Naukowcy odnotowują wzrost ogromnej „gorącej bańki” na Pacyfiku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nienormalna bańka z ciepłą wodą, która rozciąga się od Alaski do Meksyku, osiągnęła 9 milionów kilometrów kwadratowych i stale „rośnie”. Po raz pierwszy naukowcy zauważyli nieprawidłowy obszar w 2013 roku i od tego czasu temat stał się przedmiotem szerszego zainteresowania.

 

 

Eksperci uważają, że ta nietypowa bańka to jedna z najważniejszych zmian klimatycznych na naszej planecie w ciągu ostatniego stulecia. Pęcherz w Oceanie Spokojnym wywołał wiele niepozytywnych zmian w postaci zakwitów toksycznych glonów i śmierci niektórych gatunków ptaków oraz innych zwierząt. Ponadto badacze odkryli związek oscylacji bański z warstwą ozonową.

 

„To zjawisko to coś nowego" - powiedział Chelle Gentemann członek zespołu badawczego z Instytutu Badań Ziemi i Przestrzeni Kosmicznej w Seattle. Naukowcy uważają, że pacyficzna bańka to bezprecedensowe zjawisko, ale nie są jeszcze gotowi, aby ogłaszać prognozy, które mogą mieć wpływ na przyszłe losy naszej planety, informuje National Geographic.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika nobodyx

Wygląda jakby magma ogrzewała

Wygląda jakby magma ogrzewała wode. Pytanie jak, czy wylewa się pod wodą na dużej powierzchni nie powodując gwałtownego wypiętrzenia terenu, czy skorupa jest na tyle cienka że oddaje dosyć mocno temperaturę? Pewne jest że ma to wpływ prądy oceaniczne. Do tej pory ciepła woda szła górą, a zimna dołem. Teraz proces jest zaburzony. Wiadomo że prądy te mają kolosalny wpływ na klimat na świecie. Jestem ciekaw dalszych wyników badań. 

Portret użytkownika Anioł Prawdy

To jest wszystko rozproszone

To jest wszystko rozproszone na poziomie atomowym. Dziennie wylewają około 400 ton takiej ekstremalnie silnie toksycznie promieniującej wody do Pacyfiku bo nie są w stanie przechować tej całej wody w kontenerach które budują bez przerwy a w zasadzie to chyba kończy im się miejsce i ludzie głupi do budowania kontenerów bo tam nie wolno przebywać nawet pół godziny.
Teraz jak te 400 ton wody wylewają od 6 lat to to wszystko się już dawno skotłowało na całym świecie i parowało tysiące razy i znowu z deszczem i wiatrem się przenosiło dalej. Myślisz czemu u nas tak jeziora i rzeki wysychają mocno ? Czemu mimo ulewnych deszczy bardzo szybko wszystko wyparowywuje ? Mam jeziora niedaleko domu w których jest ponad z 1,5 metra wody mniej aż się plaże porobiły. A przez 30 lat na tych jeziorach nigdy takiego czegoś nie było. Na zime było więcej wody a teraz jest tak ze nawet w zime ubywa. To jest od tego co wywala na swiat Fukushima - te atomy cały czas grzeją wokolo siebie i wszystko się ogrzewa od tego i szybciej paruje i jest pętla w kółko bez przerwy NA ZAWSZE. http://tinyurl.com/j55vawh

Dalszych wyników nie będzie - pochowają się jak szczury do bunkrów a wynikiem będzie mutacja, wojny i śmierć a na koniec big bang...

Portret użytkownika hansi

Coś może być na rzeczy

Coś może być na rzeczy (Fuckushima - swoją drogą - totalna zagłada życia w Pacyfiku, a najwazniejsze sa GLONY i mikroorgamizmy..).

Tyle fajnych rzeczy lata na dalszych i bliższych orbitach.. Ze wpsomnę chociażby tylko HAARP, który jest w stanie spowodować wiele ciekawych zjawisk, włącznie z TRZĘSiENIAMI ZIEMI Smile ..

Rzeczywi.scie, jak przypuszcza powyżej "inzynier magister", moze tak zupełnie realnie być, że to nasi kochani Władcy od NWO powodują (w krótkowzrocznej głupocie swojej..) lokalne podgrzanie płaszcza Ziemi, akurat pod Pacyfikiem, bo to spokojnie leży w granicach aktualnych mozliwości technicznych USA i nie tylko USA... A właśnie na Pacyfiku USA mają swoje "odwiecczne" bazy... Oraz stosowne urządzenia na orbitach nad Pacyfikiem... Oraz - jeśli wierzyć "teoriom spiskowym" - technologię kosmitów, którzy współpracyją z naczelną żydownią, hej Smile .. Przynajmniej w zakresie EUGENIKI na Ziemi.. Jest nas Gojów za dużo (według mniemania naszych Władców, oraz pewnie kosmitów Wink ..).

Można by było się cieszyć, że MY - zyjemy w obszarze raczej atlantyckim...

Ale to naiwność raczej... Zagłębiające się właśnei coraz głębiej w płaszcz Ziemi, jądro stopionego reaktora pod Fuckushimą, z pwnoscią NIE poprzestanie na skażeniu tylko wód gruntowych Japonii Smile ... A i rosnąca temperatura Pacyfiku (rzeczywiście - będąca, jak wskazuje elementarne, logiczne myślenie  powodem topnienia lodu Arktyki, a NIE żaden tam CO2, czy inna, dowolna działalnosć człowieka..) spowoduje niedługo skutki wręcz potworne.. Zbliża się Apokalipsa...

Niech Belial ma w swojej opiece tę bandę żydowskich starców z NWO...

Bo to oni tę Apokalipsę na nas ściągają Sad ...

Strony

Skomentuj