Nevada City, pierwsze miasto bez chemtrailsów

Kategorie: 

Źródło: nieznane

Wprwoadzone jeszcze przed trzema laty lokalne prawo, uniemożliwiło pozostawianie przez samoloty smug chemicznych nad Nevada City. Miasteczko zadeklarowało, że będzie strefą wolną od pozostawianych celowo przez samoloty smug chemicznych zwanych chemtrails. 

 

Nevada City, stało się pierwszym miastem na świecie które wprowadziło tego typu prawo. Derrick Packard członek partii zielonych powiedział:

To oczywiste że światowa elita próbuje wszystko kontrolować. Musimy pokazać światu, że harcowanie kończy się na Mieście Nevada.  Jeśli masz wpływ na niebo, masz wpływ na życie.

Zapytany o to jak lokalne rozporządzenie mogłoby się odbić w skali globalnej, odpowiedział

– To polega na małych krokach, myśl lokalnie, działaj globalnie.

W razie konieczności za niestosowanie się do przyszłych przepisów, miasto będzie egzekwowało czyste niebo na drodze sądowej. Oczywiście wizja miasteczka pozywającego lini lotnicze za wydzielanie chemtrailsów może się wydawać absurdalna. Jednak inicjatywa jaką w nim rozpoczęto zdecydowanie zasługuje na szacunek.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Romek

Pytanie do moderatorów

Pytanie do moderatorów działających odpłatnie na zlecenie oraz głupio hejtujących prawdziwe wpisy-w komentarzach- 

Spytajcie( zlecajachcych i płacących wam gowniane grosze za wpis) gdzie są smugi nad Polską oraz dlaczego wstrzymane są od początku marca ?

jesli macie odwagę oczywiście ? uważam że nie . Działacie jak baranki podobnie jak znana organizacja zarejestrowana w PL od jednego Żyda który już trzęsie dupką.

ps. Co z was za "Polacy "jeśli działacie z wywrotowcami na szkodę kraju?

Portret użytkownika NoProblemJest

Wcześniej już o tym pisałem -

Wcześniej już o tym pisałem - na niebie coś się dzieje ciekawego. Latają jakieś dziwne świecące kropki. Wczoraj widziałem o zmierzchu jak leciały z zachodu na wschód w jednej linii 22 sztuki w równych ok 15s odstępach. Może było ich więcej bo nie gapię się w niebo cały czas, ale na pewno nie było ich mniej.

Portret użytkownika SurvivorMan

Obserwuję od wczoraj

Obserwuję od wczoraj Flightradar24 i jeszcze nie trafiłem momentu, żeby nad tą dziurą zabitą dechami przelatywał jakiś samolot... Tamtędy przebiega w ogóle jakiś korytarz powietrzny? Mam wrażenie że nie...
Najbliżej są samoloty lecące z Sacramento w kierunku Reno, ale i tak nie lecą nad tym zadupiem... 
O co ten cały szum?

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj