Naukowcy odkryli ślady starożytnego meteorytu zabójcy

Kategorie: 

Źródło: http://24news.com.ua/20902-uchyonye-nashli-v-ssha-sledy-drevnego-meteorita-ubijcy/

W Stanach Zjednoczonych odkryto meteoryt, który spadł na Ziemi miliony lat temu.

 

 

Naukowcy z Kanady, którzy przeprowadzili badania geologiczne na terytorium Stanów Zjednoczonych, stwierdzili, że obiekt uderzył w naszą planetę 56 milionów lat temu. Okazało się, że składa się on w 10 % z metali ciężkich, przyciągających promieniowanie.

 

Uderzeniu meteorytu towarzyszyło uwolnienie energii. Zniszczone zostało wszystko, co żyje w odległości kilku tysięcy kilometrów. Największą destrukcję fauny i flory spowodowało promieniowani radioaktywne, towarzyszące upadkowi ciała niebieskiego. Dalsza analiza „gruzu kosmicznego” pomoże oszacować rozmiary katastrofy.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kasia

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=9G3N4aky4IM

Od lat przygotowują głupi motłoch do przedstawienia o obcych,by przejąc władzę nad światem.

Mają hologramy i projekt blue beam.

nie moga ,aż przestraszony ludek padnie na twarz i zawoła ratunku boimy się obcych,a oni,hurra,musimy sie zjednoczyc i rzadzik swiatowy zmajstrujemy,was zaczipujemy i zapanujemy nad wami,prezydencik rządu swiatowego zwany w Biblii antychrystem-"wybawiciel swiata".

Nie dajcie sie zwiesc ani zaczipować ale poczytajcie ksiege Apokalipsy i nie tylko,w Biblii.

Wszystkie proroctwa biblijne powoli sie spełniaja.

Co za maskarada.

Portret użytkownika Kasia

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=OZDD1csoqVo
Proszę rozkroić kurczaka i dokładnie się przyjrzeć każdej cząsteczce i organowi,precyzji i doskonałemu zaprojektowaniu.
To najlepsza metoda na wywianie TEORII !! ewolucji i milionów lat z rozumu.
Do tej religii zwanej TEORIĄ EWOLUCJI to dopiero trzeba wiary,że to tak samo z siebie p....... ,skoro analiza budowy kurczaka wystarczy rozumowi,by to obalić.
Będzie coraz więcej tej "archeologii",to nie przypadek.
Kto kocha PRAWDĘ jako że tylko ona wyzwala,znajdzie ją,kto nie, posłuży za bydełko.

 

Portret użytkownika lommo

Było o tym w programie

Było o tym w programie Starożytni Kosmici. Nie asteroida a megabomba nuklearna, która miała za zadanie zsczyścić Ziemie z dinozaurów. Naturalna dezaktywacja trwała miliony lat i dopiero wtedy zaszczepiono na Ziemi precyzjnie zaprojektowany system przyrodniczy z odpowiednio zaprojektowanymi gatunkami. A teraz co niektórzy dodają do roślin geny zwierząt i ludzi prosząc się o reset koljmym pociskiem w stronę Ziemi. Mars swego czasu dostał od razu dwa pociski na raz. Ale trochę narodu wybranego zwiało na Ziemię robiąc tu taki chlew jak zrobili tam zanim ich tamta cywilizacja została zmazan. Zresztą już parę lat temu tuzy światowej polityki dostali ostrzeżenie że jak nie zrobią porządku z tym że 1% populacji ma 90 % zasobów , to i tak będzie reset.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Co za odlot. Napisałeś prawie

Co za odlot. Napisałeś prawie dokładnie tak samo jak ja bym to napisał. Naród wybrany powinien być nazywany ''paktowi'' bo wymieszali swoją krew i zawarli pakt DNA z ''wypędzonymi'' czyli gadami-reptylami co żyją pod ziemią. To są ich bogowie o wspólnej ksywie Jahfe. Dlatego największym skarbem u nich wcale nie jest złoto. To tylko kolejna ściema - zasłona dymna. Jedyne co od 5 tyś lat pilnują, to swoich kobiet, bo tylko one przenoszą modyfikowane gadzie DNA, które uszkadza sumienie i zezwala im na popełnianie wszelkich zbrodni z uśmiechem na ustach. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Akamai

Tak tu smutno, że aż straszno

Tak tu smutno, że aż straszno.

ZnZ przekwalifikował się na portal TylkoNauka. Czyżby powodem było wymienienie ZnZ przez Pospieszalskiego w programie " Warto rozmawiać" ? 

A tak na marginesie, to warto ten odcinek obejrzeć. 

http://vod.tvp.pl/27049946/13102016

Jest tam kilka sensownych wypowiedzi, jak również kilku ignorantów (sprzedawczyków) z PiS i Nowoczesnej także się "wypowiada". Z peło nikogo nie zaprosili. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj