Naukowcy po raz pierwszy skutecznie wyleczyli guz mózgu polem magnetycznym

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W ciągu około miesiąca guz skurczył się o jedną trzecią, chociaż przed tą operacją radio i chemioterapia, a nawet terapia genowa nie przyniosły żadnej poprawy. Nowy zabieg polegał na ekspozycji na pole magnetyczne i był przeprowadzany w domu.

 

53-letni pacjent z glejakiem miał nawrót raka. Przed eksperymentalną terapią polem magnetycznym przeszedł leczenie chirurgiczne, radio- i chemioterapię oraz eksperymentalną terapię genową. Naukowcy z Houston Methodist Hospital zaproponowali pacjentce nieinwazyjne leczenie, tj. oddziaływanie pola magnetycznego na guz za pomocą specjalnie zaprojektowanego urządzenia w postaci hełmu.

 

Urządzenie Oncomagnetic przyczepia się do głowy i generuje oscylujące pola magnetyczne. Śmierć komórek rakowych następuje z powodu zakłócenia transportu elektronów w łańcuchu oddechowym mitochondriów. Pacjent był leczony codziennie, maksymalny czas trwania leczenia wynosił sześć godzin dziennie. W ciągu około pięciu tygodni guz skurczył się o 31%.

 

Terapia była dobrze tolerowana i nie powodowała skutków ubocznych. Jest to również bardzo ważny wynik, biorąc pod uwagę terminalne stadium choroby. Niestety pacjent zginął w wypadku. Naukowcy ocenili wyniki terapii po sekcji zwłok.

 

„Wyniki te otwierają zupełnie nowe możliwości nieinwazyjnej i nietoksycznej terapii raka mózgu” – podkreślają autorzy badania. Planowane są dalsze badania kliniczne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Dowód osobisty

To teraz sobie pomyślcie co

To teraz sobie pomyślcie co robią z naszym polem magnetycznym Wink
Kombinują tak, żeby narażać i na leczeniu naturalnym zarabiać, odkąd mamy od zawsze za darmo.
Tym razem pomyślcie o żywności !
Ogólnie wielu z nas widziało choćby raz na miesiąc czy conajmniej miesiąca co nowe poszkodowane dzieciątko, bo jest najsłabsze, w charytatywnych okolicznościach.... To jakie koszty ma te wyleczenie, kiedy nasz Rodak wymyślił bez wysokich cen ...

"Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli" (z domu niewoli, o której sami tak dbacie, by się nie nawrócić) Jezus Chrystus

Portret użytkownika Wungiel

Mam w domu aparat do prądów

Mam w domu aparat do prądów selektywnych dr Jana Kwaśniewskiego (świętej pamięci już). Działa - przy podaniu prądów S lub PS reakcja ze strony układu wegetatywnego jest tak wyraźna i tak silna, że nie ma o czym gadać - jak ktoś widział to w działaniu, to tego nie zakwestionuje, to nie biorezonansy, gdzie więcej niewiadomych niż działania - tu efekt jest doskonale mierzalny i obserwowalny. Ale nadal nie wiemy dlaczego przebieg piłokształtny o częstotliwości 3Hz nasila przewagę układu sympatycznego a 12Hz parasympatycznego. A co jeżeli działa na nas podobnie dźwięk, światło? W ogóle 3Hz i wzmocnienie reakcji układu adrenolitycznego często daje objawy w postaci lęku i agresji - to już zależy od osobnika i jego osobniczej budowy - może dlatego tak źle tolerujemy infradźwięki.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika Kwazar

No ale jak to ?! To, po co 

No ale jak to ?! To, po co  ja wyśmiewałem Mesmera głupoty, Magnetyzm zwierzęcy i inne takie magnetyczne coś BZDURY ? Po to, żeby mnie oni dzisiaj udowadnili że to działa ? O niedoczekanie wasze ! "Naukowcy po raz pierwszy skutecznie wyleczyli guz mózgu polem magnetycznym" ?  Nie nie nein niet no No i jusz. Nie przyjmuje do tego wiadomości ! Nie po to walczyłem z polami magnetycznymi co ich nie miało być.

Portret użytkownika Vici

Ja o takich możliwościach

Ja o takich możliwościach mòwiłem już 20 lat temu. A leczenie to polega na tym, że pod wpływem działania pola magnetycznego błona komòrki nowotworowej staje się przepuszczlna dla vit B 17, a to zabija komòrkę nowotworową bezpowrotnie.

Strony

Skomentuj