Naukowcy z Izraela twierdzą, że potrzebują tylko roku aby stworzyć lek na raka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Accelerated Evolution Biotechnologies (AEBi), izraelska firma farmaceutyczna, twierdzi, że za rok osiągnie lek zapewniający „pełne wyleczenie z raka". Jeśli wierzyć słowom Dana Aridora, prezesa zarządu, technologia, nad którą pracują naukowcy, jest rewolucyjna.


Zgodnie z dostępnymi informacjami, lek przeciwnowotworowy AEBi będzie nazywany MuTaTo, co oznacza „toksyna wielozadaniowa" (toksyna wielocelowa). Atakuje komórki nowotworowe jednocześnie kilkoma peptydami - związkami zawierającymi łańcuchy aminokwasów, i to właśnie ten wielopostaciowy atak jest kluczem do skuteczności leczenia – twierdzą przedstawiciele firmy.

„Nasza kuracja przeciwnowotworowa będzie skuteczna od pierwszego dnia, jej działanie potrwa kilka tygodni, a sam lek nie będzie powodował skutków ubocznych przy minimalnym koszcie niż w przypadku większości innych leków dostępnych na rynku. Lek można przyjmować w ogólnych i szczególnych przypadkach "- mówi Dan Aridor.

Izraelscy naukowcy pracowali nad systemami celowania w toksyny, które atakują komórki nowotworowe. Badacze planują za pomocą krótkich fragmentów białkowych (peptydów) osiągnąć pożądany wynik. W 2018 r. amerykański naukowiec George Smith otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii. W latach osiemdziesiątych opracował on metodę, dzięki której był w stanie skutecznie wybrać te, które mają chemiczne powinowactwo z niezbędnymi receptorami z ogromnej liczby cząsteczek białka.

 

Izraelscy farmaceuci poszli dalej. Ich metoda oparta jest na mniejszych cząsteczkach, których celem nie jest niszczenie komórek nowotworowych, ale pokazanie drogi do nich. Rak ma zostać zaatakowany toksynami. Według AEBi metoda MuTaTo jest w stanie znaleźć indywidualne podejście do określonego rodzaju raka u każdego pacjenta.

 

Naukowcy wzięli pod uwagę wszystkie czynniki, aby chronić przebieg leczenia przed skutkami mutacji. Komórki nowotworowe mogą się zmieniać, wytwarzając docelowe receptory. Według prezesa AEBi Ilana Morada  prawdopodobieństwo wystąpienia kilku mutacji, które mogłyby modyfikować wszystkie receptory docelowe, zmniejsza się gwałtownie wraz ze wzrostem liczby wykorzystywanych celów. Innymi słowy, zamiast atakować jeden receptor na raz, lek będzie atakował trzy receptory jednocześnie. Nawet rak nie może mutować przy trzech receptorach jednocześnie, zapewnia Morad.

Według prezesa firmy, AEBi przetestowało już lek na raka, jednocześnie hamując wzrost komórek nowotworowych u myszy, nie wpływając w ogóle na zdrowe komórki zwierzęce. Ponadto izraelscy naukowcy przeprowadzili również kilka testów in vitro, czyli poza żywym organizmem i wkrótce rozpoczną się badania kliniczne. Przeniesienie leku z laboratorium na rynek rzeczywisty może zająć od sześciu do siedmiu lat, mimo że producenci leków otrzymają wszystkie niezbędne pozwolenia na czas.

 

Optymizm izraelskiej firmy może być jednak trochę przedwczesny, aby potwierdzić odkrycie długo oczekiwanej szczepionki. Autorzy nie przedstawili jeszcze żadnych prac naukowych, a sam rozwój, jak mówią, jest tylko na etapie patentowym i początkowym eksperymentem z myszami. Po serii testów, które będą prowadzone „przez kilka lat", terapia będzie prawdopodobna możliwa tylko „w niektórych szczególnych przypadkach."

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn
Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika lipka

W Izraelu stosują badania

W Izraelu stosują badania genetyczne i terapie genetyczne, przesiewowe i terapię komórkami macierzystymi, przeszczepy szpiku, mają wysokiej klasy sprzęt medyczny, leczą ludzi od pierwszego zdiagnozowania choroby do wyleczenia. Przede wszystkim diagnostyka i leczenie. Pokażcie mi w Polsce szpital, który stosuje wszystkie metody diagnostyczne i leczy kompleksowo. Na Polakach się oszczędza i leczy ich aż do śmierci bo pacjent wyleczony to brak dochodu dla firm farmaceutycznych.

Znalazłam taką stronę https://pl.assuta.clinic/otdeleniya/onkologiya.html tłumaczenie jest auutomatyczne.

A tu z innej beczki ~~                                                                                                                                                              "Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii adwokata Eryka Bryn Tvedt",  chodzi o tzw. Germańską Nową Medycynę.

 https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wspolczesny-holocaust-to-leczenie-goi-chorych-na-raka-100-krotnie-nizsza-umieralnosc-w-izraelu-2016-06 

Można to podsumować jednym słowem "germańska nowa medycyna" to b z d u r y, kolejne zapętlenie ludzi potrzebujących pomocy. Nie można zapominać, że szydowskie prawdy są prawdą ale tylko dla nich, nigdy dla gojów oszukiwanych, wykorzystywanych, otumanionych.

https://psychotronika.pl/2017/01/16/germanska-nowa-medycyna-przemyslenia-na-temat-terapii/ 

Myśleć myśleć myśleć.

Portret użytkownika baca

bez łaski żydostwa istnieje

bez łaski żydostwa istnieje co najmniej siedem leków na raka - naturalnych i nieopatentowanych np witamina B17 - kto chce to resztę też znajdzie w sieci - tak więc niech swoją opatentowaną "toksynę wielozadaniową" żydy zachowaja dla siebie...

