Naukowcy ostrzegają przed kataklizmami na skalę planetarną

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Coraz częściej przewijające się nagłówki w mediach związane z klęskami żywiołowymi mogą nie być tylko sensacyjnymi informacjami, ale realnym zagrożeniem dla naszej planety. Naukowcy z Earth Save Science Collaborative biją na alarm. Ich zdaniem Ziemia może być blisko katastrofy na skalę planetarną.

 

 

Badania przeprowadzone przez specjalistów wskazują na nasilenie zjawisk ekstremalnych w wielu dziedzinach, od geodynamiki po klimat. Nastąpiły niepokojące zmiany w strukturze wewnętrznej Ziemi, w tym destabilizacja jądra i chaotyczne zmiany w obrocie planety. Co więcej, przemieszczenie osi obrotowej wskazuje na potężne siły działające na naszą planetę, których źródła nie rozumiemy w pełni.

 

Jednym z najbardziej niepokojących objawów tych zmian jest rosnąca niemożność oceanów do pełnienia swojej kluczowej roli w klimacie. Tradycyjnie oceany działają jako naturalny mechanizm kompensacyjny, pomagając regulować temperaturę na Ziemi. Obecnie, ze względu na zmiany zachodzące w ich strukturze i składzie, ich zdolność do działania jako bufor klimatyczny jest narażona na niebezpieczeństwo.

 

To wszystko prowadzi do jednego nieuchronnego wniosku: jeśli nie zostaną podjęte natychmiastowe działania, nasza planeta może stanąć w obliczu katastrofy, której skutki będą miały wpływ na każdego z nas. Jak podkreśla dr Allen Egon Cholakyan, nie jest to tylko problem jednego kraju czy kontynentu. To wyzwanie dla całej ludzkości.

 

Cholakyan wzywa do stworzenia międzynarodowego centrum badawczego, które skupiałoby się na rozwiązaniu tych kwestii. Taki ośrodek, zdaniem ekspertów, powinien być w pełni autonomiczny, koncentrując się wyłącznie na nieskrępowanych badaniach. Tylko wtedy, gdy różne umysły z różnych części świata będą pracować razem, możemy mieć nadzieję na znalezienie rozwiązania.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ba19

Nawet jak ktoś ucieknie do

Nawet jak ktoś ucieknie do prochu ziemi po przez kremacje zostanie wzbudzony z martwych, aby zdać sprawę Bogu Biblii i Jemu synowi za swoje czyny :

Amosa 9:  Jeśli się dokopią do Szeolu ( grobu) , moja ręka ich stamtąd dobędzie;+ a jeśli wstąpią do niebios, i stamtąd ich sprowadzę.+

Objawienia 22:12  „‚Oto przychodzę szybko+ — a zapłata,+ którą daję, jest ze mną — aby każdemu oddać według tego, jakie jest jego dzieło.+ 13  Jam jest Alfa i Omega,+ pierwszy i ostatni,+ początek i koniec.

Objawienia 22:7  A oto przychodzę szybko.+ Szczęśliwy każdy, kto zachowuje słowa proroctwa tego zwoju”.+

Lekceważenie ostrzeżeń jest bardzo niebezpieczne !

Portret użytkownika ba19

Nie bójcie się żywiołów ,

Nie bójcie się żywiołów , bójcie się tego co ma moc nad żywiołami :

Mateusza 8: 25  I podszedłszy, zbudzili+ go, mówiąc: „Panie, ratuj nas, giniemy!” 26  Ale on rzekł do nich: „Czemu jesteście zalęknieni, o małowierni?”+ Potem, wstawszy, zgromił wiatry i morze, i nastała wielka cisza.+ 27  Oni więc zadziwili się i mówili: „Cóż to za człowiek,+ że nawet wiatry i morze są mu posłuszne?”

Mateusza 25: 31  „Kiedy Syn Człowieczy+ przybędzie w swojej chwale, a wraz z nim wszyscy aniołowie,+ wtedy zasiądzie na swym chwalebnym tronie.+ 32  I będą przed nim zebrane wszystkie narody,+ i będzie oddzielał+ jednych ludzi od drugich,+ jak pasterz oddziela owce od kóz. 33  I postawi owce po swej prawicy,+ ale kozy po swej lewicy.+ 34  „Wtedy król powie do tych po swej prawicy: ‚Chodźcie, pobłogosławieni przez mego Ojca,+ odziedziczcie+ królestwo+ przygotowane dla was od założenia świata.+

Mateusza 6: 10  Niech przyjdzie twoje królestwo.+

Daniela 2: 44  „A za dni tych królów+ Bóg nieba+ ustanowi królestwo,+ które nigdy nie zostanie obrócone wniwecz.+ I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud.+ Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa+ i położy im kres, lecz samo będzie trwać po czasy niezmierzone;+

Objawienia 21:  Wtedy usłyszałem donośny głos od tronu, mówiący: „Oto namiot+ Boga jest z ludźmi i On będzie przebywać+ z nimi, a oni będą jego ludami.+ I będzie z nimi sam Bóg.+  I otrze z ich oczu wszelką łzę,+ i śmierci już nie będzie+ ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie.+ To, co poprzednie, przeminęło”.+  I Zasiadający na tronie+ rzekł: „Oto czynię wszystko nowe”.+ Mówi też: „Napisz, ponieważ słowa te są wierne i prawdziwe”.

 

Idą niewyobrażalne zmiany na naszej Planecie Ziemi !

 

Portret użytkownika syriues

Acha.No właśnie , słudzy

Acha.No właśnie , słudzy ktorzy podlegają pod innych skarżą się sługom podlegających pod innych.A moze sie pomyslilem?Putin należał do wef ,biden ro sługa rodzin na r,a xi to pewnie kolejna jakas postać udająca ze nie służy nikomu, ale w to wątpię. 

Takze słudzy kaza sługom ,by ich sługi czyli my co zrobili?Przemysł zatrzymali?Wiare w mamone zatrzymali?

Co to za manipulacja.

Portret użytkownika keri

Nałukofce rzekły, że prawda

Nałukofce rzekły, że prawda dotycząca Ziemi wychodzi na jaw i boją się kataklizmu w postaci oderwania swych dup od stołków i grantów. I od tego strachu zdestabilizowały im się jądra, od wódy są chaotyczni w obrocie (na prostej też zresztą) i jeszcze mają jakieś niepokojące zmiany w baniakach.

Portret użytkownika axell69

Szkoda że  ci  naukofcy nie

Szkoda że  ci  naukofcy nie ostrzegają  przed plagą holokastyczno- lichwiarsko  przemysłwą  zakłamaną  skala globalnego   odurnowacenia - Co nie Admin  , gdybyś zajął  się prawdą  ale wybrałeś  obŻYDliwe skandale   i  okłamywanie    czytelników  , jakiś pakt  zawarłeś z  Obrzezanym Inschtalatorem i jego pracodawcami ??wstyd  tu wchodzić a tym bardziej przyznawać się do ZnZ   , ban dla mnie też nie uratuje  tej strony  i tych  nędznych wypocin   które reprezentujesz .Obrońców tematu zapraszam do   gruntownego  przemyślenia ,  każda  wypowiedź  w  słowie  o np. szydach automatycznie trafia  do folderu BEZ CENZURY  który , dla wielu jest nie znany , ale    to tylko unik od Admina   który absolutnie  boi się   prawdy i faktów i lepiej wychodzi mu  i jemu podobnym   na okłamywaniu  Was .  Szkoda mi czytelników  którzy są karmieni    szydowskim  lepkkim kłamstwem    obojga narodów  ,  nie oficjalnie  nadchodzi kolejna   plan demi a   , nadchodzi  jedynie w  krajach zjebanej dymokracji  , a w afryce   jak wody nie był tak nadal  nie ma , ocipienie klimatu   trwa   i będzie trwać tak długo  jak słońce świeci - bo gdy zgaśnie ............................................................................. wtedy  WOŚP  jeden dzień  dłużej 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika syriues

Ja tez zrozumiałem, że tutaj

Ja tez zrozumiałem, że tutaj nie dowiesz się prawdy ,której tu nikt nie reprezentuje.sa tu tylko powierzchowne wymazy.Sadze,ze wiecej dowiedziałem się od ludzi komentujących anizeli z artykułów. Za kazdym razem jak czytam tutaj artykuł jest ton zbliżony politycznie lub biznesowo do oprawcow ,ktorzy ich sponsorują. 

A co do tematu:

Prawda jest taka ,ze zbliżamy sie do punktu 2040 i ten punkt będzie straszny w skutkach.Czy to kataklizmy, a po nich wojny bo walka o miejsce i chleb czy wode.No zapomniałem, ze te wojny biznesmeni tworzą i raczej wczesniej ja juz zaczęli by do 2040 zdarzyć z minimalizacja ludzkości. Te perturbacje pozrwaja kolejne pokolenie,bo dopiero po 2100 sie ustabilizuje nasza ziemia.wszyscy wiedzą, ze ziemia to nie jedna materia,a w okol nas sa inne i jezeli cyklicznie dzieja sie kataklizmy na ziemi a ludzkosc dąży tylko do uświęcenia mamony i technologii ,to mowie wam ze nagrode swoja odbierzecie.tak ja odbierzecie , ze ta technologia was zje.zje wasza nasza duchowosc itd. Nawet noe będziecie/my zdolni do przemyśleń ani do wnikanie w swoja psyche skad bierze sie intuicja.

Teraz to tylko intuicyjnie szukamy bezsensownych wiadomosci,ktore z dnia na dzien sa nowe i dzialaja jak na narkomana dragi.takze te artykuły tutaj tylko potwierdzaja ta teorie,bo faktycznie jest ona juz prawdą.a jednak prawdę mozna tu odnaleźć I wiadomo czym ona jest.Jest drogą, ktora zazwyczaj idzie sie samemu,

Portret użytkownika S

Straszne pożary w Australii -

Straszne pożary w Australii - okazało się, że to były podpalenia

Straszne pożary w Kanadzie - podpalenia

Straszne pożary w Grecji - podpalenia

Straszne pożary w Portugalii - podpalenia

Straszne pożary na Rodos - podpalenia

Straszne pożary na Teneryfie - podpalenia

Straszne pożary w USA - podpalenia

Straszne pożary na Maui - podpalenia

Kto nie wierzy, niech podłubie sobie w necie i znajdzie te informacje.

Spalone obszary są w większości znakomitymi miejscami pod inwestycje budowlane. Np. na Maui lokalny rząd (jawnie popierający WEF i ich pomysły) już z wielką pompą ogłosił, że chce kupić wyspę za ok. 15% wartości i zrobić tam "zielono ekologiczne 15 minutowe miasto przyszłości". A przecież Hawaje i inne wyspy tropikalne, oraz większość fajnych inwestycyjnie, płonących ostatnio terenów nadmorskich i turystycznych, ma zatonąć już za kilka lat jak twierdzą "mondre eksperty", bo lód z biegunów się roztopi przez pierdzące krówki i ludzi co jeżdżą autami, zamiast siedzieć na dupie całe życie. To niech ktoś mi pokaże teraz bank, korporację czy innego bogacza, który inwestuje ogromne pieniądze w coś co ma za kilka lat zatonąć. I tyle w kwestii "katastrofalnych zmian klimatu"

Portret użytkownika syriues

Acha.

Acha.

Jezeli dobrze zrozumiałem, tzn. Że niewiadomo jakiego pochodzenia działają siły na nasze jądro ziemii,a oni juz chca z tym walczyć chodz nie wiedzą jak

Hahaha ha

Przeciez to jakby slepcy gadali ze widza a glusi ze slysza chodz to nie prawda.

