Naukowcy z Niemiec zademonstrowali dotykowy system wirtualnej rzeczywistości

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Jednym z kluczowych problemów rzeczywistości wirtualnej jest wciąż brak możliwości interakcji użytkownika z obiektami należącymi do świata wirtualnego. Twórcy firm IT oraz naukowcy wciąż starają się rozwiązać ten problem.

 

Na konferencji CHI’17 zespół naukowców z Nimieckiego Instytutu Hasso Plattner zademonstrowali dotykowy system wirtualnej rzeczywistości, który symuluje dotykanie wirtualnych ścian oraz ciężkich przedmiotów poprzez stymulację mięśni użytkownika prądem elektrycznym.

 

Naukowcy opracowali prototypową instalację, składająca się z wirtualnego systemu rzeczywistości oraz medycznego, 8-kanałowego stymulatora mięśni. Stymulant został umieszczony w plecaku, a jego elektrody przyłączono do mięśni przedramion oraz ramion uczestnika. Podczas dotykania przedmiotów ze świata wirtualnego, elektrody reagowały na rękach słabym wyładowaniem elektrycznym.

Zespół badaczy poświęcił wiele czasu na uczynienie swojego efektu realistycznym. Nowy system był wielokrotnie konfigurowany, co umożliwiło na doznanie dotyku nie tylko twardych i ciężkich przedmiotów, ale także tych miękkich. Podobna technologia była już używana w fizjoterapii, jednak jest to jej pierwsze zastosowanie w wirtualnej rzeczywistości.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

„Monarch” albo Auschwitz –

„Monarch” albo Auschwitz – ujęcie drugie (uwaga tekst jest tak straszny, że można ześwirować)

Od bardzo wczesnego dzieciństwa Paul Bonacci był poddany torturom tak bolesnym że spokojnie mogłoby znaleźć się w asortymencie Nazistów. Nie jest to tylko porównanie, raczej jest to rzeczywisty ciąg dalszy, jak się przekonamy. Doświadczył on seksulanego poniżania oraz był także zmuszony do obejrzenie a potem wzięcia udziału w rytualnym poświęceniu chłopca szatanowi co ostatecznie doprowadziło Bonacciego załamania psychicznego które następnie przeistoczyło sie w to co jest nazywane rozszczepienie osobowości(MPD).
U dziesiątków tysięcy amerykańskich dzieci zdiagnozowano MPD, faktycznie uważa sie że są one ofiarami molestowania seksualnego z czego może 85% przypadków miało związek z satanizmem.

Psychiatrzy w postępowaniach sądowych Paula Bonacciego wykazali że przez to wszystko różne osobowości Paula ukształtowały się w taki sposób że były one nie zdolne do kłamstwa i miały super pamięć. W jednym przypadku omówionym dokładnie w The Franklin Cover-Up, Paul był wzięty przez Larrego Kinga i jego kompanów do zalesionego obszaru w Kalifornii – zidentyfikowanego później w publikacjach jako Bohemian Grove. Tam Paul i jakiś inny chłopiec byłi zmuszani do seksualnych aktów a potem do zjedzenia kawałków dziecka, które były przed chwilą rytualnie poświecone przez satanistów na ich oczach. Rodzaj brutalnego filmu pornograficznego „snuff” był nakręcony w czasie tego rytuału – film był reżyserowany przez człowieka którego Paul zidentyfikował jako Hunter Thompson. Paul powiedział że grupa, która wciągneła go w satanizm mieściła się w Offut Air Force Base w pobliżu Omaha. Tam w wieku 3 lat był seksualnie wykorzystany przez chłopaka swojej „niani”,około 1970 roku. Offut jest siedzibą główną Strategic Air Command, która ma kadre liczoną w tysiącach ludzi. W Offut i w innych bazach wojskowych Paul jak mówi, był „tresowany” za pomocą tortur, narkotyków, seksualnego poniżenia jednocześnie uczono go sztuki wojennej i bycia profesjonalnym zabójcom. W rzeczystości jego wiedza w tych dziedzinach może być z trudnością uznana.

Larry King, agent FBI Gerry Wahl/ Alan Bear, Harold Andersen i były szef omahijskiej policji o nich wszystkich można było usłyszeć że kolaborują z kręgiem satanistów powiązanych z wojskiem. King miał powiedzieć porywaczom Paula:”Jest młody ale wytrenuj go dobrze„. Członek Nebraskiej Grupy Zaniepokojonych Rodziców informował o pogłosce zasłyszanej od dwóch świadków z północnej Omahy, która mówiła że King wysyłał limuzyny do Offut Air force Base po agentów, których wiozły potem na jego imprezy. Larry King mówił o jego szczerym uwielbieniu dla byłego szefa CIA Williama Caseya 7 Września 1988 roku w omahijskiej gazecie Metropolitan.

Psychiatrzy którzy leczą narastającą liczbe dzieci z MPD (rozszczepieniem osobowości), które są ofiarami satanistycznych rytuałów, donoszą o alarmujących wzorcach odkrytych wśród ich młodych pacjentów. Struktura osobowości ofiar wskazuje ewidentnie, że umysł był celowo łamany i przekształcany. To zjawisko było określane przez dręczycieli Paula jako ”Projekt Monarch”.W Offut Airbase Paulowi powiedziano że to czemu byli poddani on i inne ofiary było w interesie bezpieczeństwa narodowego. Stosowanie prochów zmieniających stany umysłu,deprawacja sensoryczna, i inne techniki prania mózgu których amerykanie doświadczyli były dowiedzionymi praktykami CIA .Pewne rozgałęzienia armii oraz prywatne instytucje brały udział w Projekcie MK-Ultra,Artichoke,Bluebord we wczesnych latach 50.Pod często przytaczanym pretekstem bezpieczeńswa narodowego była potrzeba utrzymania się w wyścigu przeciwko sowietom w wyprodukowaniu mandżurskiego kandydata – ludzkiego robota. Odnośnie projektu „Monarch” idea polega na poszerzeniu produkcji hord młodych dzieci którch dusze będą złamane i będą szpiegowały,puszczały się,zabijały i popełniały samobójstwa. Materiał zaprezentowany tutaj na ten temat musi być rozumiany tylko jako obnażający wstęp do złożonej historii z ogromnymi politycznym i strategicznym rozgałęzieniami. To jest początek.

Więcej szaleństwa tu:

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/113475-spisek-franklina-narkotyki-a-projekt-monarch

Skomentuj