Nawałnica wywołała powódź w Warszawie

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Tak jak kilka dni temu podkarpackie Jasło tak dzisiaj zalana została stolica naszego kraju, Warszawa. Nadeszła burza z anormalnie dużym opadem i dosłownie zatopiła ulice miasta. W sieciach społęcznościowych pojawia się bardzo wiele nagrań przedstawiających skalę tej nagłej powodzi. Zalana została jedna stacja metra.

 

Zalało główne arterie komunikacyjne Warszawym jak Wisłostrada. Ale woda stała na wielu ulicach. Skutecznie utrudniło to ruch na drogach i wygenerowało gigantyczne korki. Wiele samochodów utknęło na drogach i zostało zalanych. Podtopione zostało bardzo wiele budynków. Strażacy wypompowują wodę z zalanych piwnic.

 

Sama ulewa była bardzo intensywna i trwała zaledwie kilkanaście minut. Opad był jednak tak znaczny, że szybko kanalizacja została przeciążona i studzienki wybijały przez kumulującą się wodę.Plac Trzech Krzyży wyglądał jak rzeka. Niektórzy kierowcy ryzykowali i próbowali przejechać brodząc w wodzie. Niektórzy Warszawiacy z przekąsem żartowali, że stolica zmieniła się w Wenecję

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Ekstra! Sworzyło miejsca

Ekstra! Sworzyło miejsca pracy. Przecież o to chodzi poliniaki żeby była praca nie? Po co budować równie bezsensowne lotnisko jak miejsca pracy można stworzyć zalewając regularnie Warszawę.

Portret użytkownika wacek

Główny szejk-król z ZEA

Główny szejk-król z ZEA wyznaczył nagrodę PÓŁ MILIARDA dolarów dla naukowców, którzy sprawią że do jego pałacu na pustyni napłynie więcej chłodnego powietrza z północy i napłynie więcej deszczu. Po taką wspaniałą nagrodę stawiło setki gebelsów i doktorów mengele z całego świata. To co się wyrabia z pogodą jest potwierdzeniem, że szejk jednak komuś wypłacił zapowiedzianą nagrodę.

Portret użytkownika Quark

To nie słyszałeś co

To nie słyszałeś co powiedział ?  " Po to są te wybory ,żeby nie było takich pytań " -  to są jego słowa ! I tak jak Schetyna zapowiadał ,że po wygranej zlikwiduje CBA (żeby już nikt nikomu na łapy nie patrzył ile i komu daje pod stołem) tak Trzaskowski ograżał się ,że zlikwiduje TVP info "spieszcie się zadawać pytania - póki możecie .." to również jego tekst. A i tak dostał 30% głosów co tylko pokazuje ile jest jeszcze na wisłą idiotów !

Strony

Skomentuj