 

Portret użytkownika jvk2012

Przy leczeniu nowotworu (jak

Przy leczeniu nowotworu (jak i każdej innej choroby) nie chodzi o usuwanie tego, co już jest chore i zatrute, lecz o usunięcie tego wszystkiego, co powoduje te choroby. A w przypadku raka chodzi o niezakwaszanie organizmu na przykład spożywaniem takich świństw jak alkohol, słodzone napoje gazowanem, czy też mięso zakwaszane amoniakiem, zwłaszcza mielone. Sam z żoną i dziećmi (już dorosłymi) nie palimy tytoniu, nie pijemy alkoholu i nawt nie pijemy żadnej kawy. Bardzo dobrze potrafimy się od tego obejść. Sami pieczemy chleb i staramy się myśleć z otuchą, czyli pozytywne myślenie: jestem silny, jestem zdrowy. W umyśle największa siła. no i oczywiście nie bierzemy żadnych chemicznych tak zwanych lekarstw. Jak się przeziębimy to tylko czosnek, cebula, miód, żurawina i ciepłe ziółka. Proste.

Portret użytkownika lipka

Nie wszystko jest takie

Nie wszystko jest takie proste, w chorobie genetycznej nie pomoże cebula i czosnek. Pewne choroby są dziedziczne, szczególnie nowotwory dlatego wczesna diagnoza to podstawa ponieważ wcześniej można wdrożyć właściwe leczenie, nie można czekać aż nowotwór się uaktywni i przejmie kontrolę nad organizmem, wtedy inwazyjna i wyniszczająca terapia szkodzi nie tylko komórkom rakowym.

Portret użytkownika JVK_2012

Nie ma czegoś takiego jak

Nie ma czegoś takiego jak „choroby dziedziczne”. Jest to taki sam wymysł, jak badania zapobiegawcze (to po polsku, bo ogólnie się mówi: profilaktyczne), które niby pomagają zachować zdrowie dzięki wczesnemu wykryciu choroby. Tak naprawdę, to trzeba pamiętać, że te „badania” to nic innego jak zatruwanie organizmu szkodliwym promieniowaniem i oddziaływaniem nieodpowiednim polem elektro-magnetycznym. Im więcej takich badań, tym większe zagrożenie dla zdrowia. (Dlatego taka nagonka na jak najczęstszą np. mammografię…). Przy okazji robi się wszystko, by zmniejszyć tak ogromne znaczenie naszych budujących, pełnych nadziei myśli, bo za myślami podąża energia, która się materializuje. Oni to wiedzą i niestety wiedzą jak pozbywać ludzi tej wiedzy. Pozdrawiam.

Portret użytkownika .........................

.............................

..............................przez ostatnie 60---70 lat koncerny farmaceutyczne pewnie za żydowskie pieniądze testowały w afryce wszystkie możliwe warianty z bakteriami wirusami mikrobami i innymi mutacjami na ludziach prawdopodobnie wypróbowano wszelkie mozliwe opcje chorób zmian genetycznych wytwarzania lub usuwania ciał antyciał i innych zakłóceń w organizmach ludzkich.................................najpierw prawdopodobnie testowano wszystko na zwierzętach później na niczego nie podejrzewających ludziach w afryce..............................i chyba większość chorób mutacji odchyleń i raków została przetestowana wypróbowana sklasyfikowana i zapisana powiedzmy na jakimś superkomputerze u rodszyldów------------------------większość tych chorób pewnie dałoby się usunąć w ciągu tygodnia albo miesiąca np:::::::::::::::::::::::kleszcze borelioza pewnie od kilku lat są skuteczne sposoby by to skasować w krótkim czasie ale to jest dla elity--------------------skoro ma być depopulacja to ludzie nie dostaną żadnych skutecznych leków na cokolwiek tylko ewentualnie dla ludzi są szczepionki z aluminium i inne leki szkodliwe........................coraz więcej pisze się o lekach stosowanych od powiedzmy 10 lat i nagle okazuje się że są szkodliwe.....................wygląda to tak jakby celowo je rozprowadzano i dopiero jak ktoś zrobi awanturę to się je wycofuje......................................

Portret użytkownika Ftaq

Ne ma czegoś takiego jak

Ne ma czegoś takiego jak uniwerslany lek na raka ! to kolejna sciema dla wyciągania kasy i to pewno nie małej biorąc pod uwage kraj z którego ten lek ma pochodzić ! rak to nei choroba a raczej proces który próbuje uartować zagłodzone komórki  przez zmiane metabolizmu komórkowego > spalanie toksyn dla otrzymania energii > więcej prof. Andrzej Wieckowski. Skuteczne leczenie "raka" polega więc na przywróceniu prawidłowego odzywiania a skarjnych przypadkach przejście na dietę katogeniczną! więcej dr. Hubert Czerniak Andreas Moritxz i inni. Czasami wystarczy Wit B17, wlewy witaminowe > Jerzy Zięba i inni.

Nie dajmy się nabijać w butelkę przez cudowne produkty farmaceutyczne podejrzanego pochodzenia!

Portret użytkownika tubylec

Po co żydom lek na raka jak

Po co żydom lek na raka jak oni na raka mało co chorują .. należy się więc domyślać że będzie to lek dla gojów .. gojów, których należy wykorzystywać albo mordować .. "toksyna wielozadaniowa", fajnie brzmi .. zadanie pierwsze - wykończyć raka, zadanie drugie - wykończyć pacjenta. Nawet gdybym zdychał na raka to nie przyjąłbym w siebie żydowskiej toksyny wielozadaniowej. To jest równie ironiczne jak lek przeciwbólowy dla żydów - PanAdolf.

Strony

Skomentuj