Naukowiec twierdzi, że NASA znajdzie obcych w ciągu następnych 5 lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według specjalisty Pentagonu do spraw UFO, Nicka Pope'a, naukowcy z NASA wykryją przedstawicieli obcej cywilizacji w ciągu następnych 5 lat. Ekspert uważa, że agencja kosmiczna jest na dobrej drodze do spełnienia tego zadania.

 

Nick Pope, wcześniej na zamówienie amerykańskiego rządu analizował wszystkie przypadki UFO, pracował w Ministerstwie Obrony USA. Jego zdaniem NASA znajdzie obcych w ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu lat. 

Naukowcy z amerykańskiej agencji kosmicznej nie zaprzeczają jego twierdzeniom i wręcz dodają, że jest to bardzo prawdopodobne, aby znaleźć obecność obcych mikroorganizmów lub roślin gdzieś w Układzie Słonecznym. 

 

Nawet takie odkrycie prymitywnego życia pozaziemskiego może być prawdziwym przełomem we współczesnej nauce. Gdyby udało się odkryć inteligentne życie pozaziemskie, skutki takiego zdarzenia mogą być trudne do wyobrażenia.

 

Ostatnio kilkunastu znanych naukowców wezwało NASA do poszukiwania pozaziemskich sygnałów biologicznych we wszystkich jej przyszłych misjach kosmicznych. Nasze możliwości poznawcze są jednak ograniczone do Układu Słonecznego. 

 

Eksperci spodziewają się, że życie może istnieć na księżycach Jowisza i Saturna. Trwają już prace nad misjami kosmicznymi z automatycznymi sondami, które będą miały za zadanie zweryfikować czy w podlodowych oceanach na Europie czy Enceladusie, nie znajdują się ślady życia biologicznego.

Enceladus - Źródło: NASA

Przełomem w poszukiwaniu życia we Wszechświecie może być również uruchomienie na orbicie nowego teleskopu kosmicznego JWST. Jego możliwości będą tak duże, że można się spodziewać zdjęć planet! Dzięki niemu uda się też badać skład chemiczny atmosfer planet pozasłonecznych, dzięki analizom ich widma. Być może naukowcom uda się w ten sposób odkryć egzoplanety z życiem biologicznym.

 

Jak przyznaje Nick Pope, obecnie trwa skanowanie wszechświata pod kątem odnalezienia oznak sztucznej obcej technologii. Jako jednego z kandydatów dla takich manifestacji uważa się zjawisko zwane FRB, czyli szybki rozbłysk radiowy. Astrofizycy nie wiedzą jak powstają tak dziwne i ogromne emisje promieniowania elektromagnetycznego. Jedna z hipotez zakłada, że to ślady podróży międzygwiezdnych przeprowadzanych przez obcą cywilizację.

Obsesyjne poszukiwanie obcych cywilizacji może być jednak niebezpieczne. Nie brakuje opinii, że napotkanie się na inną rozwiniętą cywilizację mogłoby się skończyć podbojem Ziemi i katastrofą dla ludzkości. Dlatego od początku byli krytycy pomysłu wysyłania w kosmos sond Pionier, które zawierają na pokładzie zestaw podstawowych informacji o naszej planecie w tym jej koordynaty w przestrzeni.

Ludzie od zawsze zadawali sobie pytanie czy są sami we wszechświecie. Jego ogrom i mnogość galaktyk, gwiazd i planet, każde podejrzewać, że kosmos powinien tętnić życiem, ale ogromne odległości między systemami gwiezdnymi powodują, że kontakt dwóch obcych cywilizacji, wydaje się czymś bardzo trudnym, o ile nie niemożliwym.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika n..

Są na dobrej drodze do

Są na dobrej drodze do spełnienia "tego zadania"?
Ktoś zlecił, dobrze zapłacił, a teraz wymaga, aby najzabawniejsza agencja symulacji artystycznych w ciągu max 5 lat spełniła to zadanie, dostarczając dowodów istnienia przedstawicieli obcych, bardziej rozwiniętych cywilizacji?

Czyżby legendarni "wtajemniczeni-oświeceni", którzy podobno kurczowo trzymają całą władzę nad światem zaczęli panikować, bo czas ich goni?
Podobno są "nieśmiertelni", mają zapewnione przeszczepy i mózgi w cyborgach? A dawców chyba nie brakuje, skoro  codziennie, bez śladu znikają ludzie? A może panikują, bo "przybliżyło się Królestwo Boże"?

Czas "ojca kłamstwa" się już kończy, więc potwornie im zależy, żeby przed upadkiem tego systemu, większość ludzi zdążyła uwierzyć w te bajki, że "obcy" istnieją, odwiedzali nas już w przeszłości, a co najważniejsze: że to właśnie oni "zasiali" życie na Ziemi, więc są naszymi bogami!

Przecież nie każdy ma świadomość, że widywane UFO to "tylko" niezidentyfikowane pojazdy eksperymentalne i broń nowej generacji, lub zupełnie naturalne zjawiska.
Owszem, może istnieją "zeznania uprowadzonych przez kosmitów", ale moim zdaniem, wyjaśnienia tych opowiadań należy szukać w niezbadanych obszarach skomplikowanej natury ludzkiej, bądź też w potrzebach psychicznych, lub tych religijnych, bo ludzie pragną zgłębić tę sprawę i uwierzyć w nią z "religijną żarliwością"!
Chcemy doznawać uczucia, że nie jesteśmy sami, że chronią nas jakieś siły opiekuńcze, lecz niektóre opisane "przeżycia" związane z UFO mają chyba więcej wspólnego z okultyzmem niż z nauką! Niestety, ale chyba niektórzy "uczeni" już są gorliwymi wyznawcami tej nowej "wiary"?

No ale, jak ktoś przez całe życie wierzył w teorię ewolucji (która okazała się kompletnym kłamstwem, bo wszystkie dowody naukowe wskazują, że życie na Ziemi nie mogło powstać samorzutnie), to teraz pozostało mu już tylko wierzyć, że "życie dotarło z przestrzeni pozaziemskiej, zasiali je kosmici, wysyłając rakiety z ładunkiem prymitywnych bakterii"!
(ktoś nawet sugerował, iż życie rozwinęło się samo, ze śmieci, które pozostawili goście z kosmosu, jacy dawno, dawno temu odwiedzili naszą planetę...)
Inni wyciągnęli różne wnioski z faktu, że w przestrzeni kosmicznej znaleziono proste cząsteczki organiczne. Ale czy to wystarczający dowód na potwierdzenie przypadkowego powstania życia? Przecież cząstkę organiczną od żywej komórki dzieli niewyobrażalna przepaść, a sam sklep z żelaznymi śróbkami nie jest dowodem, że "przez przypadek" samoistnie zbudował się tam samochód!

Do ludzi, którzy utrzymują, że widzieli UFO, albo jego pozaziemskich pasażerów, mogą nawet należeć nasi znajomi, sprawiający wrażenie zupełnie normalnych i godnych zaufania...
Zwłaszcza w Stanach, jak grzyby po deszczu pojawiają się osoby przekonane, iż są przybyszami spoza Ziemi przebywającymi w ludzkich ciałach! Niektórzy wierzą, że kosmici wykorzystują UFO między innymi do zbierania i przechowywania okazów roślin i zwierząt albo że chcą na swych statkach ewakuować miliony mieszkańców naszej planety przed grożącym jej zniszczeniem! Wierzą, że po tej wielkiej zagładzie ludzie zostaną ponownie osadzeni na Ziemi i nastanie „Nowy Porządek”.
Pewien młody człowiek ze stanu Kolorado w USA z całą powagą oznajmił: "Ja i moi przyjaciele czekamy, aż nasi kosmiczni przodkowie nas stąd teleportują”.
Inne utrzymują, że swobodnie zasięgają Jego rad w sprawie niesienia pomocy ludzkości!

