Nawet 167 milionów ludzi może mieć powikłania po szczepieniu przeciw COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rozpoczęła się już zmasowana globalna akcja szczepień na COVID-19. Pojawiły się też pierwsze wnioski i raporty oceniające bezpieczeństwo szczepionek.

 

Dr Vernon Coleman zbadał temat bezpieczeństwa szczepionek i przeanalizował ile osób z dotychczas zaszczepionych odczuwa silne negatywne odczyny poszczepienne. Próba badawcza wynosi 112 807 osób, które już przyjęły pierwszą dawkę szczepionki.

 

Spośród nich 3150 osób nie jest zdolna do wykonywania codziennych obowiązków, nie jest w stanie pracować i wymaga intensywnej opieki medycznej. Jest to zatem 2,79% wszystkich branych pod uwagę zaszczepionych.Jeśli pierwszą dawkę szczepionki zgodzi się przyjąć (lub zostanie zmuszonych do przyjęcia) 6 miliardów ludzi na całym świecie i utrzyma się odsetek poszkodowanych wynoszący 2,79%, to liczba osób niezdolnych do normalnego funkcjonowania w post-pandemicznym świecie będzie wynosiła około 167 milionów osób. Jest więc to liczba ponad dwa razy przekraczająca oficjalną liczbę osób, które do tej pory zachorowały na COVID-19, a jest ich niecałe 80 milionów.

 

Oczywiście dane te mogą się zmienić na plus, ale i na minus. Wszystko zależy od tego ile osób przyjmie szczepionkę, czy nowe mutacje koronawirusa będą na nią odporne, czy skutki uboczne nie zwiększą się z czasem i czy nie będą potęgowane po przyjęciu drugiej dawki.

 

Źródło:

https://wakeupsheeple.net/news-about-the-covid-19-vaccine-dr-vernon-coleman/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dr_vernon_coleman_alarmuje,p1558978449

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

Portret użytkownika Lol

Pisaliście ostatnio artykuł o

Pisaliście ostatnio artykuł o tym, ze w którymś czasopiśmie naukowym został umieszczony fałszywy raport o czymś (nie pamietam dokładnie o czym). Sami zaś powołujecie się na Vernona Colemana, który po pierwsze nie jest doktorem nauk medycznych, a jedynie blogerem i doktorem nauk humanistycznych (sic!) oraz piewca teorii spiskowych. Zmieńcie nazwę strony na teoriespiskowe.prv.pl, bo jedynie wywołujące niepotrzebny strach w ludziach. Przez wasze artykuły  wywołujące tylko rosnąca psychozę u ludzi. Nie pozdrawiam, nie wracam na wasza stronę. Widziałem po wcześniejszych komentarzach, ze nie tylko ja przestałem brać tę stronę na poważnie.

Portret użytkownika Ezekiel 2517

nanochipy / nanoroboty - mogą

nanochipy / nanoroboty - mogą być w szczepionkach

https://www.youtube.com/watch?v=az89yetHpt8

najpierw szczepionki, potem chip w rękę...
już go reklamują

https://www.youtube.com/watch?v=lJCWAGWqA14

Ap. 13:16 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Ap. 16: 2 I poszedł pierwszy,
i wylał swą czaszę na ziemię.
A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach1,
co mają znamię Bestii,
i na tych, co wielbią jej obraz.

Portret użytkownika Mojeimię44

JaToJa jeśli po 5 dniach od

JaToJa jeśli po 5 dniach od szczepienia prawie 3% ludzi nie nadaje się już do życia to co będzie po miesiącu? Co będzie po roku? A co po 2-3 latach? Wtedy 30% ludzi zaszczepionych już nie będzie nadawać się do życia a pozostali będą wymagać zmożonej opieki. KATASTROFA. Skutki uboczne szczepień najczęściej wychodzą po 2-3 latach. Jednak już na wiosnę po 3 -4 miesiącach pierwsi zaszczepieni zaczną umierać a wtedy będą mówić, że wirus zmutował i jest bardziej agresywny i zabójczy. To się by zgadzało z tym planem. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika kolo21

Gwarantowany dochód to ja idę

Gwarantowany dochód to ja idę na to. Czyli czy sie stoi czy się leży 5 tysiecy się należy?  Tak 5 tysiecy ale lat do odsiadki za długi w lichwiarskim systemie ratalnym. Nie wiem jak w innych krajach ale poluchy z gardeł sobie nie dadzą wyrwać swoich majątków. Będą musieli po ich trupach je zdobyć a Covid 2 świetnie nada się do tego.

kolo21

Portret użytkownika maggi

 

 

 

 Stul pysk płatny trolu.  Gdyby szczypienia miały być całkowicie dobrowolne nikt nie robiłby problemu. 

Problem jest w tym że pod przymusem chcą zaszczepić społeczeństwo kombinacją wirusa Hiv. I większości ludzi w tym  mnie nie uda sie przed tym obronić.  Nie da się uciec z tego obozu koncentracyjnego do którego powrócił doktor Mengele i SS.

 

 

 

Strony

Skomentuj