Naukowcy z Izraela twierdzą, że potrzebują tylko roku aby stworzyć lek na raka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Accelerated Evolution Biotechnologies (AEBi), izraelska firma farmaceutyczna, twierdzi, że za rok osiągnie lek zapewniający „pełne wyleczenie z raka". Jeśli wierzyć słowom Dana Aridora, prezesa zarządu, technologia, nad którą pracują naukowcy, jest rewolucyjna.


Zgodnie z dostępnymi informacjami, lek przeciwnowotworowy AEBi będzie nazywany MuTaTo, co oznacza „toksyna wielozadaniowa" (toksyna wielocelowa). Atakuje komórki nowotworowe jednocześnie kilkoma peptydami - związkami zawierającymi łańcuchy aminokwasów, i to właśnie ten wielopostaciowy atak jest kluczem do skuteczności leczenia – twierdzą przedstawiciele firmy.

„Nasza kuracja przeciwnowotworowa będzie skuteczna od pierwszego dnia, jej działanie potrwa kilka tygodni, a sam lek nie będzie powodował skutków ubocznych przy minimalnym koszcie niż w przypadku większości innych leków dostępnych na rynku. Lek można przyjmować w ogólnych i szczególnych przypadkach "- mówi Dan Aridor.

Izraelscy naukowcy pracowali nad systemami celowania w toksyny, które atakują komórki nowotworowe. Badacze planują za pomocą krótkich fragmentów białkowych (peptydów) osiągnąć pożądany wynik. W 2018 r. amerykański naukowiec George Smith otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii. W latach osiemdziesiątych opracował on metodę, dzięki której był w stanie skutecznie wybrać te, które mają chemiczne powinowactwo z niezbędnymi receptorami z ogromnej liczby cząsteczek białka.

 

Izraelscy farmaceuci poszli dalej. Ich metoda oparta jest na mniejszych cząsteczkach, których celem nie jest niszczenie komórek nowotworowych, ale pokazanie drogi do nich. Rak ma zostać zaatakowany toksynami. Według AEBi metoda MuTaTo jest w stanie znaleźć indywidualne podejście do określonego rodzaju raka u każdego pacjenta.

 

Naukowcy wzięli pod uwagę wszystkie czynniki, aby chronić przebieg leczenia przed skutkami mutacji. Komórki nowotworowe mogą się zmieniać, wytwarzając docelowe receptory. Według prezesa AEBi Ilana Morada  prawdopodobieństwo wystąpienia kilku mutacji, które mogłyby modyfikować wszystkie receptory docelowe, zmniejsza się gwałtownie wraz ze wzrostem liczby wykorzystywanych celów. Innymi słowy, zamiast atakować jeden receptor na raz, lek będzie atakował trzy receptory jednocześnie. Nawet rak nie może mutować przy trzech receptorach jednocześnie, zapewnia Morad.

Według prezesa firmy, AEBi przetestowało już lek na raka, jednocześnie hamując wzrost komórek nowotworowych u myszy, nie wpływając w ogóle na zdrowe komórki zwierzęce. Ponadto izraelscy naukowcy przeprowadzili również kilka testów in vitro, czyli poza żywym organizmem i wkrótce rozpoczną się badania kliniczne. Przeniesienie leku z laboratorium na rynek rzeczywisty może zająć od sześciu do siedmiu lat, mimo że producenci leków otrzymają wszystkie niezbędne pozwolenia na czas.

 

Optymizm izraelskiej firmy może być jednak trochę przedwczesny, aby potwierdzić odkrycie długo oczekiwanej szczepionki. Autorzy nie przedstawili jeszcze żadnych prac naukowych, a sam rozwój, jak mówią, jest tylko na etapie patentowym i początkowym eksperymentem z myszami. Po serii testów, które będą prowadzone „przez kilka lat", terapia będzie prawdopodobna możliwa tylko „w niektórych szczególnych przypadkach."

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika prazykwantel sprzedam iwermektyna zentel yomesan

Sprzedam leki pasozyty

Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol tinidazol

Oferuje leki przeciw pasozytom:

Iwermektyna 6mg 30zł. Listki po 2 tabletki, pudelko, ulotka.
- glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy jeść na 2 h przed i 2 h po jego podaniu. 

Zen Plus - lek kombinowany składający się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, 30zl, ważny 12.2022, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest silniejszy od osobno podawanych Iwermetyny i Zentelu Albendazol, dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach.

Prazykwantel 600mg 7.5zł, ważny 08.2022, opakowanie szpitalne pod nazwą Opticide 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek - przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 75mg na kg dziennie przez 3 dni na przywry.

Zentel Albendazol 400mg 10zł - obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni. 

Metronidazol 400mg 3zl, listki po 10 tabletek - pierwotniaki, pasożyty, bakterie beztlenowe, giardia, rzęsistek, odleżyny, owrzodzenia, ameboza, giardiaza, lamblioza.

Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 06.2023, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek - glistnica, włośnica, włosogłówczyca, tęgoryjec, owsiki. Podaje się 2x dziennie przez 3 dni lub dłużej. 

Yomesan Niklozamid 500mg 7.5zł, ważny 01.2024, listki po 4 tabletki w opakowaniu kartonowym - tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, bruzdogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g. 

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

Tez inne leki:

Ivermectin 6mg 30zl
Tamiflu 75mg 15zl
Chlorochina 250mg 3zl
Chinina 300mg 2zl
Deksametazon 0.5mg 1zl
Kolchicyna 0.6mg 2zl
Finasteryd 5mg 5zl
Dutasteryd 0.5mg 8zl
Budezonid 200mg 100zl

Praziquantel 600mg 7.5zl
Albendazole Zentel 400mg 10zl
Metronidazole 400mg 3zl
Tinidazole 500mg 1zl
Mebendazole Vermox 100mg 1zl
Niclosamid Yomesan 500mg 7.5zl

Mam też antybiotyki:

Doxycycline 100mg 1zl
Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl
Cyprofloksacin 500mg 3zl
Azithromycin 250mg 5zl 
Trimesan Sulfametoksazol 960mg 2zl
Moksyfloksacyna 400mg 14zl
Klarytromycyna 500mg 7zl
Klindamycyna 300mg 3zl
Retromycyna 300mg 3zl
Ospen 250k 50gr

Przeciwgrzybicze:

Itraconazole 100mg 4zl
Ketokonazole 200mg 3zl
Fluconazole 200mg 5zl
Gryzeofulvin 500mg 2zl
Nystatin 100k globulki 1zl and 500k 3zl

Oraz inne leki

Metformina 1000mg XR 3.5zl
Metformnina 500mg 75gr
Disulfiram 500mg 3zl
Rabeprazol 20mg 3zl 
Izotretynoina 20mg 4zl
Undestor 40mg 4zl

http://www.robaczyce-grzybice.iq24.pl

Portret użytkownika jan prazykwantel sprzedam

Leki przeciwpasożytnicze,

Leki przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze, antybiotyki w leczeniu raka alternatywne eksperymentalne leki rak nowotwór prostaty, wątroby, skóry, płuc, jelita grubego, piersi, jajnika, kości, mózgu, wątrobowokomórkowy, kory nadnercza, ostra białaczka szpikowa, głowy i szyi, podstawnokomórkowy skóry, trzustki, szpiczak mnogi, kostniakomięsak, mięsak, rdzeniak, glejak wielopostaciowy, kolczystokomórkowy skóry głowy i szyi.

Nie mam żadnego wykształcenia medycznego, jestem tylko handlowcem, traktuj to zestawienie leków, jako reklamę informacyjną.
Specjalizuję się w sprzedaży leków przeciwpasożytniczych, przeciwgrzybiczych, antybiotykach, które są albo trudno dostępne lub całkowicie niedostępne, nie wprowadzone jeszcze do sprzedaży lub wycofane.

Postanowiłem napisać to zestawienie leków, które oprócz swojego podstawowego zastosowania, są używane w eksperymentalnym leczeniu raka. Leki te również wzmacniają działanie specjalistycznych leków przeciwrakowych.

Z listy wykluczyłem leki, których nie posiadam w sprzedaży, natomiast mogę je sprowadzić na zamówienie. Wszystkie leki pochodzą z Tajlandii, gdzie mieszkam. Mogę też szukać w Indiach i innych okolicznych krajach.

W ostatnich miesiącach szereg osób zwróciło się do mnie o zaopatrzenie ich w leki, z polecenia lekarzy onkologów, ktorzy nie mogli wystawić recept z powodu zaawansowanego stopnia raka i zaprzestaniu leczenia konwencjonalnego. Zawsze konsultuj sie z onkologiem, jeśli zamierzasz się leczyć samodzielnie. Jeśli lekarz nie chce z Tobą współpracować, to szukaj drugiej opinii.

Leki przeciwpasożytnicze, a szczególnie przeciwgrzybicze, są truciznami. Zabijają pasożyty i grzyby, mogą obciążać wątrobę, nerki, więc w trakcie leczenia antyrakowego powinno prowadzić się systematyczne badania, żeby ewentualnie zmniejszyć dawkę czy zmienić lek.

GRYZEOFULWINA
Działa na większość rodzajów raka. Dawkowanie 500g 3x dziennie

KETOKONAZOL
Rak prostaty Wątroby
"Ketoconazole suppresses the growth of hepatocellular carcinoma"

VERMOX MEBENDAZOL
Wiele różnych nowotworów "Mebendazole, a well-known anti-helminthic drug in wide clinical use, has anti-cancer properties that have been elucidated in a broad range of pre-clinical studies across a number of different cancer types. Significantly, there are also two case reports of anti-cancer activity in humans."

