział, że co prawda godzina policyjna w Sylwestra jest nielegalna, ale nie ma już czasu na jej zalegalizowanie więc to nielegalne prawo pozostaje jako obowiązujące. Teraz okazuje się, ze władza postanowiła ratować sytuację za pomocą semantyki, czyli nazywać pewne stany inaczej obstając przy tym, że nie są tym czym są w rzeczywistości.

 

Gdy ministra Dworczyka zapytano czy policjanci nie będą w ostani dzień roku ścigać obywateli nie odpowiedział w sposób jednoznaczny sugerując, że ewentualna interwencja będzie zależała od oceny sytuacji przez danego funkcjonariusza. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika malina

 

 

 

Milicja obywatelska i Ormo, tylko ludzie glupi dają się nabierać na zmianę etykietki jak towar w środku taki sam.  Neobolszewicy z Pisu  i Milicja.

 

 

 

Portret użytkownika Quark

Chodzić do sklepów , na bazar

Chodzić do sklepów , na bazar i gdzie kto chce lub potrzebuje można kiedy się chce to niby czemu chcą ludziom zakazać wychodzenia w nocy ? Dajcie spokuj OLAĆ ICH ! Nikt nie ma prawa nikomu zabronić wychodzenia z domu kiedy ma ochotę ! Oni dobrze wiedzą ,że jedyne co mają to swoje bezpodstawne PITOLENIE a jedyne co chcą osiągnąć to kontrola przez dyrygowanie . Wirusy są aktywne tak za dnia jak i w nocy ,więc jak ktoś się ma zarazić to się zarazi .. W krajach gdzie gospodarki nie wstrzymywano sytuacja jest podobna jak u nas tyle ,że MY ponieśliśmy duże tego koszty a oni nie.

Portret użytkownika malina

 

 

 

 To nie ma znaczenia że jest bezsensowne. Władza tak chce i ciebie zmusi. Władza ma urzędników sądy i milicję, a sędziowie są dzisiaj tak samo zastraszeni jak lekarze. Każdy chce miec posadę bo bezrobotny milcjant znajdzie robote tylko na budowie deweloperskiej. 

 

 

 

Portret użytkownika inzynier magister

Największa chucpa

Największa chucpa wszechczasów : rozpętano histerię strasząc pandemią i zmieniając jej dotychczasowe znaczenie do tej pory liczyła się liczba zmarłych a nie zakażonych . Zmuszono ludzi do lockdownu niszcząc ich zdrowie i ekonomię, za pieniądze podatnika kupiono niesprawdzone specyfiki błędnie nazwane szczepionkami a teraz za pieniądze tego samego podatnika będą leczyć i wypłacać odszkodowania obywatelom/ofiarom szczepionki, przekonanym nieustającą marketingową propagandą lub zmuszonym do zaszczepienia się.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kwazar

Nie będzie godziny milicyjnej

Nie będzie godziny milicyjnej ? I szkoda ! Z drugiej strony, po co te przekręty w nazewnictwie?  Niby czasy inne a jakby wciąż te same, tylko że DZISIAJ przez POLICYJNEJ !!!  Dlaczego dajemy sie tak robić w BAMBUKUO ? Smile ZAWSZE !

Portret użytkownika inzynier magister

ciekawe czy w TV powiedząże

ciekawe czy w TV powiedzą że zamordowały tą pielęgniarkę służby medycznego reżimu morawy i kaczyńskiego ?!

"Szczepienia te mogą zwiększać ryzyko zachorowania na covid i na inne choroby układu oddechowego, analogicznie jak działają szczepienia grypowe. Można oczekiwać, że zaszczepieni przez wiele miesięcy będą roznosicielami koronawirusów. Zjawisko wzmocnienia wirulencji już zaobserwowano w UK po rozpoczęciu szczepień covidowych." 

to właśnie mamy ujawnione w tym filmie dokumentalnym, tam jest ujawnione że będą roznosić jeszcze więcej wirusa bo tak obmyślili to iluminaci szatna NWO !!! to jest iście szatański plan !

PRAWDA O GENETYCZNYCH SZCZEPIONKACH DNA KTÓRE ZMODYFIKUJA LUDZKOŚĆ I STWORZĄ HYBRYDY LUCYFERIAN

https://www.bitchute.com/video/JYC7nq65aRo7/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj