Naukowcy odkryli, że aktywność słoneczna wpływa na ludzką świadomość

Kategorie: 

soulresearchinstitute.org

Badacze doszli do tego, że istnieje korelacja między wzrostami i spadkami aktywności słonecznej oraz stanem ludzkiej świadomości. Wiadomo na pewno, że burze słoneczne wpływają na prędkość, z jaką krew krąży po naszych ciałach. Nauka mogła dojść do granic poznania kosmicznych zależności, których istnienia nikt się nie spodziewał.


Profesor Raymond Wheeler z Uniwersytetu w Kansas doszedł do takiej samej konkluzji, jaką wcześniej wyartykułował rosyjski naukowiec Aleksander Chizhevsky. To on pierwszy zasugerował, że burze słoneczne bezpośrednio wpływają na konflikty, wojny a nawet śmierć wśród ludzi.

Aktywność słoneczna wpływa bezpośrednio na pole magnetyczne a jego wahania wywierają wpływ na ludzi i ich sposób postrzegania otoczenia czy też stany emocjonalne. Pole magnetyczne wchodzi w interakcje elektrochemiczne w ludzkich mózgach. Wpływa na mechanizmy psychologiczne wywołując nienormalne skoki hormonalne oraz modulując aktywność fal mózgowych.

Wheeler spróbował zweryfikować hipotezę Chishevskiego poprzez nałożenie wydarzeń i okresów aktywności naszej gwiazdy. Porównał rożne zdarzenia, bitwy etc. z 11 letnim cyklem Słońca.

Rezultaty pokazały, że przy wzroście cyklu dochodzi do przypadków przemocy, powstań, rebelii, rewolucji oraz wojen. Gdy pole magnetyczne się wzmaga reakcją są traumy ludzkiego mózgu emanujące taką gorączką złych intencji. Wheeler twierdzi, że znalazł wzór zachowania ludzkości, który można odtworzyć aż 2500 lat wstecz.

W dwudziestym drugim cyklu Słońca podczas okresu maksimum doświadczyliśmy inwazji na Kuwejt oraz pierwszej wojny w Iraku. Po kolejnych 11 latach doświadczyliśmy ataków z 11 września i następujących po nich wojen w Afganistanie i Iraku. W połowie 2010 roku znowu doszło do okresu zwiększonej aktywności i ponownie mamy dowód w postaci wybuchu rewolucji w krajach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Wszystkie agencje kosmiczne ostrzegają, że teraz może nadejść okres hiperaktywności słonecznej. Jaki może to mieć wpływ na ludzkość? Naukowcy twierdzą, ze biorąc pod uwagę poprzednie wzorce zachowań ludzkości teraz również należy spodziewać się okresu wyjątkowego okrucieństwa i zawieruchy wojennej. Jak na razie wszystko zdaje się potwierdzać te katastroficzne teorie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Aster

Nie sposób się nie zgodzić z

Nie sposób się nie zgodzić z tym, że słońce niejako dyktuje warunki życia na ziemi. Pamiętam, że jeszcze w podstawówce kiedy byliśmy w obserwatorium astronomicznym przedstawiono nam wykres z około 80 lat, na którym daty zwiększonej aktywności słońca pokrywały się z konfliktami na ziemi.

Portret użytkownika jesion

Zazczynam być powoli

Zazczynam być powoli kibicem,wręcz fanem "naukowców":) Sądzę iż doczekamy dnia kiedy z rozbrajającą ,szczerą rozpaczą oświadczą iż "nas tak na prawdę nie ma,że nas ktoś wymyślił ... " Lol i będą wreszcie mieli rację Smile czyż nie drodzy zaangażowani emocjonalnie na wszelkie sposoby współforumowicze ? Smile Bo przecież: "To co widzimy i to co nam się wydaje jest snem.Jest tylko snem we śnie..." Smile

Największym wynalazkiem ludzkości jest nóż na drugim biegunie stawiam koło. 