Ale czy prawdziwy Bóg Jehowa posługuje się przybyszami z innych planet, by "uratować rodzaj ludzki przed nadciągającą ogólnoświatową katastrofą"?
Na początku dziejów człowieka Bóg porozumiewał się z ludźmi. W sprawozdaniu biblijnym opisano Jego rozmowy między innymi z Adamem i Ewą, Noem czy Abrahamem (1 Mojżeszowa 3:8-10; 6:13; 15:1).
Bóg kierował spisaniem Biblii, objawiając swą wolę przez sny, głosy i wizje. Ale czy po skompletowaniu tej Księgi dalej istniała potrzeba, żeby niebiosa bezpośrednio komunikowały się z ludźmi? Nie, ponieważ Pismo Święte spisano po to, „aby człowiek Boży był w pełni umiejętny, całkowicie wyposażony do wszelkiego dobrego dzieła” (2 Tymoteusza 3:17). Oznajmia ono, że w tych ciężkich czasach należy się kierować spisanym Słowem Bożym. Czy są jakiekolwiek podstawy, by sądzić, iż Bóg mimo to udziela bezpośrednich informacji lub specjalnych wskazówek przez jakiegoś pozaziemskiego wysłannika? Nie, ponieważ apostoł Paweł oświadczył: „Choćbyśmy nawet my albo choćby anioł z nieba oznajmił wam jako dobrą nowinę coś poza tym, co wam oznajmiliśmy jako dobrą nowinę, niech będzie przeklęty” (Galatów 1:8).

Wprawdzie wypowiedzi rzekomych kosmitów zdają się harmonizować z proroctwami biblijnymi zapowiadającymi, że na Ziemi "wkrótce nastąpi kataklizm", który pociągnie za sobą radykalne zmiany, sugerują jednak, iż ludzie zostaną ocaleni dzięki "jakimś ufoludkom", dziwnym stworzeniom.
Oczywiście Biblia nie nawołuje ludzi do szukania schronienia na pozaziemskim statku kosmicznym czy w jakimkolwiek innym miejscu. Wyjaśnia, że ochronę zapewni ludziom, zwłaszcza tym prawym i bogobojnym, jedynie Jezus Chrystus, nasz Zbawiciel.
Dlatego coraz więcej ludzi na świecie świadomie przybliża się do Jehowy i jego Syna, oraz usymbolizowuje swoją wiarę  chrztem wodnym! (Psalm 91:7; Mateusza 28:19, 20; Jana 17:3). Jezus zaś powiedział, że „kto wytrwa do końca, ten zostanie wybawiony” (Mateusza 24:13). W Biblii podkreślono, że do przeżycia potrzebna jest duchowa więź z Bogiem.

 NASA spełniając zlecone zadanie nie pomoże ludziom w znalezieniu ocalenia, a ich rzekome "dowody" o „pozaziemskich istotach” odwrócą uwagę ludzkości od rzeczywistych wymagań Boga, których spełnianie zapewnia wieczną pomyślność.
Oni próbują kłamstwem odciągnąć ludzi od ocalenia zgotowanego przez Boga, ponieważ przygotowują fałszywe dowody istnienia "innych bogów"!

Ponadto badacze UFO, zajmują się też często naukami społecznymi, włączają do swych prac badania porównawcze zmór, duchów, upiorów, widziadeł, wizji religijnych oraz tego, co się uważa za demony. A wiele osób podających się za kosmitów w ludzkiej postaci twierdziło, że do podróżowania właściwie nie potrzebowali statków kosmicznych, ponieważ "istoty pozaziemskie mogą się poruszać w sposób niewidzialny bez pojazdu kosmicznego i materializować się w dowolnym miejscu na ziemi" (???)