ITRAKONAZOL
Rak prostaty, płuc, podstawnokomórkowy skóry. Możliwe białaczka, rak jajnika, piersi, trzustki. Może wzmacniać inne leki.
"Clinical trials have shown that patients with prostate, lung, and basal cell carcinoma have benefited from treatment with itraconazole, and there are additional reports of activity in leukaemia, ovarian, breast, and pancreatic cancers"

NIKLOZAMID
Rak piersi, prostaty, jelita grubego, jajnika, szpiczaka mnogiego, mózgu, ostra białaczka szpikowa, płuc, głowy i szyi.
"Anti-cancer activity of niclosamide has been demonstrated in human breast cancer, prostate cancer, colon cancer, ovarian cancer, multiple myeloma, acute myelogenous leukemia, glioblastoma, head and neck cancer and lung cancer cells"

ZENTEL ALBENDAZOL
Rak jajnika "A single dose of albendazole (150 mg/kg) dramatically suppressed tumor levels of both VEGF and HIF-1"

IWERMEKTYNA
Rak jajnika "Ivermectin exerts an anti-tumor effect on epithelial ovarian cancer EOC cells by interacting with the KPNB1 gene"

DISULFIRAM
Rak prostaty, piersi, jelita grubego:
"Of the more than 3000 patients taking Antabuse, the cancer death rate was 34% lower for the 1177 who stayed on the drug compared with those who stopped taking it, the researchers report today in Nature. The drug was an equal opportunity anticancer weapon; its benefits held for prostate, breast, and colon cancer, as well as cancer overall."

Proszę przekaż znajomym, którzy mogą być zainteresowani tą informacją i moimi lekami.
W przypadku zakupów na leczenie raka, oferuje ceny hurtowe.

Dziękuję
Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Portret użytkownika lipka

W Izraelu stosują badania

W Izraelu stosują badania genetyczne i terapie genetyczne, przesiewowe i terapię komórkami macierzystymi, przeszczepy szpiku, mają wysokiej klasy sprzęt medyczny, leczą ludzi od pierwszego zdiagnozowania choroby do wyleczenia. Przede wszystkim diagnostyka i leczenie. Pokażcie mi w Polsce szpital, który stosuje wszystkie metody diagnostyczne i leczy kompleksowo. Na Polakach się oszczędza i leczy ich aż do śmierci bo pacjent wyleczony to brak dochodu dla firm farmaceutycznych.

Znalazłam taką stronę https://pl.assuta.clinic/otdeleniya/onkologiya.html tłumaczenie jest auutomatyczne.

A tu z innej beczki ~~                                                                                                                                                              "Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii adwokata Eryka Bryn Tvedt",  chodzi o tzw. Germańską Nową Medycynę.

 https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wspolczesny-holocaust-to-leczenie-goi-chorych-na-raka-100-krotnie-nizsza-umieralnosc-w-izraelu-2016-06 

Można to podsumować jednym słowem "germańska nowa medycyna" to b z d u r y, kolejne zapętlenie ludzi potrzebujących pomocy. Nie można zapominać, że szydowskie prawdy są prawdą ale tylko dla nich, nigdy dla gojów oszukiwanych, wykorzystywanych, otumanionych.

https://psychotronika.pl/2017/01/16/germanska-nowa-medycyna-przemyslenia-na-temat-terapii/ 

Myśleć myśleć myśleć.

Portret użytkownika baca

bez łaski żydostwa istnieje

bez łaski żydostwa istnieje co najmniej siedem leków na raka - naturalnych i nieopatentowanych np witamina B17 - kto chce to resztę też znajdzie w sieci - tak więc niech swoją opatentowaną "toksynę wielozadaniową" żydy zachowaja dla siebie...

 

Portret użytkownika jvk2012

Przy leczeniu nowotworu (jak

Przy leczeniu nowotworu (jak i każdej innej choroby) nie chodzi o usuwanie tego, co już jest chore i zatrute, lecz o usunięcie tego wszystkiego, co powoduje te choroby. A w przypadku raka chodzi o niezakwaszanie organizmu na przykład spożywaniem takich świństw jak alkohol, słodzone napoje gazowanem, czy też mięso zakwaszane amoniakiem, zwłaszcza mielone. Sam z żoną i dziećmi (już dorosłymi) nie palimy tytoniu, nie pijemy alkoholu i nawt nie pijemy żadnej kawy. Bardzo dobrze potrafimy się od tego obejść. Sami pieczemy chleb i staramy się myśleć z otuchą, czyli pozytywne myślenie: jestem silny, jestem zdrowy. W umyśle największa siła. no i oczywiście nie bierzemy żadnych chemicznych tak zwanych lekarstw. Jak się przeziębimy to tylko czosnek, cebula, miód, żurawina i ciepłe ziółka. Proste.

