Netflix został oskarżony o promowanie pedofilii

Kategorie: 

Źródło: netflix.com

Platforma streamingowa VoD znana jako Netflix, została poddana zmasowanej krytyce, po tym gdy zaprezentowała swój nowy serial Cuties, o 11 letnich dziewczynkach kręcących zadkami. Widzowie niemal zgodnie uznali, że to przesada, seksualizowanie dzieci i ukryta afirmacja pedofilii.

Film "Mignonnes", czyli "Ślicznotki", a po angielsku "Cuties" wyprodukowano we Francji. Reżyserem jest Sylvain de Zangroniz, a producentem Maïmouna Doucouré.Jest to produkcja nagrodzona przez jury reżyserskie na ostatnim Festiwalu Sundance jako najlepszy dramat międzynarodowy. Dopiero potem zainteresował się nim Netflix, który postanowił dodać film do swojej oferty. 

 

Skandaliczna okazała się kampania promocyjna jaką jeszcze do wczoraj realizował Netflix. Tak jak poniżej wyglądał on we Francji. Ale dla decydentów Netflixa, film o 11 letnich dziewczynkach, które marzą o kręceniu tyłkiem przed facetami powinien mieć inną oprawę.

Zmieniono zatem strategię promocyjną przygotowując coś takiego.

Z opisu pod filmem wynika, że "opowiada historię 11 letniej AMy, która zafascynowała się kręceniem pośladkami i ma nadzieję, że zacznie eksplorować swoją kobiecość sprzeciwiając się rodzinnym tradycjom". Krytycy zarzucili Netflixowi, że promując "Cuties" promuje też seksualizację dzieci. Przedstawiciele Netflixa na wprost zadane pytanie czy wspierają pedofilię odpowiedzieli w bardzo wymijający sposób.

W wielkim skrócie na pytanie do pomocy technicznej Netflixa, dlaczego akceptują seksualizację dzieci? Odpowiedź brzmiała, że dodają zawartość o różnym spektrum z całego świata i zdają sobie sprawę, że niektórzy widzowie nie chcą oglądać takich rzeczy, ale po to mają system ocen i reagują, aby algorytm pokazywał  to co trzeba. Gdy anonimowy subskrybent nie odpuszczał pytając - czy popieracie pedofilię? Proste tak albo nie - odpowiedziano mu w iście salomonowy sposób stwierdzając, źże nie będą tego komentować, ale wierzą w wolność twórców treści i respektują wszystkie religie, kultury i wartości.

 

To jeszcze bardziej rozwścieczyło internautów, którzy bez względu na przynależnlość partyjną zgodnie krytykowali amerykańśką platformę za pójście krok za daleko. Umieszczanie w każdej produkcji Netflixa gejów, czarnoskórych mądralów, transów i innych tego typu wynalazków bolesnej aktualnej rzeczywistości, stało się już obowiązkowe. Wielu subskrybentów przestaje oglądać produkcje oznaczone wielkim czerwonym N, wiedząc z góry czego się spodziewać.Dopisywane od czapy do scenariusza ideologiczne postacie zepsuły już nie jeden film Netflixa. Jednak tu mówimy o dorosłych ludziach a nikt nie każde nikomu płacić pod przymusem Netflixowi, aby oglądać jego produkcje LGBT.

Co innego jednak gdy Netflix zaczyna implementować coś co można nazwać oswajaniem z pedofilią, a tak odebrana została kampania promocyjna do "Cuties". Czy to ostateczny dowód na zepsucie Hollywood? A może to świadczy o tym, że racje mają ci, którzy twierdzą, że zaczyna się od małżeństw homoseksualnych, potem dochodzi adopcja dzieci, a na końcu przychodzi żądanie akceptacji pedofilii, zoofilli i różnych innych "illi", których zwolennicy nagle zapragnęli być uważani za zupełnie normalnych. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Marcos39

Jaka to tam znowu pedofilia.