Biblia ostrzega, że szatanowi i jego demonom zależy na wprowadzeniu ludzi w błąd. Wykorzystują ich rozpacz i poczucie beznadziejności, podsuwając im atrakcyjne, lecz fałszywe rozwiązania (2 Koryntian 11:14). Dlatego Pismo Święte uprzedza: "W późniejszych czasach niektórzy odpadną od wiary, zwracając uwagę na zwodnicze natchnione wypowiedzi oraz nauki demonów” (1 Tymoteusza 4:1).
Kto zamiast Słowa Bożego trzyma się wskazówek "istot pozaziemskich”, popełnia w tych krytycznych czasach straszliwy błąd, który nieuchronnie sprowadzi go na manowce!

Portret użytkownika Dlojzy

Kosmici, meteoryty, podróże w

Kosmici, meteoryty, podróże w czasie, reptilianie, bogi, demony, pola wszelkiej informacji, telepatia, leki na wszelkie choroby, uduchowienia, przekazy od bogów/jasnowidzów, fascynacjje wiarą i przekonaniami, cudowne diety, wieloświaty, obce inteligencje, ufo, dobre rady, oczekiwania na cud, filozofowanie i fascynacje ludźmi mającymi "to coś" itd itp. już już już! Już za momencik - na wyciągnięcie ręki! Tylko trzeba jeszcze chwilkę poczekać, jeszcze się wysilić, więcej pomedytować, więcej pomodlić, a może bardziej się skoncentrować ....a może mniej...
I tak od wieków szczurom w labiryncie podstawia się pod ryj kolejne złudzenia, żeby wybiegały swoje kilometry, a nie leżały po kątach.
O, takiego znajdą, a nie jakieś życie. I to jeszcze inteligentne Biggrin

Portret użytkownika szach90

Cześć

Cześć

Nie ma takiego czegość jak obcy ludzie, zielone ludki. Na dobrą sprawę onii nie chca się z nami kontaktować. Pan Bóg stworzył na pewno nie tylko nas,ale to są ludzie, którzy nie chcą się z nami kontaktować.Jak ktoś się modli to aniołowie stróżowie  mogą przybrać postać ludzką. Generalne może być tak ,że sami jesteśmy w komosie, a Ci ludzie ,którzy gdzieś są to mają taki stopień miłości do bliźniego, że inna jest u nich technologia.Bo wiedzą spełniają wszystkie przykazania, nie kradą, nie pedza za pieniadzęm jak jest u nas ,są miłością do wszystkich ,a my ludzie nawet do sąsiada maym jakiś zgrzyt Biggrin

Portret użytkownika kapitan ameryka

 Angelus Maximus Rex

 Angelus Maximus Rex wspomniałeś o mrówkach,jak wytłumaczysz zjawisko ktore polega na tym iż mrowisko ze swoja królowa funkcjonuje normalnie.Gdy wuciągniesz królową z niego nadal bedzie funkcjonowac normalnie.Gdy zabierzesz królową daleko obojetnie gdzie nie ma limitu odległosci ,mrowisko bedzie funkcjonowac dalej ale gdy królową zabijesz mrowisko padnie.myrmekolodzy uważaja to iż mrówki maja tak po polsku i psześmiweczo(DLA WIĘKSZOSCI IGNORANTÓW) zdolnosć telepatii bo inaczej tego zjawiska nieda sie wytłumaczyc Smile

+ Jestem zajebisty    - Jestem waszym guru

Portret użytkownika Zenek ;)

Niektóre owady (podobno

Niektóre owady (podobno pająki) widza astral. Możliwe iż inne mogą, poprzez niego, się komunikować w obrębie roju i jak w astralu nie ma ich królowej (jej biopola) to głupieją.... bo nie ma, jak to ezoterycy mówią, ich MATRYCY ŻYCIA.

