Naukowcy z Chin stworzyli system "hodowli ludzi"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Chińscy naukowcy opracowali technologię opartą na sztucznej inteligencji, przeznaczoną do opieki nad ludzkimi zarodkami rozwijającymi się w sztucznych łonach. Twórcy tego systemu uważają, że dzięki sztucznej "hodowli ludzi" kobiety nie będą już musiały rodzić dzieci.

 

 

Zespół z Instytutu Inżynierii i Technologii Biomedycznej w Suzhou zapewnia, że system jest wydajny i pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo rozwoju zarodków. Technologia jak dotąd została przetestowana jedynie na zarodkach zwierząt, ale naukowcy przymierzają się do pierwszych eksperymentów z udziałem ludzkich embrionów.

 

System oparty o sztuczną inteligencję miałby regulować dostęp do składników odżywczych, dwutlenku węgla i innych substancji, a także zapewniać stały nadzór nad rozwojem. Zdaniem chińskich naukowców, ich technologia pozwoliłaby również lepiej poznać fizjologię rozwoju embrionalnego człowieka, a w przyszłości nawet leczyć wady wrodzone i inne chorzenia związane z reprodukcją.

Zagraniczne media zauważają, że system sztucznej "hodowli ludzi" to odpowiedź na kryzys demograficzny. Chiny po wielu latach wyeliminowały z życia politykę jednego dziecka, a teraz władze wręcz zachęcają obywateli do posiadania dzieci. Mimo to w Chinach rodzi się coraz mniej ludzi, a społeczeństwo starzeje się w błyskawicznym tempie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika eee

człowiek rodząc się może mieć

człowiek rodząc się może mieć ograniczony maksymalny rozmiar głowy , który jest w stanie przejść przez drogi rodne kobiety. To naturalna selekcja mutacji zbyt dużych czaszek, ale to również eliminuje możliwość posiadania większego mózgu (koń ma wprawdzie większy łeb i zatem mózg , ale ma inną strukturę tego mózgu. Dlatego to my jeździmy na nim a nie on na nas) Cesarskie cięcie usuwa tą barierę , ale jest stosunkowo rzadko stosowane w porównaniu do porodów naturalnych. Sztuczne łono usunie tą barierę wielkości głowy i jeżeli się trafi mutacja znacznie zwiększająca rozmiar mózgu ale zachowująca jego strukturę, to mamy nowy gatunek homo sapiens. Jakby nie patrzeć, chyba wolałbym taki kierunek ewolucji niż cyborgizacje.

Portret użytkownika Jony V

Ta forma asymilacji maszyn i

Ta forma asymilacji maszyn i ludzi to jest tylko forma przejściowa, następnym etapem ich dewolucji jest pozbycie się ciała na rzecz maszyn. Taka czeka przyszłość ludzkość z takimi debilami u władzy. I wreszie pozbędą się cierpienia bo nie będzie życia na tej planecie.

Portret użytkownika Sio

Super pomysł tylko jeszcze

Super pomysł tylko jeszcze niedopracowany. Mam nadzieję, że już niebawem. Problem z matkami i ojcami polega na tym, że przekazują dzieciom nie tylko geny, ale i traumy, zachowania i inne debilne formy wierzeń i archetypy.
Spójrzcie na polskie - chore społeczeństwo nie mówiąc o innych.
Ludzkość posuwa się do przodu ku chwale Najwyższego bo religie już dawno Go zawiodły.

Portret użytkownika Andrzej Glimke

"chore społeczeństwo"

"chore społeczeństwo" oczywiście że tak, zdrowe sa tylko nasze elity. Jak można dać kontrole nad swoimi dziećmi ich rodzicom, zgodnie z globalnym planem twórców nowego porządku swiata lepiej oddać dzieci bilowi gejcowi i klausowi szfabowi oni wiedzą co z nimi uczynić. Rodzice przekazują "geny, ale i traumy, zachowania i inne debilne formy wierzeń i archetypy" nie możemy na to pozwolić bo mogli by z nich wyrosnąć buntownicy a tymczasem , nie potrzebujemy nieposłusznego elementu, tymczasem a dzieci mają być odpowiednio przygotowane do roli nowego człowieka.  Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się! Tak że ten pomysł jest super i przyniesie światu , sory tfu, nam przyniesie , same korzyści. To czyba oczywiste.