Portret użytkownika syriues

To itak nie ma znaczenia

To itak nie ma znaczenia dlaczego ktos zatrzymal obraz z soho.Najciekawsze jest to ze swiat moze skonczyc sie w bardzo szybki sposob,Czytalem co nieco i wydaje sie ze data i tak nam niewiele powie,bo licza sie sekundy,to ma zwiazek z przebiegunowaniem sie slonca i z wenus i z orionem.Ciekawe jest to ze za kazdym razem jest tak samo.Najciekawsze jest to ze nauka jest glupota.bo nigdy nie wyprzedzimy tego co zawsze stracimy.I nawet juz nie mowie ile to zabralo ziemi mineralow.jak sobie pomysle o tym w caloksztalcie to swiat ma wspolrzedne dlugosci glupoty a ludzie uwazaja to za madrosc.Mysle ze jakosc duchowa nie jest na najwyzszym poziomie.

Portret użytkownika Israfel

Nie wiem dlaczego SOHO

Nie wiem dlaczego SOHO zatrzymało emisję obrazów, ale wyraźnie widać, że grupa plam 1476 wygenerowała rozbłysk (klasy rozbłysków nie umiem oceniać). Nie jest na wprost Ziemi, ale ciekawe, czy nie oberwiemy krawędzią.Kiedyś się zastanawiałem, czy to nie jest bardziej niebezpieczne.Wybuchy na słońcu kojarzą mi się z puszczaniem kółek z dymu papierosowego. Właśnie w centrum kółka nie ma dymu :). Dym jest na obwodzie okręgu, którego średnica rośnie wraz z odległością.

" ...nauka prowadzi nas do zrozumienia tego, jaki jest świat, a nie tego, jaki chcielibyśmy, by był ... "
- Carl Sagan

" ...nauka prowadzi nas do zrozumienia tego, jaki jest świat, a nie tego, jaki chcielibyśmy, by był ... "
- Carl Sagan

Portret użytkownika Danuta Ignatiuk

To odmieni waszą

To odmieni waszą świadomość:Pradawna przepowiednia głosi,że jeżeli wyhoduje się czarną poatomową różę śmierci (Black Rose) ,to wtedy skończy się wszystko na Ziemi. Obecnie taką różę czarną wyhodowano. A ja odkryłam takie oto Róże Świata: Rose of World 1.Talleyrand-Red Rose of Revolution of France 1793 -Czerwona Róża Rewolucji Francuskiej 2.Roosvelt-Great Rose of West/President of USA-Wielka Róża Wschodu-prezydent USA 3.Rose Luksembourg-Red Rose of Deutschland Revolution in Organization of Spartacus/Czerwona Róża Rewolucji Niemieckiej z Organizacji Spartakusa 4.Diana-White Rose of England. Queen of UK Elizabeth II- Rose White-Red(Tudors and Stuarts) Królowa Wielkiej Brytanii to Róża Biało-Czerwona (Tudorów i Stuartów) 5.John Paul II-White Rose of Man. 6.Black Rose-Who?.THE END of WORLD.The next WORLD WAR.Czarna Róża-Kim jest? .Znaczy koniec świata,następna wojna światowa 7.Joseph Broz-Tito-Silver Rose of Jugosławia/Srebrna Róża Jugosławii 8. Rose Orange-Queen Beatrix Orange- Nassau/Róża Pomarańczowa-Królowa Beatrix Orange Nassau 9. Rose of Blue("ODESSA)-Róża Niebieska ("ODESSA" ) 10. Rose of Pink-Róża Różowa/Generałowa Sikorska i Andersowa 11. Rose of Green (CONSTANCA)-Róża Zielona (CONSTANCA-Konstancja) 12.Rose of Yellow-Róża Żółta (Rose of China and Japan)/chińska i Japonii (Cesarzowa) 13. I'm Rose Incognito -Róża Inkognito,Nieznana dotąd Róża, która odkryła te wszystkie pozostałe Róże! Ja jestem tą Różą Incognito.he...he...he...I wszystko tu jest prawdziwe. Danuta Ignatiuk-zest.własne  

Portret użytkownika Roni Tornado

Ghost, raczej powinno być, że

Ghost, raczej powinno być, że my wszyscy jesteśmy jednym żywym organizmem i to się nazywa Uniwersum.Wszystko we Wszechświecie ( a może nawet we Wszechświatach bo może jest ich więcej ) jest ze sobą ściśle powiązane. To, że Słońce ma na nas wpływ to nie jest to żadna nowość i ono miało na nas wpływ od zawsze.

Strony

Skomentuj