Portret użytkownika lipka

Nie wszystko jest takie

Nie wszystko jest takie proste, w chorobie genetycznej nie pomoże cebula i czosnek. Pewne choroby są dziedziczne, szczególnie nowotwory dlatego wczesna diagnoza to podstawa ponieważ wcześniej można wdrożyć właściwe leczenie, nie można czekać aż nowotwór się uaktywni i przejmie kontrolę nad organizmem, wtedy inwazyjna i wyniszczająca terapia szkodzi nie tylko komórkom rakowym.

Portret użytkownika JVK_2012

Nie ma czegoś takiego jak

Nie ma czegoś takiego jak „choroby dziedziczne”. Jest to taki sam wymysł, jak badania zapobiegawcze (to po polsku, bo ogólnie się mówi: profilaktyczne), które niby pomagają zachować zdrowie dzięki wczesnemu wykryciu choroby. Tak naprawdę, to trzeba pamiętać, że te „badania” to nic innego jak zatruwanie organizmu szkodliwym promieniowaniem i oddziaływaniem nieodpowiednim polem elektro-magnetycznym. Im więcej takich badań, tym większe zagrożenie dla zdrowia. (Dlatego taka nagonka na jak najczęstszą np. mammografię…). Przy okazji robi się wszystko, by zmniejszyć tak ogromne znaczenie naszych budujących, pełnych nadziei myśli, bo za myślami podąża energia, która się materializuje. Oni to wiedzą i niestety wiedzą jak pozbywać ludzi tej wiedzy. Pozdrawiam.

Portret użytkownika .........................

.............................

..............................przez ostatnie 60---70 lat koncerny farmaceutyczne pewnie za żydowskie pieniądze testowały w afryce wszystkie możliwe warianty z bakteriami wirusami mikrobami i innymi mutacjami na ludziach prawdopodobnie wypróbowano wszelkie mozliwe opcje chorób zmian genetycznych wytwarzania lub usuwania ciał antyciał i innych zakłóceń w organizmach ludzkich.................................najpierw prawdopodobnie testowano wszystko na zwierzętach później na niczego nie podejrzewających ludziach w afryce..............................i chyba większość chorób mutacji odchyleń i raków została przetestowana wypróbowana sklasyfikowana i zapisana powiedzmy na jakimś superkomputerze u rodszyldów------------------------większość tych chorób pewnie dałoby się usunąć w ciągu tygodnia albo miesiąca np:::::::::::::::::::::::kleszcze borelioza pewnie od kilku lat są skuteczne sposoby by to skasować w krótkim czasie ale to jest dla elity--------------------skoro ma być depopulacja to ludzie nie dostaną żadnych skutecznych leków na cokolwiek tylko ewentualnie dla ludzi są szczepionki z aluminium i inne leki szkodliwe........................coraz więcej pisze się o lekach stosowanych od powiedzmy 10 lat i nagle okazuje się że są szkodliwe.....................wygląda to tak jakby celowo je rozprowadzano i dopiero jak ktoś zrobi awanturę to się je wycofuje......................................

Portret użytkownika Ftaq

Ne ma czegoś takiego jak

Ne ma czegoś takiego jak uniwerslany lek na raka ! to kolejna sciema dla wyciągania kasy i to pewno nie małej biorąc pod uwage kraj z którego ten lek ma pochodzić ! rak to nei choroba a raczej proces który próbuje uartować zagłodzone komórki  przez zmiane metabolizmu komórkowego > spalanie toksyn dla otrzymania energii > więcej prof. Andrzej Wieckowski. Skuteczne leczenie "raka" polega więc na przywróceniu prawidłowego odzywiania a skarjnych przypadkach przejście na dietę katogeniczną! więcej dr. Hubert Czerniak Andreas Moritxz i inni. Czasami wystarczy Wit B17, wlewy witaminowe > Jerzy Zięba i inni.

Nie dajmy się nabijać w butelkę przez cudowne produkty farmaceutyczne podejrzanego pochodzenia!

Portret użytkownika tubylec

Po co żydom lek na raka jak

Po co żydom lek na raka jak oni na raka mało co chorują .. należy się więc domyślać że będzie to lek dla gojów .. gojów, których należy wykorzystywać albo mordować .. "toksyna wielozadaniowa", fajnie brzmi .. zadanie pierwsze - wykończyć raka, zadanie drugie - wykończyć pacjenta. Nawet gdybym zdychał na raka to nie przyjąłbym w siebie żydowskiej toksyny wielozadaniowej. To jest równie ironiczne jak lek przeciwbólowy dla żydów - PanAdolf.

Strony

Skomentuj