Dlatego nazistowskie próby ZABICIA MATRYCY ŻYCIA LUDZI jak to czynił nazistowski, brytyjski psioniczny morderca max spears ze swoimi ruskimi towarzyszami zakapiorami (i cała pozostałą bandą NATOsionistów) jest tak NIEBEZPIECZNE dla przyszłości biologicznego życia na planecie bo tak jak mrówki bez królowej powariują ludzie.

Portret użytkownika sttgsdd

Jak można wiertć w ufo ? To

Jak można wiertć w ufo ? To jest jedynie dowód ze program kontroli umysłu nad ludzkościà działa wspaniale. Przykład troche smieszny ale chce nakreślić karty iluminatii w ktorych zaplanowane sa odkrycie niby obcych ziemi najprawdopodobniej beda to jakies bezduszne hybrydy stworzone przez pentagon. Dopuki nie zrozumie sie ze wiekszesc tego co nas ucza w szkolach jest klamstwem i fanaberia garstki filozofow jak darwinizm falszywa tolerancja neomarksizm nauka o dinozaurach itd biedni ludzie w to wierza i mysla ze sa bardziej krztałceni niz uczeni 200 czy 100 lat temu. Nasze spoleczenstwo mimo poteznie rozwijajacej sie technologibdla dla kowalskiego swieca sie oczy na widok technologi aa dla sluzb to narzedzie manipulacji juz prawie zwierzat bo prawie sie niczym od nich nie roznimy w swoim zachowaniu do inwigilacji i trzymaniu poprzez nauke i technologie ludzi w oglupieniu i niewolnictwie umyslowym czy fizycznym zyjacym w systemie lucyferianskim na sluzbe zydom i masonom politykom bankierom i innhm o ktorych pojecia nie mamy. Ufo to kolejny profram tak jak wymyslone loty w kosmos by programowac spoleczenstwo i by odsuwac ludzi od wartosci i zycia jak czlowiek powinien czyli w milosci dobroci dobblizniego jak i do Pana Boga jedynego prawdziwego w Trójcyświetej Jedynego. Tyle sie mowi o UFO ten ze jest ze widziano od tylu lat ze porywaja dzieci ludzkosc a moze porywaja na rytuały albo by jeden z wyższych mial kogo pomolestowac. Zadnych dowodow tak jak i z lotami w kosmos pokaza wam skrawek ziemi jeszcze w tak zalosnej jakosc ze jeden lepszy grafik by to zmienil j ocxywiscie przed kamera wstawione urzadzenia astronomiczne by byly bardziej realiatyczne haha oczywiscie gdy kreca jak statek kosmiczny wylatuje na orbite to znieniaja kamery gdzies na srodku nic nie widac minie pre minut o juz przelaczaja i jestesmy wnkosmosie hahahha jak mozna wierzyc w to co obi mowia o jakis planetach podobnych do ziemi ibtym wszystkim ludzkosc jest tak zacofane i zezwoerzecona ze wierzy w klamstwa ktore sama stworzyla jaki jest wynik tego wszystkiego a no mmy mlodych ludzi wyseperowanych od spoleczenstwa dodajacych zdjecia na instaframie i czekajacych caly dzien kto im te zdjecia polubi co madrzejsi to wymysleli by miec nas w garsci itd ird 

Portret użytkownika kapitan ameryka

Jest cos takiego jak blokada

Jest cos takiego jak blokada polityczna czy embargo na prawde.Jest bardzo scisla kontrola przepływu informacji w naszych korpracyjnych masowych mediach przez własnie jedna z ras ktora jest prawie identyczna jak homo sapiens która objęła ważne stanowiska na szczytach władzy.Mamy wolne media ,wolne w tylko nieistotnych sprawach.ciemne społeczeństwo im dalej jest od prawdy tym bardziej nienawidzi ludzi którzy ją głosza.

+ Jestem zajebisty    - Jestem waszym guru

Strony

Skomentuj