Nazistowskie emblematy na hełmach ukraińskich żołnierzy

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Zachodnia propaganda, której jesteśmy poddawani twierdziła dotychczas konsekwentnie, że jakiekolwiek twierdzenia propagandy rosyjskiej jakoby separatyści na wschodzie Ukrainy walczyli z nazistami, jest oburzające i niezgodne z prawdą. Teraz powoli wychodzi na jaw, że w rzeczywistości może być inaczej.

 

Oczywiście nazywanie całej armii ukraińskiej nazistowską, jest nadużyciem, ale gdy weźmiemy pod uwagę bataliony ochotnicze sytuacja nie jest już tak jednoznaczna.

Dziennikarze norweskiej telewizji TV2 nagrywali reportaż o ochotniczym batalionie Azow. Zapytali oni ich rzecznika wprost, czy żołnierze mają faszystowskie przekonania. W odpowiedzi usłyszeli, że absolutnie nie i są oni jedynie ukraińskimi nacjonalistami. Po kilku chwilach udało im się nagrać żołnierzy z runami SS na hełmach.

Żołnierze identyfikujący się ze swoimi przodkami walczącymi w SS Galizien zachowują się na froncie bardzo podobnie do swoich dziadków. Pojawia się coraz więcej doniesień o bandyckich zachowaniach żołnierzy batalionów takich jak Ajdar, które "wyzwalały" miejscową ludność. Bardzo zdecydowanie wypowiedziała się na ten temat organizacja Amnesty International. Według najnowszych doniesień żołnierze ukraińscy dopuszczają się licznych grabieży, trudnią się porwaniami dla okupu i dokonują egzekucji.

To zaiste zdumiewające, że nasze media, tak gorliwie tropiące przypadki rzekomego „faszyzmu” w Polsce, nagle nie dostrzegają jego ewidentnych przejawów na Ukrainie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika tdzynek

ty to jednak inny jestes.

ty to jednak inny jestes. korwin i onr maja cos wspólnego z hitlerowcami? no daj pan spokój! mam do ciebie pytanie pomocnicze abys sie naprostował.  hitler miał partje socjalistyczna ? i ostatnie pytanie (mam nadzieje, ze sie niezmeczyłes mysleniem) czy skrajna prawica jest za socjalizmem ? wtedy moze dojdziesz do wniosku, ze lewicy jest blizej do takich emblematów.

Portret użytkownika dąb

Po pierwsze , przestańcie

Po pierwsze , przestańcie nieuki jedne określać prawicę faszyzmem . Faszyzm pochodzi z Włoch jako ruch lewicowy , tak samo jak hitleryzm pochodzi z Niemiec i też jest ruchem lewicowym.  Równie dobrze admin możesz wkleić znak polskiego rodła obok znaku SS jako dowód na współdziałanie z Niemcami . W pokazanych oznaczeniach ukraińskich jest duża różnica , taka jak dla nas Orzeł w Koronie i orzełek bez korony noszone na czapkach polskich żołnierzy - a jaka diametralna różnica w poglądach. Adminie jak masz takie podejście do faktów to i możesz pisać artykuły że fekalia żołnierzy ukraińskich są takie same jak hitlerowców. A czy słyszałeś wypowiedzi separatystów jak rozstrzeliwali na początku działań jeńców , szczególenie dwóch oficerów wywiadu ukraińskiego ? A sprawa kilkuset żołnierzy  ukraińskich pojmanych przez ruskich (na terenie Ukrainy- czy do twojej głowy to dociera kto jest agresorem) o których Kijów powiedział że ujawni prawdę ale już po dziłaniach bo informacje są zbyt drastyczne . Adminie , zacznij bazować nie na wymysłach i science fiction ale na historii , którą też można zaciemniać , ale miliony ludzi zagłodzonych , miliony ludzi umierających w katorżniczej pracy na Syberii - tego się nie da ukryć. Poczytaj sobie o zbrodniach na jeńcach polskich w 1920r. jak zakopywali ruscy ich żywcem ,albo , przecież słyszałeś o czeczeńskim okrągłym stole .  Żal mi cię , bo zachowujesz się jak dziecko które rwie się  do stada lwów bo chce pogłaskać kotka. No , chyba że jesteś ruskim jako 5ta kolumna - no to cię rozumiem.  To rosja , którą tak bronisz jako ochronę przed judaizmem (wice przewodniczący Dumy Rosjii Żylinowski Smile jest tego dowodem) ma doktrynę pierwszego uderzenia atomowego. Zapomniałeś kłamstwa Moskwy o Smoleńsku (jednym i drugim)?

