Naukowcy pokazali pisklę, które zostało uwięzione w bursztynie 99 mln lat temu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niezwykłego odkrycia dokonano w Birmie w 2016 roku, ale przez kilka miesięcy poddawano je intensywnym badaniom zanim usłyszał o tym świat.

 

 

Sensacyjną wiadomość ogłoszono w Pekinie. Naukowcy wykazali, że unieruchomione w bursztynie pisklę z piórami pochodzi sprzed 99 milionów lat, donosi portal Sina.

 

Paleontolodzy z USA, Kanady i Chin twierdzą jednogłośnie, że znalezisko jest wyjątkowe, ponieważ sześciocentymetrowe zwierzę w bursztynie jest bardzo dobrze zachowane, a nawet posiada powieki i skórę. Eksperci będą kontynuować bardzo szczegółowe badania tego stworzenia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Wszechświat oraz wszystko co

Wszechświat oraz wszystko co istnieje wykreował uniwersalny umysł, którego składowym jest umysł człowieka, i to on tworzy i kreuje poprzez działanośc  wszystkich  ludzi oraz wszystkich istot we Wszechświecie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Obrażają się ci, co którym

Obrażają się ci, co którym podświadomość podpowiada, że obrażający ma rację.

 Wiara jest ułomnością umysłu, niezdolnego do pojęcia oczywistości istnienia boskiego bytu.

W związku z tym jest krucha i niepewna, podszyta strachem a nie miłością, zabobonem a nie pewnością..

 Co gorsza, jako tłum stanowi destrukcyjną siłę ludzkiej cywilizacji i rozwoju prawdziwie duchowego.

 Czy wierzysz w siebie, czy w biblijne gusła, czy w bulgoczący spływ w muszli klozetowej to wszystko jest siebie warte. Wiara to słabość umysłu.

Ja w nic nie wierzę, lecz wiem. Dopuszczam istnienie prawdopodobności czegokolwiek, bez wkładu emocjonalnego sterującego moimi zachowaniami. I to jest zdrowe.

 Wiara podkręcana strachem o przyszłość swego końca to obrzydliwie prymitywna  emocja...

Portret użytkownika witek

W takim razie mówiąc w twoim

W takim razie mówiąc w twoim języku nie obrażaj się na katolików ale używaj swojego kreatywnego umysłu, nie trzeba wkładać ręki do ognia aby stwierdzić że jest gorący - to jest właśnie wiara. Poza tym czynisz zarzuty samemu sobie i swojemu rozumieniu wiary w najmniejszym nawet stopniu nie muskając a tym bardziej nie obrażając nikogo kto umie prawdziwie wie-żyć.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Stworzenie Wszechświata

Stworzenie Wszechświata wymaga projektu, myśli technicznej, przemyśleń skutków i przyczyn. Boski Umysł projektował. Wszechświat nie jest wynikiem myśli, lecz przemyśleń i Projektu a co do "zwinięcia" to masz rację... Może nas "zwnąć" w ułamku sekundy.

 To tak jak z zastawieniem stołu świątecznego... owoc kulinarnych przemyśleń i kompozycji, czasu...

 Zwinięcie tej zastawy to istotnie wystarczy szarpnąć obrus na podłogę... w ułamku chwili... Smile

Strony

Skomentuj