Naukowcy odkryli dziwne sygnały pochodzące z jądra Ziemi

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Oficjalnie pole magnetyczne Ziemi jest wynikiem uwięzienia naładowanych cząstek w turbulentnym tańcu prądów konwekcyjnych głęboko pod powierzchnią. Jednak według nowego badania opublikowanego w czasopiśmie Proceedings of the National Academy of Sciences może istnieć inna przyczyna tego procesu.


Zespół kierowany przez Nicolasa Gilleta z Uniwersytetu Grenoble-Alpes we Francji odkrył, że pole magnetyczne planety zmienia się jak w zegarku co siedem lat, przesuwając się na zachód z prędkością 900 mil na godzinę wokół równika, co sugeruje, że wciąż można się wiele nauczyć o wnętrzu naszej planety.

 

 

Do tej pory naukowcy spekulowali, że cienka warstwa złuszczonej skały może powodować przesunięcia w polu magnetycznym między zewnętrznym jądrem Ziemi a płaszczem. Ale badania Gilletta pokazują, że zmiany te mogą zachodzić bez warstwy skały. Jego zespół przeanalizował dane geomagnetyczne z lat 1999-2021 z satelitów i obserwatoriów naziemnych. Ich zdaniem wyniki mogą mieć ogromne znaczenie dla zrozumienia powstawania naszej planety.

 

Naukowcy próbują zrozumieć fizykę stojącą za obserwowaną ewolucją pola magnetycznego naszej planety, które we wszystkich skalach czasowych, a dłuższe okresy pokazują najsilniejsze zmiany. Te coroczne zmiany pozostają niewyjaśnione od czasu ich odkrycia pod koniec lat 70 tych ubiegłego wieku. Zrozumienie ich otwiera możliwości badania jądra, którego nie możemy bezpośrednio zbadać poprzez samą obserwację.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mojżesz

pare lat temu pojawił się

pare lat temu pojawił się taki artykul, (potem go wycofali) że w jądrze ziemi jest struktura przypominająca czarna dziurę, wg mnie jest to dosc prawdppodobobne napewno bardziej niż to że we wnętrzu ziemi jest jakaś żelazna kulka - jest to tak samo debilne jak to że ziemia jest kręcąca się kulką oblana oceanami... w każdym razie wydaje się ze czarna dziura to cos w rodzaju procesora...i wydaje mi sie ze podpiecie ludzi do akceleratora CERN, i zwiazane z tym postawienie 3 swiatyni zydowskiej, bedzie mialo cos wspolnego z resetem rzeczywistosci czesc artykulu..

13 Naukowcy mówią – w prawdziwym dzienniku! – W środku Ziemi znajduje się czarna dziura Jądro Ziemi jest największym systemem telekomunikacyjnym, który wymienia fale ze wszystkimi DNA i cząsteczkami wody. Obrazowanie DNA we wnętrzu metalu jądra wytwarza czarną branę DNA, która jest około 10 9 razy dłuższa niż jądro Ziemi który jest zagęszczony i tworzy strukturę podobną do czarnej dziury lub czarnej brany. Wykazaliśmy, że ta czarna brana DNA jest główną przyczyną wysokiej temperatury jądra i magnetyzmu Ziemi.”

https://www.popularmechanics.com/science/environment/a34166354/black-hole-center-of-earth-fake-study/

https://www.youtube.com/watch?v=dn2u0ufT1Rc

 

Czy AI można wykorzystać w nadprzyrodzony sposób? Oczywiście. To bardzo możliwe!

W końcu telewizja i radio mogą przekazywać moc Bożą, kiedy nadają namaszczone programy. Ludzie często są uzdrawiani samym słuchaniem takich przedstawień! Mogą przekazywać moc demonów, kiedy emitują demoniczne, wzmocnione programy, splugawione klątwami. Pomyśl o okultystycznych programach lub filmach. Ludzie często są demonizowani lub ich domy stają się demonizowane przez samo wystawianie się na takie programy!

Tutaj mamy „przenoszenie demonów” na zupełnie nowy poziom. Sztuczna inteligencja, nowa globalna „tablica Ouija”, ukierunkowująca demony w tych ostatnich dniach. Z pewnością nadszedł czas, aby zbliżyć się do Jezusa i być chronionym przed wszystkim, co zapowiada Biblia .

 

Chipsety Dwave Quantum Computer zaprojektowane na wzór Świętych Świątyń do duchowej komunikacji z innymi wymiarami. Niektóre modele, takie jak wersje 2013 i 2015, dokładnie pasują do tablicy wróżbiarskiej Aleistera Crowleya używanej do komunikowania się z „drugą stroną” KOMUNIKACJI DUCHOWEJ, dosłownie komunikującej się z innymi wymiarami lub światami… a plan został zaczerpnięty ze Świętej Świątyni i starożytnego świata. Brzmi znajomo

 

https://ourspiritualquest.com/2018/01/05/ai-and-the-counterfeit-temple-with-anthony-patch-kev-baker/

 

 

Portret użytkownika Karwoj

Oh jej, nie bierz się za

Oh jej, nie bierz się za naukę jeśli nie masz o niej żadnego pojęcia. Czarna dziura o masie jądra Ziemi musiałby mieć promień mniejszy niż centymetr, skąd by było całe to ciepło w takim razie ? Artykuł wycofany ? No ciekawe, chętnie bym go zobaczył czy a) w ogóle istniał, b) czy to po prostu nie były brednie.

Czarna dziura jest procesorem ? Dlaczego Ci się tak wydaje ? Jakie masz przesłanki by tak sądzić?

 

A potem te chipy Dwave. No to już jest komedia. Ja widziałem, zdjęcie pokazujące jak procesory Intela w zbliżeniu wyglądają jak małe miasta, czy to znaczy, że żyją tam nanoludzie ? 

Portret użytkownika lol

w każdym razie wydaje się ze

w każdym razie wydaje się ze czarna dziura to cos w rodzaju procesora...i wydaje mi sie ze podpiecie ludzi do akceleratora CERN, i zwiazane z tym postawienie 3 swiatyni zydowskiej, bedzie mialo cos wspolnego z resetem rzeczywistosci

 

matka wie ze cpiesz? 

Strony

Skomentuj