Wiec nasuwa mi się tylko jeden pomysł, zlikwidować media bo one robią  najwiekszy zamęt. Po co komu media skoro nic nie wiedza

Portret użytkownika axell69

Masz  rację , zlikwidować  -

Masz  rację , zlikwidować  - zlikwidować  jedynie Kłamców -  a świat stanie się   inny  , czyli sposób  łatwy i tani ale dzisiejsza młodzież która absolutnie nie ma pojęcia  co jest prawdą a co propagandą  - więc zginą  wszyscy  ale  , raz jeszcze ZLIKWIDOWAĆ KŁAMCÓW    !!  oraz tych którzy w te bahomety wierzą  -  Inshtalator   na szafot  , admin i  załozyciel wraz z nim  , typki z pod kiosku tacy jak  jakiś Ba (przedstwaiciel  masona 33 stopnia)  wiertara na hazara  , putler kaput , oleg, medialna  ulepiaczka  klimatu /pierogów   i innych  bredni  , jak krew  w mąkę   i tych  co zawsze psyhopacie    plusują za obrazki/rebusy    , tych co  kuva   wierzą  pijusowi jackowskiemu   i innym pokurwieńcom  na ambonie    - i  to jest  wszystko  co należy zrobić   , łatwe   i proste   bo  posredników handlowych  widać i słychać  w każdej zasranej wiosce  i każdej dzielnicy    , rózowe berety  i  michniki  episkopaty   synagogi  - Więc ja pytam się was Gdzie podziały się nasze   Słowiańskie Świątynie   - Święte Gaje   Totemy   i  Mity  które są  prawdziwe   ...... gdzie to wszystko  JEST ??!!!

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika wiktor wektor

Myślę że rozumiesz co to tzw.

Gadaniem i biadoleniem na podrzędnym forum o znikomym zasięgu niczego się nie osiągnie. Konieczne jest od żydzenie, od komuszenie i od klerykalizowanie, każdej piędzi ziemi polskiej od granicy do granicy. Ale samo się to nie zrobi bez czynnego udziału większości narodu wobec tych naleciałości. Sam jednak rozumiesz że to niemal niemożliwe.. bez oddzielenia ziarna od plew i wrzucenia tychże plew do ognia. Większość niestety jest tym zaślepiona, nasiąknięta i nie wyobraża sobie świata (Polski) bez tych posożytów... ponieważ oni sami są nowotworem, który na tym chorym organiźmie wyrósł. Nie ma nawet co liczyć, że jawnych zdrajców Polski ktokolwiek z władz postawi przed sądem i uczciwie ukarze.. Jedyne co mogłoby nas polaków ocalić od zagłady, to zbrojne powstanie przeciwko pasożytom i zdrajcom w postaci "nocy długich noży". A jest co robić... od sołectw przez gminy, powiaty i województwa aż po samą "górę". 

Portret użytkownika syriues

No ja tez zauważyłem, ze nasz

No ja tez zauważyłem, ze nasz rodak jasnowidz raczej nie skupia sie na odleglych tematach tylko na tym co morawiczkii albo Donald albo no nasz niekonstytucyjny duda obłuda na niby prezydent co powiedzą. Max kolanko i tak bylby od nich wszystkich najlepszy,ale nie chcieli go do parlamentu wziąć, bo by sie wtedy zaczelo dziać. Pewnie zrobiliby to samo co z sp.Lepperem. teraz polska ma 10 x wiecej długu niz w latach 90 ,a wiec lezymy w rekach bankowych.sadze ze jasnowidz nasz dostaje wytyczne ,aby ludzi zajmowac takimi tematami,ktore nie maja wiekszego sensu.po co komu świadomość wiedzy o kimś kto manipuluje i klamie, skoro zaraz za zakretem wiadome jest ze przygotowują sie ci wszyscy do magicznego roku 2040.Pan Jackowski nawet nie ma zamiaru o tym wspominac,bo sie nawet pytałem czy ma zamiar.szukaj wiatru w polu.

Skomentuj