Naukowcy: w 2017 roku Ziemię czeka piekło klimatyczne

Kategorie: 

Źródło: tg

Naukowcy wzywają Ziemian, aby przygotować się do piekła klimatycznego, które, według nich, nadejdzie jeszcze w tym roku. Badacze uważają, że mieszkańcy naszej planety powinni oczekiwać katastrofalnych zmian w najbliższej przyszłości.

 

 

Nation News, powołując się na ekspertów Światowej Organizacji Meteorologicznej, pisze, że anomalie klimatyczne nabierają rozpędu, a w 2017 roku będą nieuchronnie prowadzić do katastrof.

 

Według naukowców, zmiany klimatu będą przebiegać na całym świecie, a ubiegłoroczne powodzie w Peru i duże gradobicie w Ameryce Północnej - tylko małe zwiastuny tego, co nas czeka.

 

Naukowcy ostrzegają, że kataklizmy, które wystąpią na naszej planecie w 2017 roku przewyższą wszystkie poprzednie katastrofy naturalne. Eksperci radzą i zalecają Ziemianom nauczyć się przewidywać zagrożenia i przygotować się do klęsk żywiołowych na dużą skalę.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Pewna Mysl

patrzac na to jak sie swiat

patrzac na to jak sie swiat zachowuje ludzie jak zwierzeta jak biczujemy Pana Jezusa kazdego dnia myslami i czynem zastawnowmy sie co jest lepsze zyc na tym otrutym swiecie wszedzie do okola zlo zlo nas otacza bo zli jestesmy sami zmanipulowani przez swiat i ubezwlasnowolnieni fizycznie. ale jeszcze zyjacy chodz do okola wszedzie mamy znaki co chca zrobic z nami i co sami sobie chcemy zrobic NATOMIAST  wiedziac ze wybawienie jest tylko w upadku i srodzej kaze pana Boga bo swiat juz bez tego sie nie nawroci czego mamy chciec poteznej wojny gdzie jesli przezyjemy bedziemy tak samotni ze tego uczucia mozemy nie przezyc czy moze zyc nadal na tym pustym swiecie bez milosc ii czulosci braterskiej Jak myslicie bracia i Siostry ????? 

Portret użytkownika witek

to się będzie nazywać w

to się będzie nazywać w przyszłości wojna klimatyczna, świadome sterowanie klimatem, głównie w celu uderzenia w Chiny głównego rywala USS, steruje się tym przy pomocy chemtrails zgodnie z zasadą że uderzenie skrzydeł motyla wywoła burzę w Pekinie

Portret użytkownika Leon

 

Opublikowano Wrzesień 10, 2016 Przez a303 W Świat

Po co to? Barack Obama wezwał, aby się przygotować na wypadek sytuacji nadzwyczajnych.

dzień 30 września wzywamy do uznania jako Narodowego Dnia działań, mających na celu pobudzanie wysiłków, dotyczących zapewnienia gotowości od wybrzeża do wybrzeża.

 

Portret użytkownika Leon

Nie mówimy tu o końcu świata,

Nie mówimy tu o końcu świata, ale kataklizm,który jest przewidziany powinien już wystąpić,a dotyczy to obydwu ameryk.Płyta tektoniczna Pacyfiku obecnie nachodzi na płytę amerykańską co spowoduje zepchnięciem obu ameryk do poziomu magmy, a tsumami dotknie całego globu jest to informacja z pierwszej ręki przekazana przez Williama Tompkinsa.Jest to również potwierdzone przez obcą rasę Nordyków. https://youtu.be/i-nNM9rS-04?t=4365

Portret użytkownika Spooky

Nawet przy założeniu, że to

Nawet przy założeniu, że to prawda, to i tak jest proces, który potrwa miliony lat Język Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Mówię to Wam ja, ale z pierwszej ręki! Chociaż nie wiem co o tym sądzi obca rasa Nordyków

Nie jestem baranem, nie potrzebuje pasterza

Portret użytkownika sabaka

Znowu ten sam temat,

Znowu ten sam temat, wałkowany co roku w kółko. Moim zdaniem każdy z as musi zadać sobie kilka pytań. Jaki jest procentowy udział emisji CO2 spowodowany działalnością człowieka w globalnej emisji (np. oceanów i wulkanów)? jak można wyjaśnić liczne zmiany klimatu w minionych dziejach ziemi? Jaki sens ma walka z emisją CO2 w Europie i USA oparta nie na walce z konsumpcjonizmem ale na przeniesieniu przemysłu w inne strefy globu jak Chiny czy Indie? Jeżeli chcemy naprawdę walczyć o dobro nas i potomnych to walczmy z produkcją nietrwałych „badziewi”, poprzez rozsądne zakupy i nacisk na korporacje produkujące owe „badziewia”. W przeciwnym wypadku cała ta walka o „dobro” ziemi to fikcja i metoda grabieży społecznej. W przypadku kontynowania obecnego trendu bilans i tak musi zostać zachowany. Odbudowa przemysłu w USA obniży produkcję w Chinach, ta sama sytuacja nastąpiłaby w przypadku wystąpienia innych Państw z równie bezsensownych zobowiązań. Tak na marginesie energia odnawialna wiąże się z produkcją skomplikowanych urządzeń które nie są wykonywane z powietrza!!! Trwałość tych urządzeń wpływa na niezbyt korzystny „EKO” bilans, więc i ten argument nie jest dla mnie satysfakcjonujący. Jedynym rozwiązaniem jest całkowita zmiana nawyków konsumenckich ale tylko i wyłącznie w skali globalnej!!! Może warto wprowadzić umowę międzynarodową odnośni minimalnej, wymaganej trwałości przedmiotów na 10 - 15 lat, a nie produkcja byłe czego byle szybko i tanio.

Strony

Skomentuj