Portret użytkownika ARTUR

Rozwój ludzkości opiera się

Rozwój ludzkości opiera się na różnorodności , produkcja ludzi z matrycy spowoduje awarię systemu róznorodności w wyniku czego wszystkie te osoby umrą tak jak rośliny 1 gatunku uprawiane masowo np. banany . Gdyby wszystko opierało się na genach to rodzice menele nie mieliby genialnych dzieci a w rodzinach elit nie byłoby debili co widzimy obecnie w całej Europie .

Portret użytkownika 3plabc

Sumaryczny dorobek ludzkości

Sumaryczny dorobek ludzkości prosi się o jakąś zbłąkaną kometę jak w "Melancholii" Larsa von Triera, albo chociaż jakiś potop jak za Noego. Mam obawy, iż przymus uczestnictwa w gremialnym szaleństwie ludzkości nie jest jedyną formą dopustu Bożego jak nas doświadcza i doświadczy, ale chyba najboleśniejszą!

Portret użytkownika inzynier magister

szykują nam piekło

szykują nam piekło genetycznych potworaków, chyba że ich zatrzymamy !

"Weźmy choćby ogólnodostępne badania nad amantadyną, pan Bodnar pisze, że dobre rezultaty uzyskuje się poprzez połączenie amantadyny z innym jakimś silnym antybiotykiem, przykładowo poprzez podanie dożylne drugiego specyfiku, oprócz samej amantadyny. Piszemy o tym, bo spora część naszej rodziny zawodowo pracowała, albo nadal pracuje jako lekarze, czy pielęgniarki. Wspominamy o tym, bo piszący te słowa, jak i wszyscy na około w domu, już po około 48 godzinach po zażyciu amantadyny wyszliśmy z kowida, jesteśmy pewni, że był to kowid, bo nie mieliśmy smaku, węch także straciliśmy. To co wyprawiają obecne pato-elity jest straszne, istny horror w zakresie etyki-moralności. Na własnym przykładzie wiem jak szybko działa amantadyna, oczywiście po wyjściu z kowidowego „przeziębienia” osłabienie trwa jeszcze kilka dni, jednak ozdrowienie jest bardzo szybkie, czego doświadczył także prezydent Trump. Wszyscy byli zdziwieni, gdy jakoś po dwóch dniach ogłosił, ogłoszono, iż jest już zdrowy. Inni znajomi, którzy także przechodzili kowida, również potwierdzają skuteczność amantadyny. Dlatego wypowiedz postaci uczestniczącej w przedstawieniu Smoka z dnia 11 lutego 2022, w pewnym sensie zadziwia: „Rzecznik praw pacjenta zakazał przemyskiej przychodni Optima doktora Włodzimierza Bodnara stosowania amantadyny w leczeniu covid-19. Powodem tej decyzji ma być brak dowodów na skuteczność leku. Z kolei w Ministerstwie Zdrowia prof. Adam Barczyk ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego przekonywał o braku efektów podawania tego medykamentu w leczeniu szpitalnym.” (tekst/cytat pochodzi z portalu PCH24-tutaj) Pan rzecznik, nie mówi tu o jakiejś amantadynie, ani o służbie zdrowie, czy o pacjentach, on tu, na początku roku 2022, jest już poruszany przez bestię 666 z przyszłości. Tak, w Polsce mamy już wyraźne objawienie się loży antychrysta, jest na szczytach władzy, choć jeszcze się ukrywa pod pozorem dbania o dobrostan obywateli."

http://argonauta.pl/bialy-wywiad-istot-zrodzonych-z-wody-duchowa-analiza-globalnej-sytuacji-w-tym-okupacji-polski-bestia-porusza-postaciami/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj