Naukowcy uznają fluor za niebezpieczną neurotoksynę, która wywołuje szereg problemów zdrowotnych

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Wielu ludzi uważa, że fluor jest dla nas bezpieczny, a nawet oferuje pewne korzyści zdrowotne. Pierwiastek ten jest wszechobecny – dodaje się go między innymi do wody pitnej, zatem trudno go uniknąć i istnieje także ryzyko przedawkowania. Naukowcy ostrzegają, że nadmiar fluoru w naszym organizmie jest bardzo szkodliwy.

 

Powszechna fluoryzacja wody pitnej ma chronić zęby przed próchnicą. Amerykańskie Centra Prewencji i Kontroli Chorób (CDC) przedstawiają ten proceder jako jedno z największych osiągnięć XX wieku w kwestii ochrony zdrowia. Oczywiście można z tym stwierdzeniem polemizować. Wiele państw świata zrezygnowało z dodawania fluoru do wody, natomiast dane Światowej Organizacji Zdrowia wskazują, że w krajach, gdzie fluoryzacja jest zakazana, mieszkańcy i tak mają coraz zdrowsze uzębienie.

Również wyniki badań naukowych alarmują, że nadmiar fluoru w organizmie człowieka prowadzi do choroby szkliwa zębów oraz niedoczynności tarczycy i może prowadzić nawet do uszkodzenia rozwijającego się mózgu. Prestiżowe czasopismo medyczne The Lancet oficjalnie sklasyfikowało fluor jako neurotoksynę. Pierwiastek chemiczny został postawiony na równi z ołowiem, rtęcią metylową, arsenem, toulenem i PCB (Polichlorowane bifenyle).

Naukowcy wykazali, że fluor, który znajdziemy między innymi w pastach do zębów i w wodzie pitnej, obniża iloraz inteligencji u dzieci i wywołuje choroby psychiczne, takie jak autyzm, czy zespół nadpobudliwości psychoruchowej. Można śmiało powiedzieć, że fluor masowo ogłupia ludzi i powoduje zaburzenia psychiczne, choć w rzeczywistości powinien chronić nasze zdrowie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Leutu

Inna sprawa, to skład mydła.

Inna sprawa, to skład mydła. Takie mydło, nie szare, tylko tych znanych marek ma w składzie ze 30 składników. Sprawdziłem je wszystkie i okazało się, że około 1/3 to środki drażniące i mogące wywołać reakcję alergiczną. No i u osób ze skłonnością do podrażnień, AZS itp. tak się właśnie to przejawia.

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika Wolność (obecnie Korwin)

Widać ostani milion

Widać ostani milion niezafluorowanych od Korwina jest przed "nauk owcami" ;) 

Od początku wam mówię, że tylko milion od Korwina myśli, bo potrafi się zorganizować, 95% was ! UPAśledzili toksycznym fluorem, SSponsorujecie własną zagładę, jeszcze nas ostatnich myślących w to wciągacie !
 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Fluor, jeden z najbardziej

Fluor, jeden z najbardziej aktywnych pierwiastków, wartościowość +4. Reaguje od razu ze wszystkim. Właściwie gdzie się nie pojawi wprowadza własny potencjał reakcji i przesuwa polaryzację. Czyli zaburza praktycznie wszystkie reakcje.

Kiedyś wśród studentów medycyny przeprowadzono eksperyment. Dwie grupy czyściły zęby. Jedna pastą z fluorem, druga samą  szczoteczką+woda. I po dwóch tygodniach wyniki : studenci używający samej szczoteczki mieli czystsze zęby od tych od fluoru. Dlaczego? Bo bez pasty, musieli lepiej, dokładniej czyścić zęby, a pasta dawała złudne uczucie świerzośći. Pasta z fluorem, czy bez, nie wymiecie "zaległości" spomiędzy zębów. Podsumowując: zdrowe i czyste zęby wymagają jedynie mechanicznego usuwania resztek pokarnowych. Bez żadnej chemii. Kukuma jest mile widziana, bo powoduje "rozjaśnienie" zębów i dezynfekcję bakteryjną.

Ale ważniejszy jest wpływ fluoru na układ nerwowy. Do poprawnego przewodnictwa w nerwach potrzebny jest atom Cu2+, który normalnie jest tam instalowany w rozwoju. W szczepionkach jest Al2+; aluminium (glin), który łatwo wybija Cu2+ i go podstawia. To proszę sobie wyobrazić co robi "wariat" fluor. Wręcz klastruje po 4 atomy miedzi, co może doprowadzić do deformacji struktury nerwu, i zaburzenia poprawnego przewodnictwa. Do tego fluor, kiedy znajdzie się w mózgu, jest jak w raju, bo to jest środowisko elektrycznie aktywne. Baletyyy ! Wszystkie panieny moje !

Natomiast to, co najważniejsze, na koniec. Reaktywność fluoru doskonale jest zobrazowana na reklamie Blend-a-Med. Skorupka jajka nabiera "twardości", czyli kamienieje. To samo dzieje się z szyszynką. Aktywność reakcyjna fluoru powoduje jego "pociąg" do źródeł energii. A szyszynka jest skupiskiem biofotonów. Te z kolei są nowością w świecie prawdziwszej nauki. Biofotony są też wbudowane w DNA. Co dają? Są to "międzywymiarowe" łączniki. W  "antenie"-szyszynce do połączeń z innymi wymiarami. Bez sprawnej szyszynki życie duchowe nie istnieje. Nie połączysz się z nikim, zwłaszcza ze Źródłem.

Perfidia nałukofców polega na tym, że doskonale zdają sobie z tego sprawę. Ale ich hierarchia wartości przedkłada ileś tam wirtualnych cyferek "mamony", nad sens tego co robią dla całej ludzkości. Dlatego, dla mnie, tak ważna jest moralność, czyste intencje odkrywców. Poczucie "robienia nauki" dla całego stada, a nie kilku cyferek ch.j wie czego na ekraniku wyświetlacza. Bo weszliśmy w strefę operowania wyższymi mocami, gdzie moralność-intencja mają kluczowe znaczenie dla właściwego wykorzystania odkryć naukowych.

Strony

Skomentuj