Jaka to tam znowu pedofilia. To już trzeba być ładnie porytym, żeby podciągać pod pedofilię dzieci w stroju kąpielowym, czy innym odsłaniającym trochę więcej ciała. Niebawem problem zacznie się robić z tego, że rodzice puszczają na plaże dzieci, bo przecież te dzieci są na tej plaży roznegliżowane. Tragedia.

Portret użytkownika Johny200

Mam rozumieć, że tam się

Mam rozumieć, że tam się ruchają, albo masturbują ? Człowieku zejdź na ziemie. Podciąganie wszystkiego pod pedofilie lub seks co najwyżej może wynikać z zaburzeń obserwatora. Ludziom bardzo zaburzonym na tym tle, wszystko kojarzy się z seksem. Są gdzieś granicę absurdu. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Nie w temacie ale ważne.

Nie w temacie ale ważne. Wypowiedź Łukaszenki cyt. "Na zachodniej granicy jest niespokojnie, dźwięczy broń. Odbywa się ingerencja w sprawy wewnętrzne naszego suwerennego kraju" "Ktoś nawet zaciera ręce i przypomina sobie o Kresach Wschodnich, gdzie wszystko, co białoruskie, było zakazane i wypalane rozpalonym żelazem", "sobota i niedziela jeszcze będzie czasem do namysłu - Ale w poniedziałek, niech się nie obrażają". 

Co ma na myśli Łukaszenka twierdząc, że w poniedziałek "niech się nie obrażają"? Z tego co widać po wypowiedziach zarówno polskich przywódców jak i Łukaszenki robi się naprawdę gorąco. Żeby zrozumieć ideologie obecnego konfliktu trzeba wrócić do lat 2016- 2018 kiedy to bardzo często w mediach padał temat "przesmyk suwalski". Dla przykładu

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/przesmyk-suwalski-to-tu-moze-rozpoczac-sie-wojna-miedzy-rosja-a-nato/xcc2yl.amp

Teraz należy przeanalizować mapę przesmyku suwalskiego i zobaczyć kluczowe miasto, które trzeba zdobyć żeby przesmyk zabezpieczyć. Tym miastem jest Grodno.

Łukaszenka swoje wojska przerzucił właśnie do Grodna i okolic gdyż tam w oknach zaczęły się pojawiać masowo polskie flagi. 

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.wp.pl/bialorus-aleksander-lukaszenka-oskarza-chca-odciac-grodno-wywiesili-tam-juz-polskie-flagi-654548041149504...

Nadomiar złego z oficjalnych źródeł wiadomo, że suwalszczyzna, część Litwy i właśnie okolice Grodna to Kuwejt Europy jeśli chodzi o metale ziem rzadkich, srebro i złoto. Jest więc o co walczyć. Narazie wszystko jest jeszcze pod kontrolą jednak w takich miejscach gdzie pod ziemią leży fortuna jest bardzo niestabilnie weźmy dla przykładu Libie lub Kaszmir. Warto się przygotować na najgorsze gdyż ta stabilność właśnie została zachwiana. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika euklides

Grodno było polskie i to jest

Grodno było polskie i to jest fakt, więc ty też nie pie...l sowiecki trolu i nie próbuj wbijać klina między Litwinów (bo Białorusini to tak naprawdę Litwini, posługujący się językiem ruskim - jednym z trzech oficjalnych języków Rzeczpospolitej), a Polaków. Hisoryczna flaga Litwy jest nieprzypadkowo podobna do polskiej, biało-czerowno-biała, podobnie jak godło. Niestety zarząd powierniczy Polin robi wszystko by nie doszło do zjednoczenia praktycznie jednego narodu. Łukaszenkę wystarczyłoby mieć po swojej stronie, bo jak na polityka to porządny chłop.

https://www.youtube.com/watch?v=yNgqNA7HRHc

Pierd....ć sowietów i Kreml!

Strony

Skomentuj