Portret użytkownika arli

Co ty pieprzysz czlowieku !

Co ty pieprzysz czlowieku ! Qura obronca banderowskiego scierwa sie znalazl ! Zapieprzaj na frat wschodni niech ci cholera dupe przesitkuja, a nie piszesz na polskich stronach propagandy banderowskie ! Qur..a poczytaj sobie program "prawego sektora" wzglendem Polski, wrazie gdyby udalo im sie wygrac, a potem klapaj dziobem ! 
Co do swastyki Slowianskiej i hitleroskiej to jestes ciemny jak ten osiol w oslej lawce, a krytykujesz jakbys wszystkie roumy pozjadal ! Swastyka III Rzeszy byla obrocona o 45 stopni, w odroznieniu od swatstyki Swaroga !
No ale czego mozna sie spodziewac po takim obronu potomkow banderowskiej SS Galicji ! Dzieki takim jak ty Polska jest na pierwszej lini do wyeliminowania jej jako kraju podjudzajacego do wojny, nawet raport ONZ to potwierdza !
Jak nisko mozna upasc by tak zawziecie bronic banderowskich mordecow i obecnych ich protoplastow, ktorzy jeszcze niedawno wypisywali hasla :
"Nie Ukraina ma prosić o wybaczenie za działania UPA, która broniła ukraińskiej ludności, a Polska za działania swoich oddziałów" ???!!!!  
Takich obroncow banderowskiej Ukrainy powinno sie pod sad stawiac, jako maciciele, podjudzacze do wojny i zagrozenie dla wolnej Polski ! 
Nikt nie cierpi Rosji, ale trzeba miec powalone w lepetynie, zeby narazac bezpieczenstwo Polski i Polakow dla banderowcow, bo tego zada bankrut swiatowy Uzrael ! !
Trzymac gebe na kludke i lapy precz od banderowskiej Ukrainy, tak jak robia to Wegrzy !
 

Portret użytkownika djrutek

Dopóki nie wybuchł ten

Dopóki nie wybuchł ten konflikt między ''wschodem'' a ''zachodem'' rosyjskie źródła można było traktować jako wbrew pozorom żetelne, tj. zmiany w środowisku, jakieś zjawiskowe fenomeny. Ale teraz gdy admin zaczyna posiłkować się niusami rosyjskimi ze sfery polityki wszystko zaczyna się je**ć. Sens ZnZ zmienia się na zmianygeopolityczne albo zmiany w Europie. Zamiast informować wyraża swoją opinię, wg. mnie (jak przystało na dziennikarza, lub chociażby dostawcę niusów) powinien porównać obydwie strony i resztę interpretacji zostawić użytkownikom.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Własnie o Tobie, bezosobowo

Własnie o Tobie, bezosobowo miałem napisac miłosniku lochy Merkel... Jak myslisz...? Kto inspiruje i popiera  nazistów ukraińskich z tymi emblematami? Tylko nie pitol mi tu o "Propaganda i kompletne BZDURY !!!" bo to prawda. I to prawda w wielu innych mediach oraz z prywatnych doniesień...
 W taki własnie sposób faszystka Merkel w białych demokratycznych rękawiczkach kontynuuje Main Kampf, kosztem  Polaków, których skazała rękami herr thuska i jego bandy na rzeź... miejmy tylko nadzieję, że Putin selektywnie wykonczy tą bandę a Polaków otwartych na Rosje oszczędzi... ale to złudna nadzieja...
 Mówie ci upoarcie... Gówno wiesz i lepiej zaczynac przecierac zapuchnięte od czytania bzdur oczka...

Portret użytkownika arli

Angelus Maximus

Angelus Maximus Rex, - Nareszcie trzezwe myslenie ktos przedstawia !
Nie mam pojecia co tymi ludzmi kieruje, aby bronic nazistow Ukrainskich !? 
Tak glebiej sie zastanowic, to w Polsce jest od cholery i ciut ciut Ukraincow potomkow UPA, wiec maloprawdopodobne aby Polak z krwi i kosci, z dziada pradziada narazala sie Rosji w imie mordercow Polakow i potomkow banderowskich nazistow ! 
Smiem watpic aby pochlebne i obronne komentarze pod adresem bandrowcow pisali Polacy ! Raczej sa to Ukraincy mieszkajacy w Polsce od czasow II wojyn swiatowej. 
 

Strony

Skomentuj