Naukowcy twierdzą, że nieśmiertelność komórek jest w zasięgu ręki

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Nieśmiertelność to coś co od wieków stanowiło cel działań alchemików, a potem ogólnie rozumianej branży farmaceutycznej. Okazuje się, że to czego nie udało się osiągnąć przez tyle wieków jest w zasięgu ręki nowożytnych biotechnologów.

 

Cudowne panaceum jest wynikiem licznych badań białek telomerów, które można znaleźć na końcu naszych chromosomów. To one stają się coraz krótsze za każdym razem gdy nasze komórki się dzielą. Gdy ich wielkość staje się krytyczna, starzeją się i ostatecznie organizm umiera.

 

Lekarz i biolog molekularny, dr Bill Andrews z USA uważa, że odnalazł formułę, która jest w stanie odwrócić proces starzenia. Jego zdaniem starzenie się jest chorobą, która może, a nawet musi być leczona. Amerykański naukowiec twierdzi, że jest bliski przełomu w "medycynie", który pozwoli mu poradzić sobie z negatywnym wpływem czasu. Gotowy do testów lek ma się ponoć pojawić już pod koniec przyszłego roku.

 

Gdyby okazało się, że można będzie dzięki niemu zachować młodość komórek byłaby to sensacja. Jednak raczej jak zwykle zadziałają jakieś ciemne siły, które będą reglamentowac dostęp dla tej technologii. Konstruktorzy NWO, będący jednocześnie zwolennikami depopulacji ludzkości, nie moga sobie pozwolić na to, żeby ludzie nagle dostali surogat eliksiru młodości.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mijan

Jeśli komórka nowotworowa

Jeśli komórka nowotworowa jest tworem z którego eliminacją nasz organizm sobie sam nie radzi, to pomyślmy czym będą takie komórki, które na dodatek się nie starzeją!  Czy naprawdę zależy nam na raku doskonałym?! Jeśli nie potrafimy wybiórczo niszczyć złych komórek, to nieśmiertelności tym dobrym komórkom też raczej wybiórczo nie damy. Człowiek póki co nie potrafi zwalczyć w organiźmie wielu wirusów które po wniknieciu są z nami przez całe życie i tylko czekają na obniżoną odporność. Przykąłdem może być wirus opryszczki o HIV nawet nie wspominając. Naukowcy więc niech zaczną od tego zamiast tworzyć kolejnego konia trojańskiego w naszych organizmach.

Portret użytkownika Rodak

Temu  naukowcowi  wydaje

Temu  naukowcowi  wydaje  się, że  jest  Bogiem  i  wszyustko  może, gdy  tak  naprawdę  formuły  są  znane  od  dawna, ale  ukrywan,  bo  nie  jest  godna  tego  luidzkość, a  najważniejsze  jest, że  najpierw  trzeba  poprawic  środoiwisko , w  którym  żyjemy, a  potem  robic  inne  zabiegi,  bo  w  tym  środowisku  długość  życia  ponad 90  -  100 lat  jest  wręcz  niemozliwa.

Portret użytkownika scolo

Gdy ciało będzie

Gdy ciało będzie nieśmiertelne zostanie z niego wygnana dusza i jej miejsce zajmą demony, które teraz mają kłopot, bo kiedyś ludzie żyli dłużej.
Sprawa jest poważna i nie do śmiechu.
 

Strony

Skomentuj