Naukowcy odkryli, że koronawirus wpływa negatywnie na potencję

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańscy naukowcy odkryli, że koronawirus utrzymuje się w tkankach prącia przez długi czas po wyzdrowieniu, co może prowadzić do zaburzeń erekcji. Wyniki badania zostały opublikowane w World Journal of Men's Health.

Jak wiadomo z ostatnich badań COVID-19 jest chorobą układu naczyniowego a nie oddechowego. Jedną z konsekwencji tego stanu rzeczy jest to, że COVID-19 powoduje dysfunkcje śródbłonka - stan, w którym dochodzi do uszkodzenia błony śluzowej małych naczyń krwionośnych, w wyniku czego karmione przez nie tkanki przestają być odpowiednio ukrwione i tracą swoją funkcję.

 

Najnowsze badania pokazują, że COVID-19 może powodować rozległą dysfunkcję śródbłonka w układach narządów poza płucami i nerkami. Wirus może atakować komórki śródbłonka i wpływać na wiele narządów, w tym na funkcjonowanie penisa!

 

Po pierwsze, autorzy stwierdzili, że u mężczyzn, którzy wcześniej nie skarżyli się na problemy z potencją, pojawiły się one po infekcji. Następnie naukowcy pobrali próbki tkanki prącia od dwóch pacjentów, z których jeden był hospitalizowany, a drugi miał tylko łagodne objawy. Mężczyźni zarazili się koronawirusem odpowiednio sześć i osiem miesięcy temu i obaj skarżyli się na zaburzenia erekcji. 

Dla porównania naukowcy pobrali tkanki od dwóch kolejnych mężczyzn, którzy nie zostali zakażeni COVID-19 i przeanalizowali wszystkie próbki pod kątem obecności wirusa i problemów naczyniowych. Zgodnie z oczekiwaniami naukowców, koronawirus był obecny w tkankach prącia obu zakażonych. 

 

Ci sami pacjenci mieli wszystkie oznaki uszkodzenia śródbłonka. Zdrowi mężczyźni z grupy kontrolnej nie mieli ani jednego, ani drugiego. Sugeruje to, że mężczyźni, u których rozwinie się zakażenie COVID-19, powinni być świadomi, że zaburzenia erekcji mogą być niekorzystnym skutkiem wirusa.

 

We wcześniej opublikowanym artykule naukowcy z Miller School zauważyli, że koronawirus czasami atakuje tkankę jąder zakażonych mężczyzn, co może ogólnie wpływać na męską płodność. Zdaniem autorów wyniki poprzednich i obecnych badań wskazują, że COVID-19 może być też przenoszony drogą płciową.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Szczypawica69

Chwila, chwila... czyli

Chwila, chwila... czyli sumując:

1. Ten wirus atakuje głównie starych, ale młodzi też są narażeni, ale dzieci już nie.

2. Atakuje płuca, ale wpływa też na układ krwionośny i jak teraz widać także na ciała jamiste penisa.

3. W większości jest bezobjawowy, ale jest na tyle groźny, by zamknąć cały świat.

4. Ciągle mutuje, ale szczepionki są na pewno skuteczne, bo pewnie mutują razem z nim.

Co dalej? Okaże się, że wirus powoduje raka/zawał/starość/susze/powodze/deszcze meteorytów? No już popkornu zaczyna brakować na te szoł.

Portret użytkownika Kwazar

Z tą potencją to jest wogóle

Z tą potencją to jest wogóle dziwna sprawa.( i pełne zaskoczenie) Nawet przed Covidem rósł wykładiczo jej deficyt.Temu sie nie chce a tamtemu wcale.I rób tu człowieku za 10-ciu potem. A potem masz HARPIA MEGIERĘ żądną zemsty za przysługę oddaną, bo żal takiej  a ona potem szczerząc kłami cię pogrąży z razy 100 ! Chłopy tak dalej sie nie da.  Róbta coś wreszcie ! Żeby inny męczennikom ulżyć.

Portret użytkownika Mojeimię44

"Jak wiadomo z ostatnich

"Jak wiadomo z ostatnich badań COVID-19 jest chorobą układu naczyniowego"

 Czyli przez prawie rok nas kłamano, że infekuje głównie płuca i roznosi się drogą kropelkową jak grypa? Więc czym do huja jest ten wirus? Odpowiedź jest prosta. Jest to choroba psychiczna podsycana przez masowe media w celu zastraszenia społeczeństwa i w celu wprowadzenia reżimu plemienia żmijowego, który dla niepoznaki nazwanym został rezimem sanitarny. Dla wprawnego oka jednak jest widoczne, że za wszystkim stoi żmija.

ONZ i WHO to satanistyczne syjonistyczne agendy i wiele osób o tym otwarcie mówi a głównym sponsorem WHO jest Bill Gates. Co 10 dolar WHO jest z ręki Bill Gatesa. Jednocześnie idol plemienia żmijowego i ich mesjasz jest udziałowcem we wszystkich korporacjach dostarczających szczepionki- człowiek szczepionka.

zastanawiające jest to, że ludzie mają tak słabą pamięć. Przez prawie 15 lat Bill Gates informował świat, że najlepszym sposobem by depopulować świat jest rozprowadzenie szczepionek do wszystkich ludzi na świecie. Dzięki temu chciał on depopulować 15% spoleczeństwa o czym otwarcie mówił.  Dziś to oczywiście tylko teoria spiskowa. Ciekawe kiedy teorią spiskową stanie się fakt, że już na "covid" i nadmiarowo umarło ponad 200 000 ludzi. To nie jest depopulacja? Sami sobie odpowiedzcie. Wyparowało w Polsce miasto wielkości Torunia w jeden jebany rok. Eksterminacja postępuje. 

https://pch24.tv/pospieszalski-ostro-pandemia-koncerny-farmaceutyczne-chca-by-trwala-jaka-jest-prawda/?fbclid=IwAR3-PNW6GboMsZX0m2feABnfaeJN5DBw5MURVz...

Podczas gdy media i politycy mówią, że dostarczają ludziom szczepionki przeciw covid19 prawnicy informują, że nie są to szczepionki a jest to eksperyment medyczny. Politycy wiedzą, że jest to eksperyment medyczny a mimo tego zaprzeczają temu faktowi więc was okłamują. Jeśli tego nie zrozumiecie teraz zrozumiecie jak pójdziecie po odszkodowanie za NOPy. 

https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/305129937-Szczepienia-na-Covid-19-nieobjete-ubezpieczeniami-Sa-traktowane-jako-eksperyment-medyczny.ht...

Portret użytkownika SurvivorMan

Minęło dwa miesiące odkąd

Minęło dwa miesiące odkąd miałem koronę i moja kobieta nie zauważyła żadnych negatywnych objawów, także gitara... 
Natomiast bardzo mnie ciekawi dobór przez Admina fotografii do artykułu Mosking
W pierwszej chwili myślałem że COVID zaczął wywoływać sraczkę Mosking
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika drako_tr

haha...no bo tak już jest

haha...no bo tak już jest albo możesz, albo nie.Biggrin

..najważniejsze, żeś sprawny Biggrin Biggrin Biggrin... ...a "kowida" i tak znowu złapiesz na jesieni i daję Ci 100% gwarancję, że znowu nie zrobi Ci tam na dole kuku Lol

PS. jakbym się jednak mylił, i Twój "Fred" zacząłby kichać...no cóż, z podniesionym czołem, poniosę konsekwencje ...i ze względu na naszą wieloletnią znajomość...zaopiekuje się Twoją kobietą Lol

Strony

Skomentuj